Nokia 8800 carbon arte

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

:? ? Ne shvatam... OK, nek' sam glup, al' sam čuo da mnogi kineski telefoni imaju visok SAR, te sam pitao da li je i sa ovim to slučaj... :| :P 8)

Ponavljam pitanje: gdje se ovo može nabaviti i po kojoj cijeni?

Pozdrav! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Ma šalim se, apropo medicinskih izveštaja o upotrebi kineskih materijala u izradi... A tek ih za SAR zabole :wink:
btw, jel si dobio pp u vezi sluški
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

Mlado Zem(ajm)unče (:)), dobili ste odgovor na PP. :) :wink:

Ne sporim ja da Kineze "zabole" za izvještaje, ali me zanima koliko ima istine u tome i koliko bi meni bilo bezbjedno da nosim neki od njih, tj. da li mogu bez problema da kupim kopiju.

Šta mislite, zašto je Nokia odlučila da stavi 4GB memorije u ovaj telefon? Malo mi ne ide... Ovo je telefon koji uglavnom kupuju ljudi za pokazivanje i zbog izgleda a ne da bi u njega trpali slike i muziku. Moj brat od strica koji je nosio 8800 a sad Sirocco Black kaže da on te telefone kupuje jer mu je važnije da je telefon izuzetno kvalitetne izrade nego da ima funkcije. Zato mi se ne uklapa 4GB u ovaj model i jedino što mi pada na pamet je nerviranje nas koji bi mu popunili nečim tih 4GB ali nemamo love za skupe provode! :) Ili su jednostavno Nokijaši krenuli da od 8xxx serije naprave stvarno dobre mašine, mada će im za to trebati još puno posla, ovo je samo slow upgrade... Nije da ne bi mogli već da ih osposobe sa malo Symbiana i sl, ali mi bi onda još više balili za njima, a ove što ih nose ne bi bilo puno briga...

Eto vam se izjadah. :)

Pozdrav! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Evo ga test: >>TEST<< ;)

Dr_Beat
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sre, 06. Feb 2008. 06:01

Post od Dr_Beat »

bolestan telefon :) znaci ovo je perverzija ...mislim da je na nokia-inom stajtu na slikama neki lamborghini :) damnnn :D

Vrh
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Čet, 16. Nov 2006. 11:06
Lokacija: Vracar

Post od Vrh »

Tel. je bez sumnje prelep ....ali malo je vise dosadno postalo sve ovo,ARTE SAFIR CARBON...ukoliko je zaista imun na ogrebotine ali zaista,ne kao sto su pricali za prethodnike a ja sam se uverio da nisu,onda moze da se uzme u obzir i cena i sve.Mislim da je baterija ok,i da NOkia nije napravila gresku kao sa nekim predhodnicima....
Do tada ce mi luna zavrsavati posao...ukolilo se pokaze ok,sto da ne...ovakvi telefoni traju i ne menjaju se cesto...
pozdrav... 8)
Blackberry 9700

benza
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned, 23. Maj 2010. 15:37
Kontakt:

Post od benza »

da vas pitrma ness brz mi odg treba. da li mi je nokia 8800 carbon arte kopija ako ima slot za memorijsku karticu. :P

jazz
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 356
Pridružio se: Sre, 06. Jul 2005. 14:06
:: S7 Edge

Post od jazz »

benza, koliko znam carbon arte ima samo internu memoriju od 4 GB i nema slot za mem card. Tako da je vrlo verovatno u pitanju kopija.

Stefan33
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 585
Pridružio se: Sub, 30. Jun 2007. 00:06

Post od Stefan33 »

U slucaju da mi se desi kod polovnog da je baterija pri kraju kao sto je bilo sa lunom, da li se moze nabaviti original i koja bi bila cena? ili moze bilo koja aftermarket ikoliko drzi baterija sa normalnim koriscenjem, znaci neki prosek, samo sms/pozivi?

casper
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 09:16

Post od casper »

Da li je neko cistio zvucnik posto sam citao da ulazi dosta prasine i to utice na kvalitet razgovora.Meni je ekran tamniji i boje nisu toliko zive u odnosu na druge telefone da li je to normalno ili?

casper
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 09:16

Post od casper »

Sto se ekrana tice riknule su diode za osvetljenje:( Da li je i inace zvuk u slusalici losiji od ostalih telefona kao sto je to bilo kod sirocco modela ili je to samo kod mene?

casper
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 09:16

Post od casper »

Neverovatno ekran je FABRICKI TAMNIJI!!! Stvarno smesno za ovakav telefon ima li neko resenje za slusalicu da makar cujem nekoga?Vlasnici javite se

gangsta
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 168
Pridružio se: Uto, 13. Apr 2010. 21:52
Lokacija: Banja Luka

Post od gangsta »

hahaha ekran fabricki takav - jeste, ne brini nista i meni licno tako deluje mocno. a sto se slusalice tice za razgovor, uzmi samo skini tu gumu, tkaninu ili sta je vec preko zvucnika iznad displeja i to bi trebalo biti to. ja nisam imao nikada problema sa prasinom u zvucniku i slicno

Odgovori