HTC Desire X

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
majkon80
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1988
Pridružio se: Pet, 03. Okt 2008. 07:25
:: ..
:: ..

Re: HTC Desire X

Post od majkon80 »

Cekaj,kako ti se razlivaju boje?koliko jako ti pritiskas to covece :lol: meni se to ne desava,bas sad evo gledao pritiskao ekran,cim jace i duze zadrzim otvara se vidzet i to je to,a greje mi se kao i ranije telefoni nista neobicno ni tu nisam primetio

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Re: HTC Desire X

Post od lesa0208 »

majkon80, pritisni pored ekrana :) ne pritiskam nesto jako tipa kao kada pritisnes nesto prstom ne krvnicki nego lupam kao kada kucas na tastaturi :)

majkon80
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1988
Pridružio se: Pet, 03. Okt 2008. 07:25
:: ..
:: ..

Re: HTC Desire X

Post od majkon80 »

Да притискао сам сад,па види се врло мало,управу си,мада не верујем да то утиче или ће утицати на рад екрана или дуговечност,ал незнам заиста како си приметио,једва се види то

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Re: HTC Desire X

Post od lesa0208 »

majkon80, ih pa prvo jurim mane telefonu pa onda prednosti :). Nece uticati na rad naravno, al je veliki propust jer je to HTC uradio na svim novim modelima pocev sa One X-om :/. Uglavnom sta moze da se desi su zute fleke po ekranu al videcemo kako vrme bude prolazilo da li ce ih biti ili ne.

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: HTC Desire X

Post od Baraba »

lesa0208 napisao:Freyr, meni je sim free model nije kupljen kod operatera...
Evo ti video klip nije neki kvalitet al se vidi istu glupost je imao i One X...

http://img6.imageshack.us/img6/2620/jhi ... oxwmoy.mp4
Posle kažu samsung plastikaner, htc razlivnik :lol:

Lela
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 333
Pridružio se: Sre, 19. Jan 2011. 18:45
:: HTC Desire X

Re: HTC Desire X

Post od Lela »

Da prijavim da su moji sagovornici odusevljeni zvukom kazu da je kristalno jasan...:

prvi plus :)

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Одг: HTC Desire X

Post od toda81 »

To je suoer, jer je ovo pre svega telelefon, a posle toga multifunkcionalna mahina
Note IV N9100 dual

Lela
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 333
Pridružio se: Sre, 19. Jan 2011. 18:45
:: HTC Desire X

Re: HTC Desire X

Post od Lela »

grrr... rano je poceo :( do pre par sati sve je 'letelo' a sad se zacrni ekran na sekund dva kad hocu nesto da otvorim, imenik, poruke, kalendar, dok recimo u Operi sve radi kako treba. Da li da pocnem da se nerviram? :(

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Одг: HTC Desire X

Post od toda81 »

Ma opusti se i uzivaj, nemoj odmah d aoadas u "desperiu" i da preispitujes sebe gde si pogresila
Note IV N9100 dual

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Re: HTC Desire X

Post od lesa0208 »

Lela, ne mozes da ocekujes da cee ne znam kako da ti leti sto vise stvari budes ubacivala u njega bice sporiji, takodje sto vise otvorenih aplikacija takodje je spori uzmi izgasi, pa upali telefon i ponovo ce brzo da ti radi.

Lela
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 333
Pridružio se: Sre, 19. Jan 2011. 18:45
:: HTC Desire X

Re: HTC Desire X

Post od Lela »

hvala vam na brzom odgovoru - ja sam se prepala da sa telefonom nesto nije u redu :) pa se zato crni ekran. Ako je to normalno, nemam nista protiv i da usporava...:)

znate koji mi je opsti utisak ? Kao da sam na drugom svetu, na mesecu, u svemirskom brodu , :) ludilo...:)

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Одг: HTC Desire X

Post od toda81 »

Android je fantastican. Uzivanje je surfovati, dopisivati se, igrati se sa raznovrsnim programima. Lepo kaze kolega sto se tice preopterecenja telefona aplikacijama. Gasenje programa i restart su resenje
Note IV N9100 dual

majkon80
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1988
Pridružio se: Pet, 03. Okt 2008. 07:25
:: ..
:: ..

Re: HTC Desire X

Post od majkon80 »

Odkljucao sam bootloader,ali mi i dalje stoji s-on,kaze serviser da ovaj model ne mora da bude s-off da bi se rootovao ili ubacivao novi rom kuvani,vec samo mora da se otkljuca bootloader,dali neko moze odavde to da potvrdi?


Може успео сам ја да рутујем

Lela
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 333
Pridružio se: Sre, 19. Jan 2011. 18:45
:: HTC Desire X

Re: HTC Desire X

Post od Lela »

:o :o :o

pojavio mi se na ekranu neki ''lenjir'' skroz gore pri vrhu i sad lepo crtam plave i crvene linije po ekranu :o

sta se to desava :blinky:

edit - nasla, ispravila, sramota me, imam papirnatu kesu na glavi kao Alf :oops: :oops: :oops: laku noooooc :oops:

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Re: HTC Desire X

Post od Ninolina »

Lela, hehe...:-) Polako...:-) Niko se nije rodio naucen, posebno za ovo...:-) I slobodno pitaj kad negde zapne. Tu smo da pomognemo. ;-)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Lela
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 333
Pridružio se: Sre, 19. Jan 2011. 18:45
:: HTC Desire X

Re: HTC Desire X

Post od Lela »

...kupila sam futrolicu za fon, folije jos nema i uzela sam SD karticu B-) mislim da sam prebacila sve sta je moglo na nju, nadam se...:)

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Одг: HTC Desire X

Post od toda81 »

Lela, drago mi je da cujem te carobne reci ... futrolaaaaaaa ... Dobro dosla u druzi futeoldjija i futroldzijki ;) A sto se folije tice nju cuvaj jer mozda zatreba ovih dana za cuvanje hrane ;)
Note IV N9100 dual

Lela
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 333
Pridružio se: Sre, 19. Jan 2011. 18:45
:: HTC Desire X

Re: HTC Desire X

Post od Lela »

hvala, toda :) uzecu i foliju samo da je dobiju ;) a probacu i onu silikonsku, tek da uporedim ukoliko mi je lakse tako da.drzim fon, mada mi je sada sasvim stabilan U ruci. Cim ga ne koristim u futroli je, ne zelim da.razmisljam klinci mogu da ga 'srede' na sto nacina u sekundi :)

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Одг: HTC Desire X

Post od toda81 »

Pametno, i ja kada ne koristim tel uvek je na bezbednom i toplom mestu, tj u mojoj futrolici
Note IV N9100 dual

Lela
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 333
Pridružio se: Sre, 19. Jan 2011. 18:45
:: HTC Desire X

Re: HTC Desire X

Post od Lela »

zvuk, muzika, preko slusalica, RASTURA !!! Slusala sam radio danas par sati zvuk je savrsen!

Odgovori