ot-990 ili iphone 3g?

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
daxsm91
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 78
Pridružio se: Sre, 14. Maj 2008. 02:41
Lokacija: Sremska Mitrovica

ot-990 ili iphone 3g?

Post od daxsm91 »

Imam ot-990 i jako sam zadovoljan sa njim, ali uvek se moze preci na bolje :). Zanima me Galaxy Ace ali trenutno nemam te pare, a mogao bih menjazu za 3g da uradim... Od Apple sam imao iPod 2gen i na kratko iPhone 2g, a za 3g nz sta da kazem. Na ipodu sam svasta instalirao i sve je sljakalo savrseno sto mi se i svidja, dok kod alcatela neke igre ne mogu a ni programi... Dok mislim da bi 3g bio bilji od alcatela? Uvek sam za android ali u ovom slucaju ne znam sta da radim... Sta forumasi vele :)?

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: ot-990 ili iphone 3g?

Post od znemanja »

Nemoj da menjaš prećićeš sa konja na magaraca, ot990 je u svemu bolji od sada već zastarelog IP3G, jednostavno nećeš ništa bolje dobiti prelaskom na iPhone.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

antec
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1397
Pridružio se: Pet, 11. Jul 2008. 03:32
:: LG G Flex 2

Re: ot-990 ili iphone 3g?

Post od antec »

daxsm91, ni ja ne preporucujem prelazak na 3g. Jedino ako ti je slusanje muzike jako jako bitno, u svim ostalim stvarima ot990 je bolji. Bolje skupi parice za Ace.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: ot-990 ili iphone 3g?

Post od Azimuth »

Da, 3G jeste stariji model. Ali ja bih gledao na sve to sa druge strane. Ako vec planiras Ace da uzmes, onda bi bilo pametno da odradis ovu zamenu jer Ajfonu definitivno cena uzasno sporo pada iz nekog razloga. Samim tim ces i ustedeti jer ce telefon manje izgubiti na vrednosti, sto opet znaci da ces manje i doplatiti za Ace ili koji vec tada budes mislio da uzmes.
Ne pada mi na pamet da te ubedjujem, niti da govorim prednosti i mane ovog ili onog. Ovo je prosto da bi ustedeo neki dinar :wink:

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

ot-990 ili iphone 3g?

Post od miodrage »

Slazem se da je 3g sad vec zastareo, i ja ne bih menjao. Medjutim, nisi napomenuo kako stojis sa finansijama? Dodas 30-50€ vise, uzmes 3gs, koji je znacajno bolji, i uvek mozes da ga prodas dobro.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: ot-990 ili iphone 3g?

Post od Azimuth »

Sad gledam ovde u oglasima, pa 3G i Ace se prodaju za iste novce. Ili si mislio na novi Ace? :?

bachika
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 946
Pridružio se: Pon, 20. Feb 2006. 18:45
:: Iphone 7
:: Lenovo P780
Lokacija: On the road to the hell

Re: ot-990 ili iphone 3g?

Post od bachika »

Ne znam koji ti programi ne rade kod alkatela? Ja ga koristim i ne zalim se... Odredjene 3d igre ne rade, ali nisu mi ni na ace-u radile! Ja sam sa ace-a presao na alkatela i nikakvu vecu razliku nisam osetio osim po developer pitanju i po custom romovima kojih nema za OT.
Cak sam profitirao jer alkatel je bolji po pitanju baterije!
I ace ti sa stock romom radi jednako kao alkatel, jedino sa custom romovima dolazi do prednosti brzi procesor ali se oseti nedostatak ram memorije koje ima duplo manje od alkatela! Po meni mozda ti je bolje da zamenis za zte skate jer ces dobiti veci ekran i malo bolji telefon za minimalno ulaganje! Naravno zavisi od trgovine... :D
Live to Ride, Ride to Live. I prefer to reboot my phone through SetCPU

daxsm91
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 78
Pridružio se: Sre, 14. Maj 2008. 02:41
Lokacija: Sremska Mitrovica

Re: ot-990 ili iphone 3g?

Post od daxsm91 »

Video sam zte skate u telenoru i nekako je kociom. Da li ima on graficki cip? Gledao sam na gsmareni i pisalo je da nema, doduse je isto tako pisalo i za alcatel kad sam ga kupovao pa sam tek naknadno saznao da ima. Ili nema ili nisu naveli. Da li vi znate?

Odgovori