Nokia 7610 Supernova

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
deltaoskar
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 01. Jul 2007. 14:52
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Nokia 7610 Supernova

Post od deltaoskar »

Imam Nokiu 7610 Supernova, i zvuk koji se cuje kada se slide mehanizam otvara/zatvara je nestao kada sam promenio temu na telefonu i ne znam kako da ga namestim. U uputstvu pise da postoji opcija settings>display>slide animation, ali ta opcija samo ukljucuje animaciju kada se slide otvara/zatvara. Ima li neko ideju, HVALA UNAPRED

Edit:
BTW, probao sam sve varijante: uradio sam restore factory settings, vratio sam fabricku temu, pokusao sam i da ukljucim zvuk tastature, u tones settings mi opcije "end of list tone" "other tones" i "application tones" stoje na ON. Ne kapiram u cemu je fora, zvuk slide-a je radio.... :?

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

deltaoskar, svaka cast. Skidam ti kapu, nit manje postova nit vise prekrsenih pravila foruma :D
Resenje tvog problema je da ukljucis warning tones :wink:

deltaoskar
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 01. Jul 2007. 14:52
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od deltaoskar »

Hvala na odgovoru, ali ja stvarno ne znam gde je opcija "warning tones", u opciji settings>tones nema te opcije :smutny:

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

deltaoskar
Налази се у профилима.
Отвори активни профил и подеси да ти буду укључени тонови упозорења.
Слобода или смрт

Daka020
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 49
Pridružio se: Uto, 16. Jun 2009. 04:48

Post od Daka020 »

E,a jeli moguce da ja kod kuce sam decodiram telefon... bash ovu Nokiu 7610 supernova,jer mi je codirana na Telenor mrezu?? jel moze..i kako.. ako nekozna

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Pretpostavljam da nemas tool box pa zbog toga ne mozes kuci da dekodiras mob. tako da ces ipak morati posetiti servis.

Daka020
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 49
Pridružio se: Uto, 16. Jun 2009. 04:48

Post od Daka020 »

IDzO napisao:
Ne vala :(
nije mi dosad trebao.. :)
A ovaj... jel mogu nekako da resetujem onu fabricki Security code ??

Mirjana
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 37
Pridružio se: Sub, 09. Jan 2010. 17:41

Post od Mirjana »

Pomoc! Telefon 7610 supernova ima "svoja" dva video klipa,koja se otvaraju preko muzickog plejera. Kada se pusti video klip otvori ga normalno do kraja,ali ako se stisne pauza u nastavku krene da blokira (prekida). Ako se pusti bilo koja pesma otvori normalno i sa pauzom. O cemu se radi, da li je to normalno kod ovog telefona, da li se desava i drugima?

stelly2002
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 27. Apr 2010. 13:37

Post od stelly2002 »

mislim da je resenje ovog problema sa slide animation da udjes u menu/settings/profiles/general/personalise i stavis ON na Other tones.

Ja imam ovu nokiu i to mi se nije desavalo, i iskreno mislim da nije normalno.

Ovako..u zadnje vreme ova maska je pocela da mi koci..tesko se pritiska donje navigaciono dugme i sl...
nasla sam masku, onu originalnu..kosta oko 10evra..da li je to ok cena?

i da..oni ne omogucavaju instalaciju maske....a ne znam nikog ko bi to mogao...da li bih mogla sama da to menjam?/

mojnalog
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 21. Jun 2010. 15:21

Post od mojnalog »

interesuje me koja je cena dekodiranja modela nokia 7610 supernova. izbacuje mi da trebam da ukucam neku sifru,

sharlo_03
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Sub, 05. Avg 2006. 19:49

Post od sharlo_03 »

Da ne bih dizao novu temu, imam jedan problem.
Uzeo sam nokiu 7610 supernova za mamu, i fino je funkcionisala ovih par dana, ali nakon sto sam ga ugasio, prebacio drugu karticu da prebacim kontakte, upalio, prebacio kontakte, opet ugasio i vratio staru karticu, nece da se upali. Pojavi se nokia logo sa rukama, izbaci zvuk, onda beli ekran, pa crni, pa opet beli, pa crni, i ugasi se telefon. Napunio sam mu bateriju, i normalno je prikazivao da se puni telefon, ali nece da se ukljuci. Da napomenem da sam mu vec par puta vadio bateriju i vracao, i normalno je radio, a sad me zeza :S

Odgovori