HTC Desire S

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
krstin
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 85
Pridružio se: Sre, 18. Jul 2007. 21:48
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od krstin »

Ima narano fm radio... Resio sam inace problem sa baterijom, odnosno problem je bila los sd kartica, koju sam ja ubacio naknadno...

lush
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 33
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 11:36

Post od lush »

ma ima fm radio ljuuudi.

odlican telefon, volim ga
volela bih ga jos vise da mi nije ispao posle dve nedelje i ogrebao se u gornjem levom uglu maske :S bedak.
poredili momak i ja ovaj moj i njegov desire HD,
S shisha HD, boje ekrana neuporedive, i nema bagova prilikom menjanja skrinova levo-desno.
desire S car :)

driver
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 07:36

Post od driver »

lush, koje je boje taj tvoj mobilni ?
Ako je crvene, kazi momku da kada ga sledeci put prodaje, ne smisli pricu kako ga je dobio na poklon . telefon je super, zadovoljan sam.
Pitaj i momka kako je stavio S-off bez alpha rev-a.
Pozdrav.

kopitaneskita
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 428
Pridružio se: Ned, 16. Jan 2011. 01:28

Post od kopitaneskita »

ima li negde bilo kakva informacija o tome hoće li desire S dobiti oficijeli apdejt na ice cream sandwich? ili od toga nema ništa?

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Post od hirurg »

ne vjerujem da ce za telefone koji nisu dual biti ICS....malo je potezak za obican cpu...a samim tim tjera da se kupi novi tel...nisu ni oni ludi...za dosta telefona je vec napravljen kuvani rom....a na pojedinim sajtovima pise da dosta telefona nece dobiti ICS...sta je istina...
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Post od sugarcoated_ass »

hirurg, sony ericsson je vec izbacio alpha ICS za Xteriaâ„¢ Ray, Arc S i Neo V... Do maja bi trebalo da svi Xperiaâ„¢ modeli iz 2011. dobiju ICS i svi su single core.
E sad, HTC se nije do sada bas pokazao sa updateovima tako da...

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Post od hirurg »

SE to radi zbog marketinga...to svi znamo...a telefon krdzda jbg...ne znam sta bi rekao al znam da moj telefon nece dobiti ICS :)
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

kingpin
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 39
Pridružio se: Čet, 29. Mar 2012. 12:32

Re: HTC Desire S

Post od kingpin »

Pozdrav svima,

kupio sam ovaj tekefon pre 7 dana i jako sam zadovoljan za sada. Nije mi stran ovaj OS, vec sam pre njega koristio HTC Wilfire tako da sam upoznat sa androidom mada se telefoni ne mogu porediti. Iako sam bio zakleti nokiaš i jako dugo koristio E72 ovo je izuzetan telefon. Za sada savršeno radi, lepo stoji u šaci, brz je, ne baguje, ok zvuk i ekran koji jako lepo reaguje i na najmanji dodir. Ali imam jedno pitanje, telefon sam kupio nov, crne je boje i ja sam ga prvi otvorio. Ali u telefonu nije bilo memoriske kartice od 8GB koja kako sam čuo ide uz njega i na ekranu nije bilo zaštitne folije. Koja su vaša iskustva i da li ste i vi imalisličnog iskustva. I koju mi savetujete da kupim memorsiku karticu za njega? Foliju sam kupio kao i silikonsku futrolu da kojim slucajem ne došlo nekih ogrebotina i sličnih stvari.

Pozdrav

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Одг: HTC Desire S

Post od hirurg »

Druze ako ti nedostaje ti dvoje onda ili nije nov ili ti je taj sto je prodao izvadio karticu. Drugog nema. Uz njega ide kartica a zastitna folija bi trebala da bude na ekranu kao dokaz da je tel van koristenja. Tel je odlican samo malo vise trosi bateriju, naravno ne mozes porediti sa WF jer je bolji za klasu i ima graficki cip. Sretno u koristenju
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

kingpin
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 39
Pridružio se: Čet, 29. Mar 2012. 12:32

Re: HTC Desire S

Post od kingpin »

Hm, jako cudno. Ja sam ga licno otvorio, vidi se da je nov i da nije korišćen, isto tako sam i nov WF kupio i biolo je potpuno isto samo sto je WF imao karticu u sebi. Ovaj nije, sve je bilo potpuno novo u svim onim kesicama i omotima. Preko kutije na spojevima je bila i ona traka kao bar kod sa gomilom podataka tako da niko pre mene nije otvorio kutiju. Jedino ako su vrhunski prevaranti.

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Одг: HTC Desire S

Post od hirurg »

Balkan je ovo,licno sam imao iskustvo da kupim nov telefon pod navodnike, i nosio da ga otkljucam a on otvaran odnosno nema one naljepnice na sarafu...a isto tako upakovan. Jbg. Mislim da postoji mogucnost da se pogleda u biosu njegovom da li je radio i sta i koliko.
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

kingpin
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 39
Pridružio se: Čet, 29. Mar 2012. 12:32

Re: HTC Desire S

Post od kingpin »

A kako to mogu da vidim, koliko je radio i sve te podatke?

Hvala

kingpin
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 39
Pridružio se: Čet, 29. Mar 2012. 12:32

Re: HTC Desire S

Post od kingpin »

Pored prethodnog imam još jedno pitanje, internet mi radi, skidam sa marketa aplikacije, primam i šaljem mail-ove, ali kad hocu da odem na google ili na neki sajt preko ili googla ili opere nece da se konektuje na net. Znaci ne mogu da odem na bilo koji sajt, ili da nesto nadjem preko googla, samo pokusava da se konektuje i to je sve. Kako da to resim?

Pozdrav

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Одг: HTC Desire S

Post od hirurg »

Objasni malo blize pitanje koji net odnosno mreza je upitanju? Na prvo pitanje ne znam odgovor iskren da budem, otidji na temu servisirnje pa upitaj tamo.
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

kingpin
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 39
Pridružio se: Čet, 29. Mar 2012. 12:32

Re: HTC Desire S

Post od kingpin »

kad npr ukucam neku adresu sajta http://www.nesto.com/net nece da se konektuje na zeljenu stranu, ili kada u googlu trazim nesto nece da se konektuje i da mi to sto trazim. A sa druge novosti, kada hocu da procitam Blic ili B92 ili da posaljem neki mail nema problema. Takodje nemam ni problema sa skidanjem aplikacija sa marketa. Zasto nece da se peko nekog klijenta konektuje na net i otvori mi zeljeni sajt ili stranicu?

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Одг: HTC Desire S

Post od hirurg »

Jel wifi ili mobilna mreza upitanju??? Mozda neki od parametara nije podesen za mobilnu mrezu??? Jel imas flash player?
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

kingpin
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 39
Pridružio se: Čet, 29. Mar 2012. 12:32

Re: HTC Desire S

Post od kingpin »

Nece u oba slucaja. PArametri su ok cim mogu da skidam aplikacije i saljem mailove, citam novine, skidam updato-ve itd. Ali da odem preko googla na neki sajt e to ne moze. Da imam flash player. Zasto?

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: HTC Desire S

Post od hirurg »

Hmm sad bas malo listao taj tvoj problem niko ne spominje....ako sam te razumio dobro nece ti radi google pretrazivac ni na jednom browseru? Da ti nije u opcijama negdje disable uradjen? Jesi pokusao bekap aplikacija pa onda hard reset mozda je zaglupio?
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

kingpin
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 39
Pridružio se: Čet, 29. Mar 2012. 12:32

Re: HTC Desire S

Post od kingpin »

Tako je, ne radi mi google pretrazivac, ni Opera. Na You Tube bez problema odem i gledam sta hocu, citam novine ali pretraga nece pa nece. I gde bi u pcijama disable mogao biti? Kao da mu nesto blokira odlazak na net?

kingpin
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 39
Pridružio se: Čet, 29. Mar 2012. 12:32

Re: HTC Desire S

Post od kingpin »

Resio sam problem sasvim slucajno, vise kao sut iz ocaja. Skinuo sam sa marketa Mozilu i preko nje hoce na net, bilo da kucam ceo link ili da koristim google. Preko Opere i preko one njegove ikonice internet nece na net, nema sanse. Tako da je Mozila resila problem.

Jos jedno pitanje, kako da vidim dosadasnje vreme ukupnih poziva, dolaznih, odlaznih, poruka itd.

Pozdrav

Odgovori