Nokia N80

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Zoro bolja kombinacija ti je da kupis adapter za 3.5 mm slusalice i neke solidne slusalice nekog renomiranog proizvodjaca za te pare.A adapter imas u svakoj bolje snabdevenoj radnji dodatne opreme telefona ili u nekom tehnosopu.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

da,i kosta 300 dinara... a dobre sluske imas bukvalno od 1000 do 15000 din(ove su beng&olufsen,bas za mos) :)
Nokia E71... Elegant, but deadly

Zoro
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sre, 05. Dec 2007. 04:22

Post od Zoro »

Vazi ljudi hvala na svavetima mada sam za taj adapter vec pitao u jedno dve mobilshop radnje i nisu imali i bili su u fazonu da to nepostoji za nokiu ali su to uglavnom krs radnje tako da cu da pogledam u boljim.

milan14
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sub, 19. Apr 2008. 23:36

Post od milan14 »

Sinoc sam i ja presao sa K750 na n80.
Za sada sam jako zadovoljan telefonom, wifi radi dobro (moja glavna potreba), instalirao sam par stvari vezanih za net.
Sta preporucujete jos od programa (saljite mi na PM) da ne trolujemo temu.

Pozdrav

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

milan14, imas citavu temu o tome i to na nekoliko desetina strana... Prelistaj i videces gomilu aplikacija koje su ko korisnicima must have... Sve zavisi od tvoje potrebe itd. tako da ti tesko neko moze nasumicnim nabrajanjem pomoci...

milan14
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sub, 19. Apr 2008. 23:36

Post od milan14 »

Pregledao sam je celu i nasao sve i svasta (od programa, igrica i tema) ali sto da ne ako neko ima "must have" listu :D

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Pa zato sto je suludo da ti bilo ko od nas nabraja na stotine aplikacija a vec postoji tema o tome... :uhuh:

milan14
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sub, 19. Apr 2008. 23:36

Post od milan14 »

Danas sam na faxy isprobao wifi (elfak u Nisu ima open nod) i za nekih dva sata mi je skoro prepolovio bateriju, sve od programa je odlicno radilo.

Sta koristite za surfanje ugradjeni browser ili Operu (ili nesto trece)?

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

milan14, zavisi od verzije softvera koju imas... Ja na IE verziji N80 koristim ugradjeni browser i sasvim sam zadovoljan ali isto tako imas jos gomilu drugih. Mizerne su razlike, stvar je ukusa i nista vise... A sto se baterije tice, ja nisam primetio da toliko jede, meni izgura dobrih 3-4 sata i tek onda dodje do polovine ali ti sam taj pokazatelj nije merilo jer obicno ili gornja ili donja polovina traje krace

milan14
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sub, 19. Apr 2008. 23:36

Post od milan14 »

Za pokazatelj baterije si 100% upravu, mozda vise trosi jer je zgrada ogromna i signal nema istu snagu na svim mestima.

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

kod mene pokazatelj potrosnje dok ima sve crtice onda je OK.. cim fali jedna znaci da ce se potrositi za 5-6 sati sigurno..

kako koristim sleep mode, baterija mi duplo drzi.. znaci pre je bilo tacno jedan dan.. a sad tacno dva dana.. mozda bi i mogla 2 i pol dana ali nisam jos uspeo..

a u to je uracunato: par poziva i poruka, jedno pola sata interneta, par slika-klipova, desetak min igranja igrica i to je to.. bez wifi, slusanja muzike ili cega li vec

samo eto da dodam kako je kod mene s baterijom :)

milan14
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sub, 19. Apr 2008. 23:36

Post od milan14 »

Kako god da okrenem moracu da punim telefom svaki drugi dan, sto i nije neki problem.Ako bas toliko zapne imam gde i na faxu da se prikacim.

Vidim da se mnogo ljudi zali na bateriju i punjenje iste, meni licno ne smeta da uvece zakacim telefon da se napuni (ako za tim ima potrebe) ne bolujem od "meni drzi 10 dana" sindroma.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Pa naravno, ako ne svako onda svako drugo vece ces prespavati kod kuce. Ako putujes nosis punjac sto je i normalno, a ako se bas i desi da nemas punjac i da ti je u tom momentu baterija prazna uvek mozes naci nekoga ko ima NokiJu pa da se posluzis ili jednostavno kupis kineza za 300-400 dinara...

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

Dal ima negde na netu kako se rastavlja n80.. i dal se moze resiti ovaj problem lufta kod slide sistema, nesto da se dotegne nesto.. nije puno ali mi malo hoda i strasno me nervira pa reko da rastavim.. ali pre nego sto podjem reko da nesto ne zeznem

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

napalm death imam ja dosta uputsava Disassembly/Assembly za BB5 seriju pa mi se javi na PP u vezi rastavljanja telefona, verujem da ce ti pomoci u vezi tvog problema.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

peky@n93
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 366
Pridružio se: Sub, 01. Sep 2007. 21:24
Lokacija: ruma
Kontakt:

Post od peky@n93 »

aj neka mi neko kaze zasto ne mogu da slikam u normalnom modu,nego samo imam opcije macro i dokument? :unsure: mislim da je zadnja verzija softa.mada sumnjam samo u jedno da nije pozadi ono otislo,sto se aktivira za macro?inace mi je ovo druga n80 :)
note n7100 note 9005 honor 8x asus zx551ml zoom honor 8x note9 nikond7200
https://www.flickr.com/photos/30207060@ ... nelayout=1

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

Pa jel ti stoji ono macro, onaj znak cvetic ona ikona.. i jeli ono "mutnij" kad gledas

..i kako to da ti je druga, sta je bilo s prvom

peky@n93
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 366
Pridružio se: Sub, 01. Sep 2007. 21:24
Lokacija: ruma
Kontakt:

Post od peky@n93 »

napalm death, da kad udjem u kameru treperi mi onaj cvet.a drugu sanm imao pre godinu dana.menjao je.bila je crna,a ovu sam pre neki dan menjao za k810.inace je ocuvana.zena je koristila.e sad sa kamerom neznam sta je.kao da ne postoje one druge scene za slikanje kao sto je portret,pejzaz...
note n7100 note 9005 honor 8x asus zx551ml zoom honor 8x note9 nikond7200
https://www.flickr.com/photos/30207060@ ... nelayout=1

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

ma da.. kontam.. ocito je tebi to zaglavljeno na macro.. sigurno je ona "polugica" izgubila kontakt ili stali vec.. ne znam stvarno kako da to resis

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

peky@n93, kad udjes u kameru trebalo bi da imas sa strane red od 7/8 ikonica podesavanja gde izmedju ostalog biras i rezim scena tj. mod slikanja,probaj da pristupis tu da promenis mod slikanja.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Odgovori