Nokia X6

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
vladimir400
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sre, 06. Mar 2013. 22:18
:: nokia n95
:: nokia x6

Re: Nokia X6

Post od vladimir400 »

pozdrav svima :) imam jedan problem sa ovim modelom koji sam inace dobio,koriscen je 2 godine!
posto je ovo moja prva nokia moguce da je greska kod mene :D
naime..kada prebacujem muziku preko bluetootha cuva ih u porukama i ne mogu nikako da ih prebacim u folder sa muzikom?? drugo..svaku sliku i video zapis mi duplira po 50 puta?? ako je neko imao slican problem molim za pomoc.
hvala unapred :)

vladimir400
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sre, 06. Mar 2013. 22:18
:: nokia n95
:: nokia x6

Re: Nokia X6

Post od vladimir400 »

pozdrav svima :) imam jedan problem sa ovim telefonom koji sam inace dobio,koriscen je 2 godine :)
posto je ovo moja prva nokia moguce je da je problem do mene :D
radi se o tome da kada prebacujem muziku preko bluetootha cuva ih u porukama i ne mogu nikako da ih prebacim u folder sa muzikom. drugo..svaku sliku i svaki video zapis mi duplira po 50 puta,. ako neko zna o cemu se radi molim za pomoc.
hvala unapred :)

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Nokia X6

Post od acamatic »

vladimir400, evo stize pomoc.Da kao sto si i rekao problem je u tebi,ali nemoj da se brines lako se resava,to je zato sto do sada nisi koristio takve "Nokia-e".Kada ti neko posalje pesmu(sliku,video) preko bluet.. ti dobijes je preko poruke,e sledece sta trebas da odradis,je da udjes u poruku i da odes na opcije i da je sacuvas.E kada to odradis,onda ce ti pesma biti sacuvana u telefonu,naravno tamo gde si ti izabrao,i posle toga odes u muzicki player>pa opcije>pa refresh(ili na srpskom osveziti fonoteku...) kada to odradis pesme ce ti se pojaviti u muzickom playeru,i onda ces slobodno moci da obrises one poruke sto su ti pristigle preko bluetootha,a pesma nece ti se obrisati iz telefona...
A ovo za dupliranje slika i videa,stvarno te ne razumem,moraces malo lepse da mi objasnis,al ti se dupliraju kada ti neko prebaci preko bluet.. ili kada ti prebacis sa kompa.Kazem ti moraces malo tacniji i precizniji da budes da bih mogao da ti pomognem..

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Re: Nokia X6

Post od VeNoM »

vladimir400kod mene kada se pošalje pesma ili slika putem bt on je stavlja u poruke i isto tako u folder gde treba da bude znači samo izbrišem poruku bez ulaska u istu.ostaje na memoriji moba tj kartice koja je unutra.
verzija sw je 40 a ver moba je 32gb
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

vladimir400
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sre, 06. Mar 2013. 22:18
:: nokia n95
:: nokia x6

Re: Nokia X6

Post od vladimir400 »

hvala na brzoj pomoci :) verzija sw je 40 8gb ako to ima neke veze
ali ja malo slabije kapiram :) evo ovako,posaljem poruku,stigne obavestenje datoteka sacuvana u e/received files i ponudi mi da je otvorim,otvorim je,pusti je u muzickom centru,udjem u opcije,tamo kaze koristi ton,pomoc i izadji :?

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Re: Nokia X6

Post od VeNoM »

vladimir400 pošalji slob odno.briši bt poruku.idi u plejer.idi na sve pesme i onda lepo pusti odatle.mislim da ćeš prvo morati neki rifreš ako se dobro sećam
ja sam to radio na drugi način
mp3 tag
dam pesmama kao naziv albuma.
uradim rifreš
idem na album
izaberem to ime
i to je to.
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Nokia X6

Post od acamatic »

vladimir400, vidim da nisi me lepo ispratio.Napisao sam ti dobijes pesmu preko bluetooth-a,onda udjes u tu poruku,pesma se sacuva tamo vec gde si i rekao,e onda udjes u muzicki player,ides na opcije pa na refresh(ili na srpskom osveziti) i onda ce ti se pesme pojaviti u muzickom playeru.A ti slobodno posle toga mozes da obrises onu poruku koju si dobio uz bluetooth.Nadam se da si sada razumeo..

vladimir400
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sre, 06. Mar 2013. 22:18
:: nokia n95
:: nokia x6

Re: Nokia X6

Post od vladimir400 »

acamatic, VeNoM ,hvala na brzim odgovorima :)
acamatic,dobro sam te ispratio,sve sam uradio kao sto kaze ali posle refresha se nista nije dogadjalo.
onda sasvim slucajno dok sam tumarao po telefonu udjem u menadzer datoteka pa u e memoriju i formatiram je kako tamo pise,onda uradim refresh kao sto ste rekli i pojave se u muz plejeru :)
cak mi vise i ne kopira slike po 50 puta a tel radi mnogo brze :)
eto..resen problem uz mnogo mojih muka :D
ali mi je nesto postao mnogo drag :D
hvala puno :)

Odgovori