LG KF750 Secret

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
mit_maja
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Čet, 29. Okt 2009. 16:05

LG KF750 Secret

Post od mit_maja »

Imam problem sa mojim telefonom,non stop prijavljuje da mu je puna memorija telefona i ako imam memorisku od 2gb i podeseno je da se sve snima na memorisku karticu,a ne u memoriju telefona.
Kada odem da obrisem sve sa memorije telefona,on kao obrise..a u stvari ostane puna memorija telefona.
I imam jos jedan problem,sad vise nece ni kada prebacujem nesto preko bluetooth-a da mi stogne na telefon,vec pise eror send,a cak mi je i to podeseno da mi sve stize na memorisku karticu.
Nadam se da neko zna kako da resim ovaj problem.Hvala unapred!

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Najverovatnije je problem u softweru telefona.Moraces do odes do najbljizeg servisa i flesujes telefon.Ako mozes potrazi im da ti ubace 10e firmware....nije najnoviji ali je najbolji 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Moravia300
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned, 02. Nov 2014. 23:29
:: LG KF750

Re: Lg kf750 Secret

Post od Moravia300 »

Imam problem sa ovim telefonom. Memorijska kartica je savršeno radila do pre par dana, kad je telefon jednostavno prestao da prepoznaje ijednu datoteku na njoj. Međutim, prepozbaje samu karticu. Istu karticu sam, zatim, stavljao u druge telefone, i radi bez problema, a zatim sam tuđe kartice stavljao u moj telefon, i on ih čita odlično. U čemu je prblem?

Odgovori