Motorola Droid/Milestone

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
motorolaMNE
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Ned, 25. Okt 2009. 22:22
Kontakt:

Motorola Droid/Milestone

Post od motorolaMNE »

Interesuje me da li ima gdje da se prodaje ova motorola,i da li moze da se nadje negdje njen test?
Unaprijed zahvalan.
Pozdrav!
Poslednja izmena od motorolaMNE u Ned, 15. Nov 2009. 16:45, izmenjeno 1 put ukupno.

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Nije jos ni izasla u prodaju,a i kad izadje, u prvo vreme ce biti samo za americku Verizon mrezu, dakle CDMA tehnologija. Kad ce izaci u GSM varijanti, niko po netu ne pominje,bar ja nisam nasao.

motorolaMNE
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Ned, 25. Okt 2009. 22:22
Kontakt:

Post od motorolaMNE »

Hvala na odgovoru.Jedino sto ostaje da se nadam da ce se pojaviti jednog dana u prodaji kod nas.
Pozdrav

skycouldfall
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Čet, 16. Okt 2008. 17:41
Lokacija: Ispred monitora

Post od skycouldfall »


motorolaMNE
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Ned, 25. Okt 2009. 22:22
Kontakt:

Post od motorolaMNE »

Da li ima kakvih novosti u vezi ovoga telefona?Da se negdje moze procitati kompletan test,cijena i dal se pojavio u prodaji?

LimunBG
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 153
Pridružio se: Sre, 19. Sep 2007. 16:11

Post od LimunBG »

Veoma primamljivo deluje ovaj model, cini se kao savrsena masina koju bi svako pozeleo.
Video sam ga na jednom oglasu koji je izasao na ovom sajtu za 600 e. E sad, kada ce i (da li ce) zvanicno ovde poceti prodaja veliki je znak pitanja. :smutny:

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

Posto je Motorola Droid - Android 2.0 telefon ova tema ide u "Android" podforum.
Motorola Droid Homepage
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Mala šala, nadam se da mods won't be angry, u duhu je teme...
Slika
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

motorolaMNE
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Ned, 25. Okt 2009. 22:22
Kontakt:

Post od motorolaMNE »

LimunBG napisao:
Video sam ga na jednom oglasu koji je izasao na ovom sajtu za 600 e.:
E,mnogo vala.U svakom slucaju, hvala na informaciji.

LimunBG
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 153
Pridružio se: Sre, 19. Sep 2007. 16:11

Post od LimunBG »

motorolaMNE, nema na cemu, verovatno ce uskoro kada bude bio vise prisutan na ovim protorima cena ici znatno nize. Barem se nadam, jer sam ozbiljno zainteresovan za kupovinu doticnog modela...

motorolaMNE
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Ned, 25. Okt 2009. 22:22
Kontakt:

Post od motorolaMNE »

I ja sam maksimalno zainteresovan za ovu Motorolu.Eto ostaje nam da je cekamo. :smutny:

Slika

Pozdrav.

banman
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 153
Pridružio se: Čet, 24. Dec 2009. 18:47

Post od banman »

I meni se mnogo sviđa pomenuti model, možda je trenutno najbolji hw koji "tera" android OS :) jedino mi je bzv što ima i "pravu"qwerty tastaturu o kojoj sam čitao uglavnom kritike-tipa da su tasteri sitni, plitkog hoda i sl.- ukratko: da je neudobna i da nije baš nešto. Eto to me je pomalo razočaralo, šta su je i stavljali- bez nje bi tel. bio kompakniji i bez slider mehanizma, više volim kada je sve "izjedna" jer onda nema šta da se rasklima i kvari, možda i elegantniji, mada je i ovako dovoljno tanak... Inače, već joj je cena u oglasima "pala" sa 600 na 480 evra, što je svakako dobra vest:)

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Ozbiljno sam se nalozio na ovaj model iako Motorolu kao marku nikad ne bih koristio zbog njihovog opicenog proprijetarnog sistema menija, ali posto je ovo Android OS, zapao mi je za oko. 'Ocu da menjam Symbian i Njoku E71 koji me vec smorise...

Da li mozda neko kod nas vec ima ovu bebicu? Cena, utisci, kritike, pohvale?

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

Green napisao: 'Ocu da menjam Symbian i Njoku E71 koji me vec smorise...
Ti si prvi za koga cuh da ga je E71 smorila. :)
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Wicker Man, 'bem li ga brate, tako imam osecaj u poslednje vreme da to nije normalno. Kad vidim sta se sve ispojavljivalo kod proizvodjaca dodje mi da je utopim u roku od odmah :)

Nekako bas pikiram na veci ekran i obavezno touch screen, po mogucstvu qwerty na izvlacenje, najverovatnije Android OS...videh zapazanja u vezi sa ovim modelom i na gsmareni i mobile-review i mogu reci da sam bas prijatno iznenadjen, jer svi znamo u kakvom je ku**u Motorola.

banman
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 153
Pridružio se: Čet, 24. Dec 2009. 18:47

Post od banman »

Green, pa bili su u pomenutom udu, zbog sw a ne zbog kvaliteta izrade(po tom pitanju su bili u samom vrhu). Al će izgleda sad da puknu i zbog hardware-a:) Google nexus one ga šije sve u šesnaest. I ja sam se prvobitno, tj kada je izašao, "naložio" na ovaj model ali sad kada je izašao nexus, nema zbora koji je bolji. Prvo su stavili tu vrljavu hw qwerty tastaturu, pa onda 1GHz procesor i "samo"256MB RAM-a, dobro da nisu 128, pa i ekran možda problematične rezolucije ( mada koliko sam čitao novi update android OS će imati mogućnost automatskog podešavanja spram rezolucije ekrana, pa to možda i nije neka mana) Tako da sam se ja potpuno ohladio od motorole milestone:(

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

Green, Hehe,znas kako ja to zovem sto si opisao: "sindrom nisam u trendu".Neverovatno je da danas gotovo svi kupuju TS telefone i samo ih ti modeli zanimaju.Svaki standardni model izgleda staro i ne atraktivno.
Mislim da ce doci vreme kada standardni ne TS telefon neces moci prodati,osim ako ga ne "poklonis". :)
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

banman, ma znamo svi koji su to Motorolini problemi bili, jedino se na maticnom americkom trzistu relativno solidno drzi.
Milestone je ipak Android 2.0 i mislim da ce naici na neku popularnost pod uslovom da se cena fino formira. RAM memorije ima sasvim dovoljno, ne znam sto je svima 256Mb malo, sta vi radite na tim telefonima pa vam je to zbilja malo :)
Procesljaj malo gsmarenu i mr.com, procitaj impresije sa testa uredjaja, skoro da i nema vecih zamerki, to je ono sto me je privuklo ovom modelu...

Wicker Man, hehehe, moguce je da nisam u trendu, vrlo moguce :)
Pa pazi, u poslednje vreme se uglavnom touchscreen modeli i izbacuju na trziste, konkurencija je sve jaca, pa zasto se ne bi i taj trend fino propratio od strane nas zaljubljenika u mobilne uredjaje. Mislim da u tome nema nista lose...:)

banman
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 153
Pridružio se: Čet, 24. Dec 2009. 18:47

Post od banman »

Green, uradio sam ja "domaci", i "malo vise prosetao" netom, i kazem da tel nije nista spektakularno, kako se cinilo da jeste. Sto se tice RAM-a, 256 nije malo, ali kada imas vise programa koji rade istovremeno, naravno da j bolje kada ima vise RAM memorije (figurativno- brze ruke(procesor) sa velikim sakama, lopatom(ram) pre ce utovariti tonu uglja od istih takvih sa duplo manjam lopatom) :P Cak, sta vise krivo mi je jer sam se bas obradovao motorolinom povratku sa ovim modelom, i video ga koa potencijalni "moj sledeci", ali ispostavilo se da su opet ostali nedoreceni i nekako opet isfuserili- ali ovaj put na hardware-u, i ako pazljivije procitas moj post videces da nije zamerka samo na malo RAM-a. Proguglaj malo, vidi sta kazu ljudi i na YT :D

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

Green napisao:Pa pazi, u poslednje vreme se uglavnom touchscreen modeli i izbacuju na trziste, konkurencija je sve jaca, pa zasto se ne bi i taj trend fino propratio od strane nas zaljubljenika u mobilne uredjaje. Mislim da u tome nema nista lose...:)
Apsolutno,nista lose. ;)
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

Odgovori