Motorola MILESTONE XT720

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Motorola MILESTONE XT720

Post od IDzO »

Slika

SPECIFIKACIJA

Preview sa Mobile-review sajta -> Motorola XT720

Video i slike ovog modela -> KLIK

Sta mislite o ovom modelu?
Motorola je izgleda odlucila da se na trziste vrati na velika vrata! :)

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Mislim da je ovaj model strasno zanimljiv i pored neobicnog dizajna. Pikirao sam i starijeg "brata", XT701, za nabavku, mislio sam cak i da sacekam pojavu ovog modela na trziste, ali "zdrav razum" je prevladao i narucio sam ipak Desire... :D
Jesam li pogresio? :roll:

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Meni lično jako zanimljiva spravica. Dizajn mi se jako sviđa,. bez obzira na Engadget komentar. Zamerka na nedostatak tastature, ali ok, ne može sve da bude isto. Lično bih radije uzeo prvi Milestone, jer mi je bolja kombinacija tastatura plus 5mpx kamera. Nije mi prioritet da imam fantastičnu kameru na telefonu.

Posle smešnog izleta koji je motorola napravila sa Backflip modelom, koji je prosto besmislen, mislim da je ovo povratak na pravi put. Imamo već jedan, uslovno rečeno poslovni Milestone, sad ovaj multimedijalni, da ga tako nazovem, ostaje im samo da u nižoj klasi naprave nešto jako dobro, i onda reklama reklama reklama.....Ja lično se radujem zbog Motorole, i nadam se da će se vratiti u trku sa mnogo dobrih modela.

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Jos jedan kratak test telefona -> KLIK

Eldar kaze da je na strani ovog telefona sve osim hard tastature, kada se uporedi sa "starim" Milestone-om.

Zligor
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 17:52
:: LG Nexus 5X
Lokacija: Niš

Post od Zligor »

Samo jos i neovlasceni "uvoznici" da cuju da se motorola vratila medju zivima, dz ima dobre modele kad ih samo operateri nude, ja milestone u Nis nisam video. ako ovaj izadje na vreme i ima odgovarajucu cenu bice prava alternativa nokiji n8, jos sigurno mnogi vide android kao veliki +

hibiskus
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 666
Pridružio se: Sre, 18. Mar 2009. 01:34

Post od hibiskus »

izgleda da je malo Motorola pozurila/aljkavo odradila posao, bas ocrnise ovaj telefon na gsmareni u delu kamere

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

hibiskus, ne moze se taj test kamere ozbiljno shvatiti, kazu ljudi da ipak donosi prihvatljiv kvalitet snimka. Malo kude Xenon blic i video snimanje, ali nije ni trebalo ocekivati cudesa od ovog modela, sto se tih funkcija tice.

nick6
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 317
Pridružio se: Čet, 12. Okt 2006. 21:20
:: Cubot Note S
:: Lumia 640
Lokacija: BG

Post od nick6 »

obecava kvalitet zvuka na review u gsmareni, veliki ekran, Eclair OS, zanimljiv dizajn i kvalitetna izrada, jedino me zanima koliko 768 ARM procesor moze da isprati editovanje ofis dokumenata. Nadam se da ce ovaj model i Defy malo povratiti stari ugled Motorole
Motorola Moto G

antec
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1397
Pridružio se: Pet, 11. Jul 2008. 03:32
:: LG G Flex 2

Post od antec »

nick6 napisao:...jedino me zanima koliko 768 ARM procesor moze da isprati editovanje ofis dokumenata. Nadam se da ce ovaj model i Defy malo povratiti stari ugled Motorole
Ma to ce se overklokovati dok kazes keks :).

kopitaneskita
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 428
Pridružio se: Ned, 16. Jan 2011. 01:28

Post od kopitaneskita »

kakva su iskustva s ovim modelom?

jeli moguć apgrejd na 2.3 oficijelnim putem ili je eclair zadnja verzija koju podržava ovaj model?

hibiskus
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 666
Pridružio se: Sre, 18. Mar 2009. 01:34

Post od hibiskus »

kopitaneskita, kod nas je izuzetno redak, tako da cisto sumnjam da ce ti iko odgovoriti. U xda delu zadnji put kad sam pogledao bio je froyo a i podrska je slaba. Sve u svemu ovo je manje vise "mrtav" telefon, a ja cu dodati nazalost.

kopitaneskita
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 428
Pridružio se: Ned, 16. Jan 2011. 01:28

Post od kopitaneskita »

meni se ovaj telefon pravo dopao. izgleda tako kvalitetno urađen, kao da bi mogao večno trajati.

jedino to što ne znam da li ga je oficijelnim putem moguće nadograditi na 2.3 verziju.

dobavljač mi ga nudi po ceni od 225evra, nov.

ne znam isplati li se ili je bolje ganjati neki htc ili SE po istoj ceni.

Odgovori