HTC TyTN II

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Freyr
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 457
Pridružio se: Sub, 14. Avg 2004. 09:57
:: iphone 4
Lokacija: Zemun 88

Post od Freyr »

Kada se flash-uje dobrim ROM-om koji u sebi ima drajvere D3D sa Omnije ili HTCCA onda je brzi za 30% brzi od TyTN I,uz to sto je po meni neuporedivo lepsi,tanji,ekran je mnogo pristupacniji jer je blizi ravni maske (ko je koristio TyTN I zna koliko ga je tesko koristiti orstima jer su uglovi ekrana vrlo tesko dostupni). Po meni nema nekih mana, mada sam se sada malo smorio,jer je svaki WM pda slican pa cu mog TyTN II da udomim uskoro i da sacekam neki pda koji ce ponuditi malo drugacije WM iskustvo,TF3D je dobar pokazatelj u kom smeru idu proizvodjaci
12 godina na forumu!

srdjanm22
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Uto, 31. Jul 2007. 12:49
Lokacija: Pancevo

Post od srdjanm22 »

Imama jedan problem i par pitanja pa da krenem redom.
Dobio sam pre nekih nedelju dana tytnII, e sad svuda na slikama tytnII ima kameru sa prednje strane a moj nema??? I u gornjem desnom uglu pise at&t pa me zanima sta je to da nije neka kopija ili sta vec. E sada problem je u tome sto sam prosuo kokakolu po njemu :o , pa sam uspeo nekako da ga ocistim ali sam prilikom ciscenja obrisao delove seriskog broja ispod baterij :uhuh: :uhuh: tako da sada ne mogu da skinem winmobile 6.1 i da li neko moze da mi pomogne da mi da link ili na pm posalje svoj seriski da mogu da se registrujem
unapred hvala

rayatz
Banned
Postovi: 123
Pridružio se: Pon, 22. Sep 2008. 03:26

Post od rayatz »

srdjanm22, AT&T je americka firma.....;) Nije kopija
Za koka-kolu ne znam ali serijki broj nema nikakve veze sa Updatetom ROM-a ;) A ni skidanjem ! Idi na www.forum.xda-developers.com i nadji neki ROM za TyTN 2 (Mada preporucujem oficijelni)

srdjanm22
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Uto, 31. Jul 2007. 12:49
Lokacija: Pancevo

Post od srdjanm22 »

hvala evo malo pre sam skinuo oficialni rom bas za at&t i extra radi znam da ima na xda forumu ali na htc-ovom sajtu ima da se kine bas oficijalni vindows 6.1 samo zbog toga ako mozes da ga skines pa ga uploaduj negde bio bih ti jako zahvalan

rayatz
Banned
Postovi: 123
Pridružio se: Pon, 22. Sep 2008. 03:26

Post od rayatz »

srdjanm22, Hm...ne razumem ovaj deo receni od (s)kine ....
Inace ne treba ja nigde da uploadujem skini sa htc.com oficijelni wm 6.1

srdjanm22
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Uto, 31. Jul 2007. 12:49
Lokacija: Pancevo

Post od srdjanm22 »

da greska u kucanju skine ja trebalo da pise
pa skinuo bih ja sa oficijalnog htc sajta ali prilikom ciscenja telefoba sam obrisao delove seriskog broja koji se nalazi ispod baterije a taj broj mi je potreban da mogu da se registrujem na htc sajt da bih mogao da skinem wm6.1

rayatz
Banned
Postovi: 123
Pridružio se: Pon, 22. Sep 2008. 03:26

Post od rayatz »

Naravno da nije potrebno ! ;)
Ja sam se registrovao i skinuo za TyTN 2 bez problema...to tebe neko zeza ;)

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

srdjanm22, ne treba ti serijski broj koji si obrisao. Idi na Start->Settings->System->Version i tamo ces dobiti sve podatke o firmveru koji vec imas. Na Start->Settings->System->About ces dobiti preostale podatke. Sa *#06# ces dobiti IMEI telefona.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

srdjanm22
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Uto, 31. Jul 2007. 12:49
Lokacija: Pancevo

Post od srdjanm22 »

pa nisam valjda lud da ne znam sta mi treba http://www.htc.com/www/SupportDownload. ... 2&dl_id=21 evo pogledajte sami pa mi recite

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

srdjanm22, pa zamoli nekog ko ima tytn II da ti da serijski broj. Nego zar nemas serijski broj pored IME-ija na kutiji?
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

srdjanm22
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Uto, 31. Jul 2007. 12:49
Lokacija: Pancevo

Post od srdjanm22 »

pa ne mam kutiju posto sam ga dobio iz amerike znas kako to ide pa zamolio bih ja ali nemam koga niko koga poznajem nema htc. imam jos jedno pitanje kada se otvori poklopac za karticu nalazi se neka mala rucica da je tako nazovem cemu ona sluzi????

drgrabez
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 69
Pridružio se: Ned, 17. Dec 2006. 16:06

Post od drgrabez »

nema potrebe da skida bilo sta sa at&t sajta,
treba se odradi cid unlock,hard spl,i stavi bilo koji wm6.1 rom,kao i radio rom po zelji
posto si pocetnik
kreni odavde http://wiki.xda-developers.com/index.ph ... HTC_Kaiser
ako zapne pitaj
live long and prosper

rayatz
Banned
Postovi: 123
Pridružio se: Pon, 22. Sep 2008. 03:26

Post od rayatz »

drgrabez, da taman da mu kazem da obavezno procita Wiki za Kaisera...moze da brickuje telefon ....

srdjanm22
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Uto, 31. Jul 2007. 12:49
Lokacija: Pancevo

Post od srdjanm22 »

hvala vam ali moj htc je vec otkljucan i od juce sam promenio nekih 20 romova i jos nisam nasao ni jedan valjan sem njegovog originalnog koji mi je dosta spor ali se bar ne baguje

jos nesto pitao sam cemu sluzi ono ispod kartice kada se izvadi sim kartica ima neka rucica pa me iteresuje cemu sluzi ako treba okacicu i sliku

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

Šta mislite o cijeni ovog modela, polovnog, 280€, a u paketu: CD, punjac, auto punjac, USB kabl, rezervna olovka, futrola, kutija, 2gb kartica, +dodati softwer, garmin sa mapom YU koji radi perfektno (navodno), Win 6.1?
Pozdrav! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

Nebojsa76
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 28. Mar 2009. 01:50
Lokacija: Beograd

Post od Nebojsa76 »

srdjanm22 napisao:jos nesto pitao sam cemu sluzi ono ispod kartice kada se izvadi sim kartica ima neka rucica pa me iteresuje cemu sluzi ako treba okacicu i sliku
Ta "rucica" sluzi za gasenje telefona, kada hoces da izvadis karticu a telefon nije ugasen.

imam tytn 2 vec par meseci i sada sam prvi put procitao o tim 3d driverima. pitanja: imam li potrebe da ih instaliram, gde mogu da se nadju. Ne bi da flash-ujem ROM, nisam bas strucan u tome pa bi ih instalirao posebno(naravno ako dobijam nesto u performansama) :?

kostadin
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 219
Pridružio se: Čet, 11. Sep 2008. 03:40

Post od kostadin »

nisam hteo da otvaram novu temu za ovaj telefon, nego hajde da ovde pitam...
koliko kosta da se dekodira HTC Tytn II ? ako neko zna, bas mi je potrebna ta informacija ? i interesuje me da li se to moze mozda odraditi u kucnoj radinosti, mislim ja npr. sam (posto je windows u pitanju) ?

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

kostadin, mozes i u kucnoj radinosti. Baci pogled na http://forum.xda-developers.com/ tu ti se nalazi sve potrebno. Ali obavezno sve dobro iscitaj pre nego sto krenes bilo sta da radis :wink:

Oblachic
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Sre, 29. Jun 2005. 14:24

Post od Oblachic »

Pozz svima, imam jedno pitanje. moze li neko da mi objasni kako da sa telefona (tytn II) prebacim imenik na pc (Vista)? instalirala sam Windows Mobile Device Center ali ne znam kako da koristeci taj program prebacim podatke sa tel na pc...

hvala
Ugledam i okomim se!!!

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

Oblachic, moras da imas instaliran i Outlook 2003 ili Outlook 2007 da bi mogla da radis sinhronizaciju imenika. Outlook 2003 i 2007 stizu uz odgovarajuci Microsoft Office (2003,2007).

Da naglasim treba ti Outlook - ne Outlook Express!

[edit] Kako koristis Vistu tesko mozes da pomesas posto nemas Outlook Express nego Windows Mail ;-)
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Odgovori