Samsung i8000 Omnia II

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

damazz, wm 6.5 upgrade nije problem i mozes ga sam odraditi oficijelnim samsung firmverom. WM OS je odlican OS sa puno aplikacija i jedina mana mu je to sto je Microsoft prekinuo razvoj Windows Mobile na verziji 6.5 i napravio novi OS Windows Phone 7 kojio nije kompatibilan.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

damazz
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 31
Pridružio se: Pet, 04. Jul 2008. 05:14

Post od damazz »

da, citao sam i o tome ovde, ali nije napisano tako crno na belo pa nisam najbolje razumeo :P ok, hvala puno onda, izbor ipak pada na omniu II :)

jerusalim
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sre, 17. Nov 2010. 17:14

Post od jerusalim »

pozdrav svima. imam par pitanja u vezi ovog mob, interesuje me kako se pojacava svetlo na slajd funciji, jer na suncu ne mozes da vidis sta se desava. i dali moze da se iskljuci slajd,tako da samo ostane funcija na lock dugmetu sa strane

romeo crennel
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Uto, 30. Nov 2010. 11:38

Post od romeo crennel »

Imam par pitanja,dobio sam omniu 2 16 gb,hteo bi da stavim mape i skype ako je to moguce pa ako neko moze samo da mi pojasni kako se to radi?
Hvala unapred

Win6.1x
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 122
Pridružio se: Ned, 21. Nov 2010. 11:41
Lokacija: Srbija

Post od Win6.1x »

Skajp ukucaj na google tipa `Skype Windows Mobile` ,posto Skajp vise ne daje podrsku za Win Mob.Zadnja verzija je 3.0.Naces je lako.Sto se tice navigacije treba ti aplikaci iGO 8 ili iGO primo 2010.Prebacis mape,buildings,pio u odgovarajuce foldere.Ako ti bude trebao kod za mapu za Srbiju ti je 929 ,pa ti treba kej generator.POz.

romeo crennel
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Uto, 30. Nov 2010. 11:38

Post od romeo crennel »

Hvala druze nasao sam skype ali mi je ovo za mape skroz nepoznato ako ti nije problem da mi pojasnis ovde nekako i da das neke linkove ako oces mogu ti da ti mail pa da mi tamo posaljes.

Win6.1x
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 122
Pridružio se: Ned, 21. Nov 2010. 11:41
Lokacija: Srbija

Post od Win6.1x »

romeo crennel imas upustvo na vise foruma kako se ubacuju mape... XDA,rapid serbia.... Nije tesko sve se svodi,na kopiranje ...

Nemanjdza
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Sub, 04. Dec 2010. 22:28

Post od Nemanjdza »

Znima me koliko dugo traje baterija ovom telefonu? Citao sam negde da uz normalnu upotrebu traje samo 1 dan...

Win6.1x
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 122
Pridružio se: Ned, 21. Nov 2010. 11:41
Lokacija: Srbija

Post od Win6.1x »

Nemanjdza svaki Windows Mobile telefon drzi 1-2 dana ako ga samo malo vise koristis.Klasicni telefoni drze dosta duze jer nisu toliko zahtevni potrosaci

kedi13
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 03. Jan 2011. 18:54

Post od kedi13 »

Imam jedan problem...na Samsung Omnia 2 mi neprestano umesto lock up screen-a za otkljucavanje iskace ekran sa owner information...nzm kako to da namestim....moze li neko da mi pomogne?!

emapb
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 03. Maj 2011. 20:12

Post od emapb »

skoro sam dobila mobilni samsung omnia 2, i jako se slabo snalazi na njemu. zanima me kako da se konektujem na net preko WIFI. kada god to pokusam, konektuej me preko GPRS, iako je WIFI ukljucen, kako da to promenim????

cbv
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 79
Pridružio se: Pon, 16. Nov 2009. 21:52
Lokacija: subotica

Post od cbv »

Pozdrav! Da li mi neko moze pomoci u vezi sa temama?Kakav fajl treba da bude kada ga skinem i kako da instaliram temu ili bilo koju aplikaciju za njega? Hvala unapred!

Odgovori