Samsung i9003 Galaxy SL

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Samsung i9003 Galaxy SL

Post od bestboy »

Пошто нема одговарајуће теме посвећене овом телефону, а дефинитивно је заслужује, преузећу ту одговорност на себе и отворити је... :P ;)
Slika
Slika
Slika

Тест

Развој андроида за i9003

Ако вас нешто занима, слободно питајте у теми, радо ћу вам одговорити... :)
Слобода или смрт

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Post od hirurg »

mene zanima koliko drzi baterija ako je neko normano koristenje ..znaci malo wifi malo pozivi koja porukica i pregled maila preko wifi...
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

У таквом режиму рада би издржала два дана, нажалост као и сваки новији модел, уз озбиљније коришћење мора се сваки дан прикључивати на пуњач...
Слобода или смрт

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Post od hirurg »

heheh nemam frke sa galaxy tab :lol: :lol: baterija drzi bas bas :)

imao sam galaxy s...kontam da je to isto samo malo prepakovano i neke sitnice? ili mi se cini? jesi imao dodira sa obojicom da pojasnis detalje malo...
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Овако да кренем полакице... :P
СЛ је скоро годину дана новији модел(на гсмарени пише да се појавио у продаји у фебруару, али је на тржиште дошао крајем марта 2011. године ) позициониран је као јефтинија замена за Галакси С. Користи потпуно другачији чипсет тј. OMAP 3630 за разлику од Hummingbird код С модела. Процесор је нешто снажнији али је графички чип осетно слабији али то не значи да ће и једна игра тренутно актуелна да ради лоше, напротив, игре типа. Asphalt 6/Modern combat 2 јако лепо раде...
Од предности навео бих још рам меморију, односно достуних 478мб што је за око 140мб више него на С као и већу батерију али то је релативно због другачијег типа екрана тј. слцд-а
који троши више енергије...
Заједница је доста мања али не и мање пропорционално продуктивна :), има довољно куваних ромова, пар добрих кернела и доста твикова...
Е сад, сам чипсет се теже кодира тако да је на неки начин мало отежан развој андроида али има све што је потребно са најновијим kpq фирмвером + amit cf root + doomlord кернелом. :wink:
Слобода или смрт

Odgovori