Da li iko koristi jos neki N-Gage ? : )

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
Win6.1x
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 122
Pridružio se: Ned, 21. Nov 2010. 11:41
Lokacija: Srbija

Post od Win6.1x »

@Demian ,verovao ili ne ,ja ne zelim Symbian 9 telefon,iako su bolji,brzi,lepsi... Najvise sto kad odradim *#7370# moram sve da reinstaliram,jer je symbian 9 totalno drugaciji 6/7/8... tamo to ne mora... pa mi je brzi backup... Znas kako me ljudi gledaju sa N-Gage kad pricam ? oO ali meni ne smeta... :) zato idem na IRC,MSN,imam Skype chat,Fejs.. Office,Mp3,DivX.... jednostavno vise volim Symbian 6-7-8,a 9ku necu nikad koristiti niti sisx... @Demian uzmi neki stariji Symbian,znaci vrh kad se vratis na staro :) cudo sta mogu telefoni sa 104 mhz samo :)

Minus
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 39
Pridružio se: Pet, 14. Sep 2007. 02:33

Post od Minus »

Win6.1x napisao::D uf... kako me je iznervirao N-Gage nemate pojma... Problem je naci delove ,ako hoces da bude kao Nov... za QD sam nasao,ali za keca,nema maske,bateriju nasao,slusalice nasao jedva,ali ocajno hvata radio... nasao tastaturu (500 din ????) ... ocaj,ali sredicu ga vec :D

evo i ja sam iskopao svoj N-Gage negde iz fijoke :) mozes li mi reci gde si nasao bateriju i slusalice posto mi je to crklo :D

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

Minus, ajde slusalice i nekako, ali bateriju za taj telefon ces malo teze da nadjes ... Jedino u nekom malo bolje opremljenom servisu, a inace... mozda i preko neta site-ove da pogledas ! :smutny:
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

Minus
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 39
Pridružio se: Pet, 14. Sep 2007. 02:33

Post od Minus »

Evo covek kaze da je nasao, mozda pomogne 8) Svakako je ovo iz cistog zezanja, setio sam se koliko je muke tada kad se pojavila trebalo da bi se prebacio film na nju

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

Minus, jako dobro ako je nasao :) Stvarno treba puno srece da se nadje takva baterija. Ja sam za druga cijelu BL presao da nadjem takvu bateriju i nisam je nasao, ali smo je porucili iz Srbije iz nekog servisa :)
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Post od Behemoth »

Ja imam i dalje 6630,odlicno sluzi,posle 6 godina baterija i dalje drzi 2 dana minimum.3510i sam kupio pre nekih 8 godina,baterija takodje 2-3 dana opusteno.Dok ovaj HD2 neretko punim i 2 puta dnevno
Planiram da osposobim svoj stari telefon,Siemens C35,doduse samo mu baterija treba,telefon ko bombona,kao nov.

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

Behemoth, ja imam Siemens S 25 i radi k`o sat, ali baterija mu slabo traje jer je kupljen prije 10-ak i vise godina. Inace imam 7650, te 6630 i sve je super sa njima, ali cu mozda, ali mozda uskoro da se malo "modernizujem" :D
Jako je tesko naci baterije danas, ali ako si dovoljno uporan i to se moze rijesiti :)
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

Odgovori