Informacija

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
mis
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 154
Pridružio se: Pon, 07. Mar 2005. 14:18

Informacija

Post od mis »

Gde je najbolje kupiti telefon u BG-u a da znam da mi nece uvaliti neki dekodirani ili tako nesto?Uzeo bih t68i za poklon curi pa mi je vazno da bude sve u redu,ako sam promasio mjesto za topic sorry
Stephen:And Africa is where it's at. Recently Joanne and I spent little time down in Afrique sur-mer.
Del :Fabrique belgique.

Asfaloth
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 41
Pridružio se: Sre, 15. Jun 2005. 00:20

Post od Asfaloth »

Imas na sajtu za svaki model informaciju gde mozes da ga kupis, a mozes i da kupis oglase pa da pogledas... A sto se tice dekodiranja, nije to tako losa stvar, ne bi trebalo da bude problema za t68i. Ja do sada nisam imao nikad problema, a imao sam dosta telefona.
Vrisak, Vladar, Vetar

mis
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 154
Pridružio se: Pon, 07. Mar 2005. 14:18

Post od mis »

Ja sam jednom zestoko opekao sa dekodiranjem tako da se ne bih bas previse opustao.Znam da za svaki model ima informacija na sajtu gde moze da se kupi ali mene interesuje ako se za neku prodavnicu zna provjereno da ima original telefone
Stephen:And Africa is where it's at. Recently Joanne and I spent little time down in Afrique sur-mer.
Del :Fabrique belgique.

Miljance
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 210
Pridružio se: Pon, 14. Mar 2005. 13:05
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Miljance »

Sve su to original telefoni samo su poskidani sa drugih mreza...
:) Tako da ne verujem da ces naci skroz 'cist' telefon. Mozda nece biti dekodiran jer neki operatori ne kodiraju svoje telefone.
Moraces ipak da okrenes par brojeva i da pogledas kakvi su im telefoni, meni se cini da t68i nema problema sa softverom, ako se ne varam u njega nisu ubacivali softver od raznih operatera, tako da ne bi trebalo da bude problema.
Znaci odes u radnju i probas kako radi i ako je sve ok kupis, a ako bude zezalo imas garanciju i oni moraju da ti flashuju telefon...
A skroz legalni t68i neces naci ni u comtrade-u ni u royalton-u koji su ovlasceni distributeri jer je to staaaari model.
Koliko sam video na ovom sajtu ovaj telefon mozes naci samo u cetiri radnje, a i kada ih budes pozvao taj broj ce se smanjiti.

Asfaloth
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 41
Pridružio se: Sre, 15. Jun 2005. 00:20

Post od Asfaloth »

Prema tome - pozuri! :) A ako ne uzmes bas taj, pogledaj po sajtu, ima jos mnogo odlicnih telefona za ne puno para! Koristi pretrazivac, unesi ono sto te (tvoju devojku) zanima i dobices dosta opcija.
Vrisak, Vladar, Vetar

mis
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 154
Pridružio se: Pon, 07. Mar 2005. 14:18

Post od mis »

Pa ja bih uzeo K700 ali ipak su to zene,vazniji im je izgled nego funkcije pa moja je zapela bas za taj...Znaci ako je stari model da mogu naci samo neki polovnjak?
Stephen:And Africa is where it's at. Recently Joanne and I spent little time down in Afrique sur-mer.
Del :Fabrique belgique.

Gorance
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 285
Pridružio se: Pon, 06. Jun 2005. 21:30
Lokacija: Beograd

Post od Gorance »

Da su oni (Comtrade i Rojaltone) barem ovlashceni distributeri to bi bilo divno, ali NISU. Oni su samo prodavci (mada Comtrade ima status ovlashcene prodavnice za NOKIA-u)

Miljance
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 210
Pridružio se: Pon, 14. Mar 2005. 13:05
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Miljance »

U cemu je razlika izmedju prodavaca i distributera?
A koliko ja znam Comtrade je ovlascena prodavnica (distributer) za SE i nokiu.
To nije ni toliko bitno, bitno je da dobijes nebrendiran telefon u originalnom pakovanju sa originalnom medjunarodnom garancijom, barem u Comtrade-u, i da te za to oderu.
Mada to za garanciju mozda nije tacno jer sam tu informaciju dobio od likova koji rade tamo a koji mi ne deluju previse strucni. Bilo je na TV-u da su 'ovlasceni' _ _ _ _ _ - nesto jbg. :lol: Pa su 'kao' zato sto su jedini ovlasceni distributeri i imaju vise cene nekonkurenti na trzistu... bla bla bla...
U royalton nisam zalazio :oops: , tako da stvarno ne znam, vec pretpostavljam po pricama i po cenama da je slicno, a mozda gresim. :oops:
Po obicaju odosmo ja i ti u off... :wacko:

Gorance
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 285
Pridružio se: Pon, 06. Jun 2005. 21:30
Lokacija: Beograd

Post od Gorance »

Ja otvaram temu pa se tamo vidimo. Ukratko (dok ne iskucam post) VELIKA je razlika, prvenstveno za kupca. Beneficije su OGROMNE.

Odgovori