Samsung Galaxy Note

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Odgovori
PedjaBL
Banned
Postovi: 186
Pridružio se: Sre, 08. Maj 2013. 08:03
:: Note N7100
:: Note n7000
Lokacija: Banjaluka

Re: Samsung Galaxy Note

Post od PedjaBL »

Jel ti ok punjac

oxigen
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 696
Pridružio se: Čet, 04. Dec 2008. 21:41
:: Samsung galaxy Note8

Re: Samsung Galaxy Note

Post od oxigen »

jeste ok je Punjač ali izgleda je problem kontakt u samom mob, nikada nisam imao ovakav problem s mob
Samsung galaxy S2 white,and Nokia n82 white

PedjaBL
Banned
Postovi: 186
Pridružio se: Sre, 08. Maj 2013. 08:03
:: Note N7100
:: Note n7000
Lokacija: Banjaluka

Re: Samsung Galaxy Note

Post od PedjaBL »

Nesto sam slicno imao problem al mi se cini nakon flasha drugog roma da je prestalo...a drug mi jedan imao takav problem na t989 I kaze kad je uradio flash nanovo prestalo

gdrazen
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 148
Pridružio se: Uto, 17. Jul 2012. 19:30
:: SG NOTE 1 N7000
:: SG NOTE 2 N7100
Lokacija: Gradiska - RS

Re: Samsung Galaxy Note

Post od gdrazen »

Problem je mehanicke prirode, i u nalazi se u ulazu za punjac....ni sam ne znam kako sam problem rijesio....tj znam ali nije pametno da iznosim ovde jer ce mi se ekipa podsmijavati :oops: :oops:

Dosta ljudi je nosilo S2 u ovlasteni samsungov servis na zamjenu ulaza za punjac....to sam saznao sa raznih ne domacih foruma...

oxigen
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 696
Pridružio se: Čet, 04. Dec 2008. 21:41
:: Samsung galaxy Note8

Re: Samsung Galaxy Note

Post od oxigen »

gdrazen ja insistiram da nam otkriješ kako si rešio problem ali ozbiljno :blinky:
Samsung galaxy S2 white,and Nokia n82 white

Freyr
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 457
Pridružio se: Sub, 14. Avg 2004. 09:57
:: iphone 4
Lokacija: Zemun 88

Re: Samsung Galaxy Note

Post od Freyr »

Ljudi ako je neko u fazonu da menja tel i udomi note neka se javi preko pp. PS. Postoji li SlimBean rom za note i ima li neko iskustva - treba mi predlog za brzinu :-)
12 godina na forumu!

PedjaBL
Banned
Postovi: 186
Pridružio se: Sre, 08. Maj 2013. 08:03
:: Note N7100
:: Note n7000
Lokacija: Banjaluka

Re: Samsung Galaxy Note

Post od PedjaBL »

Postoji slimbean..al mislim ds note fino. Radi I na stock romu...ja sam ga imao I prezadovoljan bio

oxigen
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 696
Pridružio se: Čet, 04. Dec 2008. 21:41
:: Samsung galaxy Note8

Re: Samsung Galaxy Note

Post od oxigen »

Znači pazi kada ne mogu da verujem da mi je ceo problem o kome sam pisao pravila memorijska kartica... bruka.. :wacko: formatirao sam memorijski i sve sada radi ok
Samsung galaxy S2 white,and Nokia n82 white

Pera Detlic
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1169
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 13:45
:: HTC One [m8]
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy Note

Post od Pera Detlic »

Drugari, samo da prijavim da je PARANOID ANDROID definitivno NAJBOLJI rom [no touchwiz]... imao sam ga u 4.2 verziji, i iz nekog razloga sam ga promenio i bio na Carbon ROMu, koji jeste da nudi beskonacno podesavanja, ali je malo bespotrebno, izgubi se covek u toliko opcija, no, neko to voli..
Glavni razlog sto sam odlucio da promenim rom je sto je pomenuti Carbon odjednom odlucio da mi pojede bateriju za pola dana, tok je ranije svaki rom drzao dan, pa cak i dva, bez problema.. i kao ajde da vidim sta jos ima na pijaci..
Probao sam prvo malo da se vratim na TW.. ma kakvi, uzasan je bas, i secka, i jednostavno je los softver. jebes sNote i te gluposti...
i onda odlucim da provozam malo android 4.3... ubacim neki SuperNexus rom.. sve super, radi odlicno. al podesavanja ima kolko i nokia 3310.. glupost. nista nema. i onda se setim ko je TATA.
Verujte mi ljudi, Paranoid Android, prosto leti, ima pozamasno podesavanja, ali sve lepo uredno sredjeno po menijima, nema bespotrebnog zbunjivanja, i trazenja neke opcije po settings-u pola sata... a da ne pominjem tablet i phablet opcije i koliko je dobro sredjeno DPI podesavanje, svaka aplikacija moze da se podesi da izgleda kao na tabletu.. ma divota jedna..
Mada me najvise iskreno odusevljava brzina i fluidnost, mnooogo letiii...
a da, ima i "HALO" integrisan [Multitasking at it's finest!] - iskoci vam aplikacija u aplikaciji, kao FB chat heads..

evo i linka da se ne mucite... ParanoidAndroid 3+

eto toliko od mene, samo sam hteo da podelim svoje odusevljenje ovim ROMom, svaka preporuka! 8)

Slika
Samo nek se rolaju....sarme.

gdrazen
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 148
Pridružio se: Uto, 17. Jul 2012. 19:30
:: SG NOTE 1 N7000
:: SG NOTE 2 N7100
Lokacija: Gradiska - RS

Re: Samsung Galaxy Note

Post od gdrazen »

Zasto na ovaj paranoid ne mogu instalirati google play?? ....

Pera Detlic
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1169
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 13:45
:: HTC One [m8]
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy Note

Post od Pera Detlic »

Kako ne mozes, imas gapps za android 4.3... I fleshujes samo iz recovery-ja...
Samo nek se rolaju....sarme.

gdrazen
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 148
Pridružio se: Uto, 17. Jul 2012. 19:30
:: SG NOTE 1 N7000
:: SG NOTE 2 N7100
Lokacija: Gradiska - RS

Re: Samsung Galaxy Note

Post od gdrazen »

instaliram ali nece da krene aplikacija....mozda zato sto je 4.3 a nju sam koristio na 4.1

Uspio....hvala

Evo instaliram Carbon Rom pa cu vidjeti koji je bolji, paranoid me i nije bas odusevio

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: Samsung Galaxy Note

Post od zoreli »

gdrazen : GAPPS Android 4.3 - http://d-h.st/XPy
16 godina na forumu MOBILNISVET

gdrazen
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 148
Pridružio se: Uto, 17. Jul 2012. 19:30
:: SG NOTE 1 N7000
:: SG NOTE 2 N7100
Lokacija: Gradiska - RS

Re: Samsung Galaxy Note

Post od gdrazen »

Hvala puno....

Imam jos jedno pitanje, posto sam do sada koristio samo oficijalne romove ne znam da li je moguce u status baru kada se spusti da tiles budu odmah vidljive a ne da moram stisnuti ikonicu u gornjem desnom uglu?

Jesam ga zapetljo nadam se da cete razumjeti sta sam htio pitati

artifex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1703
Pridružio se: Pet, 07. Jan 2011. 00:11
:: Poco X3 NFC
Lokacija: Beograd,Srbija

Re: Samsung Galaxy Note

Post od artifex »

Gdrazen,to zavisi od roma ,ali se i to zaobidje lako instaliranjem aplikacije 'power toggles'...

gdrazen
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 148
Pridružio se: Uto, 17. Jul 2012. 19:30
:: SG NOTE 1 N7000
:: SG NOTE 2 N7100
Lokacija: Gradiska - RS

Re: Samsung Galaxy Note

Post od gdrazen »

Rijeseno i to...hvala puno

Sad mi fale slovca da mogu poruku poslati, al evo nakucao sam ih

kisinjo
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 31
Pridružio se: Sre, 19. Dec 2007. 22:39

Re: Samsung Galaxy Note

Post od kisinjo »

Pozdrav svima.

Imam od skor gore pomenuti telefon.....pa me zanima zasto na telefonu nece da mi radi onaj s memo i s choice.....tj ne mogu da crtam i da pisem sa onom olovkom.....kad udjem u s beleske ispise mi sledece..... "s memo se povlaci kako bi se napravio prostor za novu aplikaciju,s note. Ova nadogradnja ce pojacati tvoj dozivljaj i omoguciti integrisanje svih belezaka koje si napisao na samsung uredjajima" i kad kliknem na "zapocni sada" izbaci mi "s note wasn't found". A kad probam da udjem na s choice ispise mi "get the latest samsungapps first"

gica_komandos
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 92
Pridružio se: Ned, 14. Jan 2007. 21:39

Re: Samsung Galaxy Note

Post od gica_komandos »

Ne mogu da verujem da se samo jedan clan zalio na falican usb port, tj da mu kaze da se telefon puni iako nije prikljucen. I da je resio karticom... Imam isti problem i na netu procitao jedino resenje zamena porta. A nemam karticu da proverim onu teoriju... Jel imao jos neko ovaj problem?

gica_komandos
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 92
Pridružio se: Ned, 14. Jan 2007. 21:39

Re: Samsung Galaxy Note

Post od gica_komandos »

Imam neki JB rom i spor je uzas. Kad iz browsera stisnem home dugme treba mu 100 godina da dodje dotle. Da li ima neko neki dobar JB rom ili su svi takvi i da li ima smisla vracati ga na ICS? I da li ICS ima airview i split screen funkcije?

ogiogi
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet, 14. Nov 2013. 21:52
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy S II

Re: Samsung Galaxy Note

Post od ogiogi »

Pozdrav momci, pre nekoliko dana baterija na telefonu mi je bila 4%, lezao sam, ugasio se telefon, stavio na punjac, nisam ni gledao da li se puni, ujutru kad sam ustao telefon nece da se upali, nece ni da se puni.... Jel zna neko u cemu je problem ?? POMOCC !!

Odgovori