BP-6M-S VS ne-original baterija

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Peter_Forsberg
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 45
Pridružio se: Pon, 25. Sep 2006. 23:08
Lokacija: Bgd, zvezdara

BP-6M-S VS ne-original baterija

Post od Peter_Forsberg »

Imam 6233 koja se napila vode pre godinu i po dana, sad je na servisu i moram i bateriju da promenim, pa me interesuje da li se isplati kupiti fus bateriju za 600-700din ili se isplati vaditi pare za original bateriju?

Najveca dilema mi je to sto do napijanja vodom, baterija je drzala 4 dana i ako bih vec uzimao novu bateriju, voleo bih da traje isto toliko koliko je i original trajala, pa ne bih bas uzimao nesto kinesko sto bih morao svako vece da punim, jel ima neko iskustva sa ovim telefonom i ne-original baterijama?

Vita jela, zelen bor.... :)
Sometimes we hurt the ones we love, other times we just hurt those who get in the way!

telep
Expert
Expert
Postovi: 2210
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 04:23

Re: BP-6M-S VS ne-original baterija

Post od telep »

Peter_Forsberg napisao:Imam 6233 koja se napila vode pre godinu i po dana, sad je na servisu i moram i bateriju da promenim, pa me interesuje da li se isplati kupiti fus bateriju za 600-700din ili se isplati vaditi pare za original bateriju?
Meni je posle pada telefona u sudoperu otišla baterija, kupio sam neku od 700 dinara i izdrži preko 2 dana što je meni dosta.
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Nexus 7 32GB 2013 White

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

Peter_Forsberg, po meni ti je bolje da uzmes tu jeftiniju bateriju jer ces za original dati preko 50% vrednosti aparata (koliko znam original nokijine baterije su oko 3000 din),ali na kraju krajeva izbor je samo tvoj....
D500&E71

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

telep, ne kapiram na koju foru ti ta baterija drzi oko 2 dana ali da ti verujem na rec.
Peter_Forsberg, ako nameravas duze vreme jos da koristis 6233,kupi original bateriju da te ne boli glava.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

telep
Expert
Expert
Postovi: 2210
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 04:23

Post od telep »

Sale_M napisao:telep, ne kapiram na koju foru ti ta baterija drzi oko 2 dana ali da ti verujem na rec.
Pa otkud ti znaš koliko ja koristim taj telefon. U suštini na njemu se priča jako malo pa zato i izdrži 2 dana (ako si mislio da je to puno). Nisam debil da dam za bateriju 3500 za telefon koji ni ne vredi toliko i ima skoro 4 godine.
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Nexus 7 32GB 2013 White

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Nemoj citirati post iznad tvog,normalno je da na njega odgovaras.Koliko god da koristis telefon,ocigledno da ti je dopala neka dobra baterija jer uglavnom takve baterije ne mogu da drze dva dana,provereno.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Odgovori