HTC 7 Mozart

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

HTC 7 Mozart

Post od milann »

HTC 7 Mozart

Slika

Slika

Izvor

iKe
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1289
Pridružio se: Čet, 18. Mar 2010. 20:57
:: S6 edge
:: Nexus 7 2013
Lokacija: Sokobanja

Post od iKe »

Sviđa mi se ovaj telefon, možda i najviše od danas predstavljenih. Kao kombinacija legenda i desire-a uz to ima i xenon. Nadam se da će biti i neka verzija androida sa ovakvim blicem. Evo i jedan video http://www.youtube.com/watch?v=r3kjPE5h ... r_embedded
The Member formerly known as L.S.I. .... Genuine vanilla ice cream sandwich... Nexus Prime

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Fantasticne specifikacije.Ovaj telefon mora imati veliku zapazenost na trzistu,pogotovo sto ce po mom misljenju biti dosta novih korisnika win mobile telefona a i ako mu kamera bude sobra i to ce privuci puno ljudi
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Telefon je zaista WOOW a li zato OS ne obecava nista novo cak je vise osakacen od Appleovog iOS-a ... Videcemo kako ce HTC da redizajnira ovu verziju WM-a mada suska se da im microsoft nece dozvoliti da mnogo petljaju nazalost.
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

Pa ako se WM7 ne pokaze kako treba uvek mogu da nastave da ubacuju android OS u svoje telefone (HTC).
Svidja mi se sto ima xenon blic ali mi se ne svidja sto nema slot za memorijsku karitcu. Mada ni 8 gb nije malo ali volim kad znam da mogu da prosirim memoriju :)
and justice for all...

dacha
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 50
Pridružio se: Pon, 10. Jan 2005. 21:20
Lokacija: Niš

Post od dacha »

Dosta dugo koristim samo Nokiu jer sam imao pehove sa ostalim prozivođačima tipa SE i Samsung i rekao sebi nikad više. Samo Nokia.
A onda u zadnjih par meseci sve više mi se svidjaju HTC telefoni.
Dugo sam razmišljao da li da menjam moj N97 za HTC HD2 i kad se odlučih da ga kupim vidim da izlazi ovaj model i HD7, tako da sam sada skoro siguran da će moj sledeći telefon sigurno biti HTC iako su mi poslednjih 10 telefona bili symbian telefoni, vreme je za promene...
Malo sam stariji i ozbiljniji tako da mi aplikacije raznorazne i igrice nisu ni potrebne, a btw. to pritom mogu i ovde da instaliram. ;)

Ovaj Mozart meni se iskreno mnogo dopada kako sve ovo zvuči i izgleda na klipovima i deluje mi super, kamera od 8MP i xenon blic su nešto što bi morao svaki noviji telefon da ima...
E sad pitanje je kakve slike pravi ( po meni SE mama svima po tom pitanju i ni po čemu više).

Za koliko će biti u prodaji i koja će mu cena odprilike biti?
Kada svoj život sredim, malo kad se smirim, i trudim se da živim od onoga što volim.
Bolji dani kada dodju, tada loši se zaborave, i samo lepi momenti u glavi se pamte!

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Post od Behemoth »

JA sam menjao N97 za HD2 i mogu ti reci da se ne kajem ni malo.
Tako da se neces ni ti kajati.Iako mi ovo sada deluje komplikovano jer sam ceo zivot koristio Nokiu,polako ulazim u stos sa WP
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

oxigen
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 696
Pridružio se: Čet, 04. Dec 2008. 21:41
:: Samsung galaxy Note8

Post od oxigen »

dacha,evo ja cu ti reci koliko su htc hd7 i htc mozart u slobodnoj prodaji znaci bez ugovorne obaveze da budes korisnik ove ili one mreze 2godine,u handy shopovima daju gore navedene telefone na 12mesecnih rata od 4.500din s tim sto je tel otkljucan za sve mreze . Ja se bas razmisljam da li da ga kupim,oduvek sam korisnik Samo nokie pa da budem iskren nemam nikakvog iskustva sa drugim OS . Nije tako strasno kada se kupuje na rate .poz Svim forumasima
Samsung galaxy S2 white,and Nokia n82 white

Tacty
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 353
Pridružio se: Čet, 11. Feb 2010. 15:37

Post od Tacty »

taman sam se ponadao da će mi biti zanimljivo nešto od novih w7 telefona, kad ono oni krenuli stopama apple-a gde umesto itunesa imaš zune?? meni je već to dovoljno da uopšte više ne razmišljam o w7 telefonima, iako mi se generalno sviđa dizajn ovog i sličnih modela...velika šteta, videćemo šta će doneti w8, ali bar kako danas stoje stvari android je najjednostavniji sistem za korišćenje...

Adams
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1020
Pridružio se: Uto, 15. Jun 2010. 15:12

Post od Adams »

Tacty, Malopre sam gledao neki snimak na YT gde kazu kako sa neka 3 prepravljanja imena necega sta vec moze da se dodje do mass storagea na WP7 telefonima,sto je u sustini glavni nedostatak.Ja sam razmisljao o ovom modelu zbog malo bolje kamere,medjutim izgleda da nije toliko bolja koliko bi trebala.... :smutny:
Nokia Lumia 1520

Yuba
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 128
Pridružio se: Sub, 13. Maj 2006. 22:08
Lokacija: Sombor

Post od Yuba »

Mass storage je omogucen vec neko vreme,doduse ne oficijalno ali momci sa jednog poznatog foruma su odradili posao i sljaka kao pravi na svim wp7 uredjajima :)

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Post od yocasylver »

koj forum je u pitanju ikako i mi da pristupimo
ja imam problem sa otkljucavanjem i ubacivanjem melodija,da li je neko u toku u vezi toga

loki77
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Pon, 04. Jul 2011. 21:39

Post od loki77 »

Planiram da uzmem ovaj telefon preko mts-a pa me zanim kakva je situacija sa programima za njega posto nikad nisam imao wondows phone i dali u njega moze da se ubacuje muzika sa kompa ?

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

sve zavisi prika sta te od programa zanima,npr.web pretrazivace zaboravi,mada je po meni ovaj IE odlican...
moze da se prebacuje sve sa kompa,naravno moras imatu ZUNE instaliran na kompu,i onda ide lepo..
telefon moze da jailbreak,da se ubaci filexplorer,prekonjega da se podesi mp3 kao zvono i jos dosta peripetija,koristi WP7 nekih mesec dana i prezadovoljan sam.!

00gile00
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 01. Avg 2011. 16:42

Post od 00gile00 »

Jel može neko da mi kaže kakve su šanse da se u MOZART ubaci android ?

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

00gile00, izvini druze, ali pitanje ti zaista nije na mestu. Ako zelis Android, kupi Android telefon i resio si "problem"...

rotkod
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 322
Pridružio se: Pet, 22. Jan 2010. 20:45
:: Lumia 920
:: Asus NX90
Lokacija: BGD

Post od rotkod »

Možda on oće telefon od aluminijuma (u komadu) sa android platformom. :roll:
U svakom slučaju, imam telefon, nisam ga jailbrekovao, zadovoljan sam kako radi...
Čekam mango, da vidim kakve novine nudi...
Jedno pitanjce za @skar-a@, dali mogu sve verzije WP7 da se jailbrekuju ili samo ona prva 7008, moja je čini mi se 7392.

loki77
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Pon, 04. Jul 2011. 21:39

Post od loki77 »

Sta vam znaci "jailbrek" :) Nov sam kad je u pitanju Windows phone 7 pa me zanima sta je to i sta dobijam ako uradim jeilbrejk telefona.

rotkod
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 322
Pridružio se: Pet, 22. Jan 2010. 20:45
:: Lumia 920
:: Asus NX90
Lokacija: BGD

Post od rotkod »

To ti je ono što sam ti negde već napisao, a to je zapravo hakovanje telefona, gde on postaje otključan, ne na sim karticu, već na... ma evo, pa vidi...
http://www.youtube.com/watch?v=QolhT5LXgGo

E sada, neki tvrde, da ako se to odradi neće se moći raditi zvaničan update preko zune... Koliko sam pročitao, zadnji update od htc se mogao instalirati i na takve telefone...

Nego mene interesuje dali se može jailbrekovati 7392 verzija?
Našao sam ovo na jednom sajtu, ali mi ne daje opciju install, gde grešim, probao sam sa regionom serbian lat i english (us), zna li neko?
http://www.windowsphoneapplist.com/serb ... a7916.html

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

hmm,Ja sam iskreno pokusavao da odradim NODO,tj 7392,i nisam uspeo...
imate uputstvo instalirajte mango beta,meni je danas izlgeda stigao officijalni update,pokusajte necete se razocarati!
i za srpsku tastaturu,moras isto da odradis hakovanje,onda skines windows phone developer tool,i preko njega instaliras aplikaciju koja je inace u XAP formatu!

Odgovori