Samsung P1000 Galaxy Tab

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Odgovori
godja
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 402
Pridružio se: Čet, 05. Maj 2005. 09:27

Samsung P1000 Galaxy Tab

Post od godja »

Samsung S10+ red

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Mnogo para :cry:

telep
Expert
Expert
Postovi: 2210
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 04:23

Post od telep »

Ma bre nisu normalni, 67000 dinara uz 325 paket :o , preterali su ga. Kome treba igračka iPad je mnogo povoljniji.
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Nexus 7 32GB 2013 White

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

telep,u potpunosti si u pravu,"napolju" se bez problema moze naci za 650-700 evra sa sve porezom od 20%. :uhuh:
Stvarno preteruju sa nekim cenama,cak i cene telefona imaju neku cudnu racunicu (cudnu za nas kupce,ne iza njih),na pr. Desire uz paket 325 je 32 Kdinara,a uz paket cija je pretplata 3,5 puta veca telefon je jeftiniji samo za 4 Kdinara... :dry: :shock:
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

Fino je to sto su ga uvrstili u ponudu, samo su mogli da budu malo realni sa tim cenama, a ne da ih nagruvaju toliko. :uhuh:

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Лепо ки лутка, скупо ки ђаво.
Морам да свратим до Випа да мало испробам махину. Можда је и купим. :roll:
Слобода или смрт

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Korišćenje kao telefon naravno samo a BT sluškama, ili običnim sa mikrofonom. Nije da bi neko bio dovoljno lud da ovoliko čudo drži na uvetu, ali čisto da napomenem. Ja bih ovo veoma rado koristio, ali kao što rekoh: cena :uhuh: :dry:

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Post od LittlePrince »

Мени је све преко 4" превелико, јер бих онда лепо купио таблет од 10" и уживанција а телефнирање које је могуће само преко слушалице сам имао једном и никад више. Ја ово не бих купио ни да је 300€ 8)

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Ovo i nije telefon. Ali mislim da je neki telefon do 4 inca mnogo prakticnije resenje. Inace, ovo bih kupio tek kada bih sebi od plate obezbedio dobar laptop, smartphone nove generacije, azdaju od pc (full oprema), digitalac, led tv, zimovanje i dva letovanja... nemam pojma. Krajnje nenuzna stvar, ali definitivno bih jednom voleo (i to) da imam.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

Deluje jako zanimljivo i ne bih se bunio da mi poklone jedan ili da moze da se kupi za 300-350e ali vise od toga ne.

Malo je prevelik za telefon a suvise mali da bi bio kompijuter
:lol:

Zamislite da vidite lika kako ide ulicom i prica sa tv lcd-om :lol: tako nesto bi verovatno izgledalo kad bi se ovaj "telefon" koristio bez slusalica.
and justice for all...

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

Pa jedno 500 puta je pametnije uzeti dobar e-reader nego ovo.Sa njim znam sta imam i procenat iskoristenosti je 99% .Ovo je samo jedna skupa igracka i nista vise.
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Wicker Man, za pare koliko E-readeri koštaju, oni su po meni jedna potpuna besmislica. Platiš solidnu količinu novca da bi čitao knjige, i to je manje više to. Knjige volim na papiru, a ako prigusti, ima svaka platforma neku aplikaciju koja to sasvim solidno obavlja. kako to ovde ne znaš šta imaš? Imaš pdličan uređaj sa dimenzijama sasvim dovoljnim da udobno surfuješ, gledaš video, i radiš sa dokumentima, sa solidnom kamericom, dobrim muzičkim playerom, i plus još radi i kao telefon, pa makar to bilo samo uz slušku.

Meni je ovo savršena spravica, i po meni je ovo jedina zaista kompletna ponuda za jedan mobilni uređaj trenutno. Spravice kao Dell Streak su mi ipak previše male da bi funkcionisale kao tablet PC. Ova spravica bi mi pak pokrivala sve za šta inače koristim komp kod kuće, i plus uz slušku mogu da je koristim kao telefon, što meni realno ne smeta. Da košta neku normalnu lovu, smesta bih pazario, i odložio laptop i Desire u fioku, na zaslužen odmor.

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

araphel napisao:Da košta neku normalnu lovu, smesta bih pazario, i odložio laptop i Desire u fioku, na zaslužen odmor.
Au... dal' je moguce :D Po meni je nekako touch-smartphone od 4 inca nezamenljiv uredjaj... Ovaj Galaxy Tab mi se vise krlja sa laptopovima za mesto u fioci, naravno PC na stolu je obavezan da bi uopste bilo tog duela, inace laptop dobija. :D
Radni sto i dzep da se obezbede obavezno, a u torbu strpati gadget/notebook po potrebi- ako potreba postoji :)
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Lobachewsky, vidis, ja desktop racunare ne podnosim, koristim laptop kao jedini i stalni racunar, i uvek iskljucivo laptopove kupujem. Telefon veoma cesto koristim sa slusalicom, tako da mi to vec odavno ne smeta, a sa sobom uvek nosim nekakvu torbu ili ranac, mada je Galaxy Tab savrsen jer odlicno staje u dzepove na military pantalonama :wink:

Imao sam prilike da se poigram, pregledam kako sljaka UI, malo YouTube, odigrao partiju Angry Birds, isprobao browser, Market, malo cackao po Dialer aplikaciji da vidim kako je odradjena.....mnogo mi se dopada uredjaj.

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

araphel, nemam ni ja destop racunar ovde, i ja sam radni sto obezbedio laptopom od 17 inca. Al' je ta dijagonala malo zeznuta za setnju. Dobar je samo da se s vremena na vreme premesti sa jedne lokacije na drugu. Tako da... ako bi mi zatrebalo nesto mobilnije a sa vecom dijagonalom- dvoumio bih se izmedju netbooka ili tableta... E tu bi mi bilo bzvz da kupim jos jedan laptop, tako da bi verovatno ovakav neki tablet bio zanimljivije resenje (naravno, pod povoljnijom cenom). Ali obrni okreni, po meni, dzep uvek mora da bude pun- pa ko nosi military pantalone, ima srecu da ubije dve muve jednim udarcem :D
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

To je ono sto ja sve vreme pokusavam da kazem. uredjaj koji pokriva sve moje potrebe: multimedia, internet, office, telefon, navigacija.....i to mu sve svodi na sve.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Post od sugarcoated_ass »

Danas ga videh live... 'bem ti, koliko je to cudo! :o

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

araphel napisao:Wicker Man, za pare koliko E-readeri koštaju, oni su po meni jedna potpuna besmislica. Platiš solidnu količinu novca da bi čitao knjige, i to je manje više to. Knjige volim na papiru, a ako prigusti, ima svaka platforma neku aplikaciju koja to sasvim solidno obavlja.
E jbg sad i ti ga uprosti.Da se razumemo e-reader svakako nije za onoga ko cita jednu knjigu u 3 mesesca i za to ga je besmisleno uzimati.Medjutim kada je potreba za literaturom mnogo cesca onda se on svakako isplati.Volim i ja knjige na papiru,to je prosto neprocenjivo i nikaa nista taj osecaj nece zameniti, ali kada bih ja sve stampao sto mi treba ili citao na monitoru,brzo bih bankrotirao, a i ocoravio.Da ne spominjem plus fizicko zauzece prostora koje prave knjige.
Ova sprava nije losa ali bih je uzeo, kao sto neko vec rece, na samom kraju i to cisto reda radi,a ne iz neke potrebe.Sve sto ovaj uredjaj nudi ja vec imam u vidu telefona i racunara i to mnogo komfornije ako cemo za nesto ozbiljnije.Ovo je cisto da se covek zavali pa onda pomalo surfuje, odgleda koji klip,pogleda koji dokument itd.,znaci neobavezno.

Licno bih sa velikim zadovoljstvom dao ovaj Galaxy za neki e-reader vece dijagonale,bez dvoumljenja,ali dobro to sam samo ja.
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Wicker Man, vidis, to sto si ti pri kraju naveo, je upravo nacin na koji ja koristim i svoj kucni komp, osim sto vise radim s dokumentima, ali za to mi cak i Desire odgovara, mada prizeljkujem veci ekran. Zato bi mi ovo i bilo idealno.

Knjige samo na papiru, i samo da zauzimaju police. Nista kopirano, nista skenirano, nista na monitoru. prave knjige, na papiru, i samo kupljene. Sta god citam, to moram i da posedujem. uvek bih se pre odrekao novca za nesto drugo, nego za knjigu.

djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

Post od djoxie »

sve vise i vise merkam ovaj tablet, idealnih je dimenzija, po utiscima koje sam procitao na netu baterija izdrzi do dan i po, a po oglasima ga ima novog sa 2godisnjom garancijom uvoznika vec za 550-600e... uf, ako poludim, casticu se za novu godinu :)
::luv phonez::

Odgovori