Nokia N85

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

Stefan33, nema sanse da dobijes 300, 250-280e ako ti je telefon ocuvan u fullu, a mislim da nije nesto vredna promena sa n95-8gb na n85, bolje sackeaj jos par meseci da izadje n86, tad ce pasti cene

Stefan33
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 585
Pridružio se: Sub, 30. Jun 2007. 00:06

Post od Stefan33 »

Sacekacu jos :wink:

mack83
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Sre, 04. Feb 2009. 06:32

Post od mack83 »

Imam telefon nekih 5 dana i pravo me živcira. Kada ga duže vrijeme čačkam, gledam slike i videa, telefon se ruši tj. restarta za popizdit :x Ja ne znam je li kod svakoga ovako ali ja ne znam šta da radim :uhuh:

I još jedna stvar. Zar je moguće da video koči, trza prilikom snimanja? Kakav propust! :roll:

Telefon mi se jako sviđa ali je bugovit ubi Bože :smutny:

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

To sa restartom je manje vise cesta pojava novijih modela zbog nestabilnog softvera.Resenje je da sacekas update.
Drugi problem opet moze biti u softveru,mozda je neka slucajnost ako ti se ne desava cesto.Treca najmanje moguca opcija je memorijska.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

mack83
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Sre, 04. Feb 2009. 06:32

Post od mack83 »

Trebam pomoć :unsure:

Kada prebacujem muziku slike i videa, izaberem mass storage i sve ide na karticu ali ima problem. Sa slikama je sve uredu i njih nađem kada odem na Photos pa na ALL jer se tu kopiraju i one i video fileovi (ni ovo mi nije jasno al hajd) ali je problem sa muzikom.

Kada odem u folder Music pa onda na music player tu se nalaze samo neke pjesme i to one koje su mi došle uz telefon. Nigdje onog foldera sa muzikom kojeg sam kopirao s računara. Bilo da kopirao jednu ili više pjesmi njih nigdje, a tu bi trebale biti :oops:

Svu tu muziku koju kopiram nađem u tools pa na File mgr. pa izaberem memorijsku karticu i tu se nalazi muzika i to samo mogu pustati jednu po jednu pjesmu :blinky: ne moze da npr. pjeva citav album ili vise pjesama.

Molim one koji znaju kako da napravim ovo da se jave. I moze preporuka nekog drugog muzickog playera i playera za gledanje videa. Koji god pustio video u wmv. formatu ide samo ton a nigdje slike.

Pomagajte ljudi totalni sam noob po ovom pitanju.

P.S. jel smijem uradit hard reset telefona i onda obrisati sve one foldere koji su dosli u memorijskoj kartici pa da ja napravim nekoliko svojih foldera po želji?

Hvala i pozdrav.

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

mack83, kada otvoris Music Player vidi da li u opcijama ima mozda opcija Refresh. Kada odradi refresh onda bi trebalo da ucita sve nove muzicke fajlove koje si ubacio u telefon.

half man
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Uto, 21. Apr 2009. 21:53

Post od half man »

Ljudi kupio sam ovaj mob,al nece uopste da mi otvara video fajlove??Jako zapucava kad je to u pitanju..Sta da radim?

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

half man, jesi li uzeo nov ili polovan?
Ali svakako probaj hard reset pre svega ostalog...ako to ne resi problem,onda jednio da upgrejdujes sw...nema ti druge :uhuh:
:D
D500&E71

half man
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Uto, 21. Apr 2009. 21:53

Post od half man »

Nov sam uzeo Loki,hvala na savetu!Jel normalno da mi neprestano sija screensaver onaj datum??
__________________
Izmenio McLaren F1: Zabranjeno je citiranje celog posta, a pogotovo onog iznad jer se podrazumeva da se na njega nadovezueš.

>>Pravila otvaranja tema i davanja odgovora<<

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

half man, koliko znam kod mene na n79 se to bas i ne ubraja u normalne stvari,vidi u podesavanjima displeya... :D
8)
D500&E71

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

half man, normalno je, ali ne svetli neprestano ugasi se posle nekog (duzeg) vremena nekoriscenja...
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Igor88bg
Banned
Postovi: 1475
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 04:02

Post od Igor88bg »

half man, mislim da je to ok sto se sata tice jer je to oked ekran i mislim da ti ne sija ceo ekran vec samo sat i datum gresim li? 8) koliko si ga platio?

half man
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Uto, 21. Apr 2009. 21:53

Post od half man »

Igor88bg napisao:...
Igore,moguce da sija samo datum... :) Inace,platio sam ga 340 eura u full-u!


Izmenio tomas.hokenberi: Zabranjeno je citiranje celog posta, a pogotovo onog iznad jer se podrazumeva da se na njega nadovezueš.

Ovo ti je vec druga opomena na 4 poruke! Sledeci put umesto opomene sledi brisanje cele poruke!

Pravila otvaranja tema i davanja odgovora!

mack83
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Sre, 04. Feb 2009. 06:32

Post od mack83 »

Mozel mi neko reci kako da stavim wallpaper a da bude preko citavog ekrana tj. da slika nije odsjecena pri vrhi i na dnu? Je li ovo uopste moguce, imam telefon vec dugo ali do sada nisam cak ni probao, stalno mi ista tema od kako sam uzeo tel. :oops:

hvala.

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Uz pomoc nekog od programa advanced theme ili full screen wallpaper .
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Ke*a mi se vise od tih programa, da posaljem poruku treba mi program, da ugasim telefon treba mi program :roll: stoperica- treba mi program?!!!?!?!?!?!? :blinky: :blinky: :blinky: :o (ovo poslednje stvarno) :shock:
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

Lobachewsky, pa pored svih svojih prednosti,ima symbian i svojih mana i to podosta...
Pocevsi od stoperice,pa sve do sms counter-a (pa njega ima i 1xxx serija),ali posto platforma napreduje ispravice sve ovo za 5 god :D
D500&E71

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Layne_Staley »

keva moja ima ovaj telefon i ima sledeci problem :

od jutros joj ne radi mikrofon.. niko je ne cuje nista.. zvucnik radi ali mikrofon ne.. nije joj nikad ispao telefon, cuva ga... jel zna neko da li moze nesto da se uradi ili mora u servis ?
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Ne moze nista osim ako imas alat i umes da otvoris telefon i ocistis mikrofon ako se zaprljao,znaci najverovatnije servis .
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

banman
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 153
Pridružio se: Čet, 24. Dec 2009. 18:47

Post od banman »

Layne_Staley, moguce je da je iskljucila mikrifon! Probaj da kada telefon "zazvoni" odes u podesavanja ali na "osnovnom ekranu"(pritisak na levi ili desni selekcioni tester, a ne "meni" pa "podesavanja")i potrazi ukljuci/iskljuci mikrofon, ili neko podesavanje tog tipa. Tesko mi je da ti sad napamet kazem, ali ovo su neke opste smernice i slicno je kod vecine nokija, tako da verujem da si razumeo sta sam hteo da ti kazem:) Isto, ta podesavanja za mikrofon su "vidljiva"samo kada je aktivan"poziv", pa najbolje nazovi sa tvog broja, ne javljas se vec petljas sa levilm ili desnim selekcionim tasterom i trazis dato podesavanje(verovatno ga je i ona tako slucajno aktivirala- u zelji da odbije/javi se na poziv,greskom je pritisnula jedan od sel.tastera umesto crvene/zelene slusalice:) Nadam se da je umesto kvara po sredi ova banalnost.

Odgovori