Original maske za Nokia telefone

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

maraja, kakva je ta maska za N70, crna sa srebrnim okvirom?
Kao ova -> viewtopic.php?p=71959#71959
Koliko si je platila i jesi li uzela komplet (prednja, zadnja, zadnji deo kod kamere i tastatura)?

Tanja
neaktivan nalog
Postovi: 342
Pridružio se: Pon, 02. Jan 2006. 16:22

Post od Tanja »

lepo kaze da su cene jake,znachi pukla je negde oko 40 evritja za nju :D

ako bi mogla da okachish neku fotkicu da vidimo kako izgleda maska,bili bismo ti zahvalni :)

Nemanja88
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Sre, 27. Maj 2009. 18:34
Lokacija: NBG

Post od Nemanja88 »

A gde bih mogao da nadjem komplet belo kuciste,sa belim tastaturama,za N95 8GB?Naravno,u Bg-u,ne "preko"...
Ne brze od zivota...A ni od svetlosti!

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Ovu temu ne da si izvadio iz naftalina nego....Svaka cast za koriscenje search opcije....Mislim da jedino Ninolina ima belu masku na N95 -ici tako da nju mozes da pitas....Mene takodje interesuje gde ima da se uzme maska za N76 naravno nova i da je dobar kinez il ioriginal jer ja u nisu nigde ne mogu da nadjem(moja je jos u "fabrickom" stanju ali kako sam resio da ne prodajem ovaj telefoni nikad trebace mi js 1 ) 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

soniqa
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Ned, 13. Sep 2009. 00:06
:: xperia sk17i

Post od soniqa »

alpha copy ima originalne maske al' su bas skupe :smutny: rekose mi da je za moju 3120c 3000, a skroz je obicna maska...imaju u onoj prodavnici u rajicevoj (kod kneza)

ako neko zna jeftiniju varijantu, a da su ipak dobre (ne one od 500din) javite...

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Ja sam za moju N95 8GB naručila belu maskicu preko Ebay-a :) relativno je brzo stigla i kvalitet maske je stvarno dobar :) takvu u Beogradu nisam nigde mogla da nadjem :)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Nemanja88
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Sre, 27. Maj 2009. 18:34
Lokacija: NBG

Post od Nemanja88 »

Znaci,samo preko grane...Bedak...

Izmenila Ninolina:: pročitaj pravila foruma o pisanju poruka.. Vidim da si se žalio da su ti obrisane neke poruke, a u pravilima ćeš saznati i zašto. Izmedju ostalog, zabranjeno je dopunjavati poruke bespotrebnim znakovima.
Ne brze od zivota...A ni od svetlosti!

Tha_Maddog
neaktivan nalog
Postovi: 153
Pridružio se: Uto, 25. Okt 2005. 01:19

Post od Tha_Maddog »

soniqa napisao:alpha copy ima originalne maske al' su bas skupe :smutny: rekose mi da je za moju 3120c 3000, a skroz je obicna maska...imaju u onoj prodavnici u rajicevoj (kod kneza)
Da li u Rajićevoj imaju originalnu i za N95? Nisam iz BGD-a a planiram da je uzmem... Konkretno tastaturu i onu dugmad, kao i "poklopce" donje i gornje.

aleksaa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 189
Pridružio se: Sub, 03. Okt 2009. 15:58

Post od aleksaa »

Ljudi koliko kosta maska za N95 8GB,i gde moze da se nabavi sto kvalitetnija maska?

I koliko vremena treba da se zameni maska,jel treba telefon da se ostavlja u servisu,ili moze na licu mesta da se zameniz?
Sony Xperia P

lush
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 33
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 11:36

Post od lush »

ljudi, da li u ovim prodavnicama moze da se nadje maska za E71? bela naravno
unapred zahvalna na odgovoru :)

mladennnn
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 67
Pridružio se: Pon, 16. Jul 2007. 20:23
Lokacija: Nish
Kontakt:

Post od mladennnn »

eeeeee jel moze neko ko ima belu masku za n95 8gb da postavi sliku telefona da vidim kako izgleda kada se sklopi?????
LG KU990 Viewty + SE VIVAZ

The_Saint
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Pon, 20. Feb 2006. 15:43
Lokacija: PC Ušće
Kontakt:

Post od The_Saint »

Nina koliko si platila tu maskicu preko e-baya koju si karticu koristila, za koliko ti je stigla, ja koliko znam, paypal jos uvek ne radi bas najbolje u srbiji, kupio bih i ja, imam 2 miliona pitanja :) a treba mi maskica, original za nokiju n95 8gb, bela po mogucstvu :)

ima li negde kod nas da se nadje komplet, sa sve onim srebrnkastim delovima, posto mi se sve ogulilo...a drag mi je telefon, moram da ga restauriram :D

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

The_Saint, ne sećam se tačno koliko sam je platila i imala je sve delove čak i belu tastaturu. Mislim da je bila oko 30 evra, valjda. Ja inače još uvek čuvam te moje bele maske i imam ih 2 kom, jer sam tel prodala sa originalnom crnom maskom :) Kvalitet maski je zaista dobar, jer se na njima skoro uopšte ne primeti da su bile godinu dana na telefonu :)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Miša
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 43
Pridružio se: Uto, 06. Jul 2010. 08:58

Post od Miša »

Imam N97, i ispao mi je klizač za zaključavanje i otključavanje telefona. Ovde u Rumi ne može da se nađe taj deo. Da li ima šanse da se sa novom kupljenom maskom dobije i taj klizač! I gde bih mogao da naručim original masku za njega, jer telefon mi je super, samo sam sada neutralisao automatsko zaključavanje telefona! Pozdrav! :smutny:

rudulan
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 232
Pridružio se: Sre, 28. Jul 2010. 15:19

Post od rudulan »

gdje moze da se nadje orginal maska za c3? ;)

vlajko69
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 48
Pridružio se: Ned, 21. Jun 2009. 23:00
Lokacija: Deep Space

Post od vlajko69 »

Zdravo!!!
Trebala bi mi samo tastatura qwerty ili qwertz (naravno originalna ili bar pribliznog kvaliteta)posto sada na telefonu imam azerty(za francusko trziste) pa bih uz promenu product coda i tastature to doveo u neko normalnije stanje,nezgodno je za kucanje,posto su i znakovi skroz ispremestani,a telefon mi je skoro nov(novog sam ga kupio)pa bi da to sredim jer imam nameru da se duze vremena druzim sa njim,jer je nepre.ebiv telefon.
Hvala... :wink:
edit:Telefon je Nokia E71
Poslednja izmena od vlajko69 u Pon, 16. Maj 2011. 16:32, izmenjeno 1 put ukupno.
Mesto za Vasu reklamu

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Nisi napisao koji telefon je u pitanju ali na pp imas jedan link pa pogledaj.
100 Slova itd.itd.Slika

Odgovori