HTC Touch Pro2

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
widaq
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Čet, 03. Dec 2009. 12:33

Post od widaq »

postoji li servis koji se bavi menjanjem rom-ova na htc-u i cackanjem po registry... hocu da promenim qwerty u qwertz tastaturu jer nije u pitanju samo z i y već i svi simboli koji su na slovima sada izmešani...ovo sa xda i ostalo mi je komplikovano pa mi treba neko ko to zna, jer detaljno uputstvo nemogu da nadjem...rilazi,

rilazi
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 27
Pridružio se: Uto, 18. Apr 2006. 14:03
Lokacija: Presevo

Post od rilazi »

Evo resenje za tebe WIDAQ: http://forum.xda-developers.com/showthr ... ght=qwertz. Treba da se registrujes na sajtu, ako niste vec.

superboki
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Sre, 03. Mar 2010. 08:05

Post od superboki »

da li negde moze da se nadje onaj hromirani plasticni okvir sto ide oko ekrana, napukao je na 2 mesta pa bih da zamenim ako moze?

ione
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Uto, 24. Feb 2009. 07:28

Post od ione »

Treba mi IGO sa mapama Srbije i Bosne za HTC Touch Pro 2...ne mogu da nadjem odgovarajucu verziju za rezoluciju ekrana 480x800.
Hvala!

richa
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Uto, 10. Feb 2009. 05:07

Post od richa »

Moze li mi neko reci da li se kod ovog telefona slika na ekranu rotira samo ako se otvori, ili se moze rotirati i bez otvaranja?

Win6.1x
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 122
Pridružio se: Ned, 21. Nov 2010. 11:41
Lokacija: Srbija

Post od Win6.1x »

@richa moze se rotirati i bez otvaranja.Imas program sa imenom Rotate Me i za Windows Mobile,Poz....

Esseker
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 402
Pridružio se: Pet, 27. Mar 2009. 03:16
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Subotica

Post od Esseker »

Moze li mi ko sta reci vise o ovom fonu,jer planiram da menjam moj za njega....znaci funkcije,funcionalnost GPS-a i tako.... 8)
Galaxy Note 9 SM-G960F/DS 128 GB Ocean Blue

svelepop
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 15. Maj 2011. 12:18

Post od svelepop »

Interesuje me da li neko radi servis telefona HTC Touch pro2 ..Telefon je pao sa stola i od tada touch display uglavnom ne reaguje,tj. kompletno je zatamnjen (ponekad kad se pritisne power off dugme da se vrati sa stand by-a na normalni mod proradi ali to takođe kratko traje ...).

Nadam se skorijem odgovoru :)

spalep
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 30
Pridružio se: Ned, 02. Avg 2009. 23:20
Lokacija: Beograd

Post od spalep »

molim vas da mi pomognete da pronadjem stabilan android koji funkcionise na htc touch pro2. iako sam ljubitelj winmo sve manje aplikacija i programa se pravi za njega(konkretno medicinskih koje su mi potrebne za svakodnevni rad) pa razmisljam o prelasku na android. hvala

Odgovori