Nokia N97

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

aleksaa, ako ga ne pustas preko youtube app, da li ti otvara preko RealPlayer-a ?! Probaj da otvoris RealPlayer pa preko njega da otvoris dati video ;)
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Da nemoze da pusta klipove preko nokijinog brosvera ranije je moglo a zasto sada nemoze sigurno je problem do njih oni su nesto menjali.
Video klipove sa nekih drugih sajtova pusta normalno, naravno da mora ici preko RealPlayer-a.

aleksaa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 189
Pridružio se: Sub, 03. Okt 2009. 15:58

Post od aleksaa »

Iako sam juce par puta ugasio i upalio fon i nije bilo nikakvih rezultata,danas ponovljen "proces" i sve sljaka bez problema! :blinky:

U svakom slucaju hvala... :D
Sony Xperia P

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

aleksaa, mozda si negdje rekao, ali ja nisam procitao, ali koju verziju software-a imas ?! Ne znam sta da ti kazem, zasto poslije reboot-a hoce da radi... Samo mozda je do soft-a mada to bi trebao da se obratis VeNoMu jer on ima 97-icu i zna je u dusu :)
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

dacha_91
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Čet, 15. Sep 2011. 17:10

Post od dacha_91 »

Pozdrav svima. Kupio sam N97 nedavno, i imam jedno pitanje u vezi promene firmware-a. Zanima me kako mogu da namestim FM transmitter na telefonu? Gledao sam dosta po netu, nalazi se u Aplikacijama, ali izgleda da za ove modele Balkanske nema FM transmitter. Jedan drugar mi je rekao da promenim firmware na zapadnu evropu, ili bilo koju drugu oblast, samo ne Balkan. Molim vas da mi neko ukratko pomogne, ili ako postoji aplikacija za FM transmitter da mi posalje link jer sam i to tazio, ali bezuspesno. Software version mi je v20.0.019 RM505, sve na telefonu radi vrhunski, zato i ne bih puno da cackam to. Hvala unapred.

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

dacha_91 promeni produkt kod preko nemezisa neko je napisao kako uradi update preko kompa i rešio si svoj problem.
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

dacha_91
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Čet, 15. Sep 2011. 17:10

Post od dacha_91 »

Hvala VeNoM, promenio sam produkt kod, stavio sam 0570817: RM-505_EMEA_EURO_QW1 Black. Super je, crna je pozadina sada umesto sive, skinule su se one telenor reklame i sve po redu. Dobio sam FM transmitter Sve radi kako treba. Puno hvala :D

MarioYepes13
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Čet, 22. Sep 2011. 11:55

Post od MarioYepes13 »

Pozdrav svima!
Imam problem sa učitavanjem video klipova na youtube-u..

Kada uđem na Youtube (bilo da je preko Opera mini, Youtube aplikacije ili običnog Nokia internet pretraživača) i ukucam ime pjesme ili video klipa koji želim pogledati, video ne može da se reprodukuje.
Kada želim da gledam preko flash playera, uopšte ni ne počinje sa učitavanjem videa, a kada odaberem preko Real Playera onda učitava video do beskonačnosti, ali nikako da pusti...

Vidim da se u prethodnim komentarima pojavljivao sličan problem i kao jedino rješenje bilo je restartovanje telefona.. Pokušao sam i to par puta, ali nije bilo pomaka na bolje...

Prije nekoliko dana sam normalno gledao video klipove na yt...
N97!

snenad
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 886
Pridružio se: Pon, 09. Jul 2007. 14:46
:: LG G2mini (LG-D620r)
Lokacija: Niš

Post od snenad »

MarioYepes13, skini youtube za symbian radi odlicno zvanican je. naci ces ga na googlu i oviju

zolee
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pet, 23. Sep 2011. 14:25
Lokacija: Pančevo

Post od zolee »

Evo, ja sam pre dva dana dobavio sebi N97, koji je imao fabricku verziju softvera (tipa 10.0..) ali sam preko Nokia ovi downloadera sinoć apdejtovao na verziju 22.0.110.209.07 i ceo proces je trajao 14 minuta...Sa ovim softverom fon dobija i dobar skrol i sve ostalo...Čudili su me komentari (stariji doduše) u kojima se žale likovi da im FM transmiter ne radi?? Pa meni je sa najstarijim softverom radio solidno (u Bgd zbog neba vezanog žicom pomalo je na nekim mestima slabio signal) i preko sat vremena smo slušali muziku (naravno, podešava se frekvencija..kod mene je bila na 90), baterija je odlična, pa se nije pomerila ni za jednu crticu...Ja imam i karticu od 32 GB i često se desi da neće da recimo svu muziku koju sam prebacio da prepozna...prepozna po neke pesme a neke ne...isto i za fotke, spotove itd...ima li ko iskustva sa ovim???

MarioYepes13
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Čet, 22. Sep 2011. 11:55

Post od MarioYepes13 »

snenad, Skinuo sam ga sa OVI-a...

Hvala ti mnogo! :)
N97!

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

zolee, da. Standardno, ali probaj karticu da formatiras pa onda je stavi ponovo u telefon i mislim da ti se to nece vise desavati... Moguce je da je na kartici nesto bilo, pa si onda karticu stavio u telefon, odnosno da je kartica bila u nekom drugom telefonu, na njoj je nesto bilo snimano i ti si je samo prebacio u svoj fon a pritom je nisi formatirao :) Probaj sa tim, jer sam imao slican problem i poslije mi je sve radilo... Doduse, ne na N97, ali u svakom slucaju je radilo poslije :)
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

zolee fm ne radi na balkanskom pruduktu.
što se tiče pesama meni je sve radilo ok mada ja nisam imao više od 100 fajlova u mobu što se muzike tiče ali trenutni vlasink bivšeg moba ima slika i muzike pun piiiip i ništa se ne žali.
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Ljudi zna li neko metodu kako da se hakne poslednja verzija firmvera za min,v30?
Googlao sam malo i probao metodu sa hello ox ali bezuspesno.
Da li mora da se ubacuje cfw ili postoji neko resenje jos?
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

Sale_M,mani se HelloOX-a.
Procitaj poslednji post ovde,odradi postupak i problem ce uspesno biti resen. 8)
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Fox, probao sam i to i nece. :dry: Proces stane kod dela kad treba da deinstaliram Symantec Symbian Hack.ApplicationMenager se zaglupi,zakoci i pomaze samo restart telefona.
Ne znam dal postoji mogucnost da se hakuje sa Just Hackit opcijom,probacu i to.
Za sada i dalje nemam resenje.
:dry:
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

Sale_M,to je neki problem do tog telefona.Odradi hard reset i pokusaj ponovo.
Uzgred,jesi li pokusao da instaliras RP+? :|
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

siki069
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 369
Pridružio se: Sre, 22. Sep 2010. 20:48

Post od siki069 »

Jel zna neko kako da se "provali" registracioni kod za Quckoffice 6.3.37, da bi mogle izmene da se cine u dokumentima?

Tomas025
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Čet, 20. Okt 2011. 11:07

Post od Tomas025 »

Imam problem sa N97 koji nisu uspeli da reše u 2 servisa, jedan u Somboru, jedan u Subotici. Telefon je radio sve normalno i jedno veče ga stavim na punjač da puni preko noći, ustanem ujutru i uzmem telefon, a on ugašen. Pokušam da ga upalim neće, stavim ga ponovo na punjač on neće ni da puni. Odneo sam u servis i prvo što su uradili proverili bateriju, ubacili punu bateriju i telefon radi sve normalno ali opet neće da puni. Znači telefon sa punom baterijom radi sve normalno ali ne može se puniti. Ni u drugom servisu nisu uspeli da reše problem. Treba mi vaša pomoć, da li je neko imao ovakav problem i jel ga uspeo rešiti?

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

Tomas025, koliko ja tu vidim ocigledno je otisao prikljucak ili kontakt na telefonu gdje ulazi punjac pa ne provodi struju i ne moze puniti jer ako sa drugom punom baterijom radi normalno telefon ali isto nece da puni onda mislim da je stvar ocigledna i nebi trebala biti nikakva misterija. Mozda bi trebalo u neki bolji servis da odneses telefon ako imas gdje ili po preporuci nekoga sa foruma.

Odgovori