Root/Unlock hitna pomoc!!!

Pravila foruma
Android deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
AcerAlcatelAsusDellHuaweiHTCLGMotorolaSamsungSony EricssonZTE
Anony
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 97
Pridružio se: Čet, 01. Jul 2010. 00:00
:: iPhone 6 16GB Silver
Lokacija: Pozarevac

Root/Unlock hitna pomoc!!!

Post od Anony »

Pozdrav svima,

Pre svega svima Srecna Nova Godina i sve najbolje! Da predjem na stvar, hitno mi je potrebna pomoc. Situacija je sledeca: Posedujem Galaxy S2 koji je ocigledno skinut sa neke inostrane mreze. Nakon prvog paljenja, pokazao je da je zakljucan. Odnet je u prodavnicu gde je rootovan, otkljucan i nakon toga unrootovan (na moj zahtev) i sve je funkcionisalo ok. Medjutim, juce sam pustio software update (na 4.1.2), koji je uspesno odradjen, ali je sada telefon ponovo zakljucan. Hitno mi treba da u toku dana resim ovaj problem, jer ne mogu da cekam ponedeljak da bih odneo telefon u servis. A kapiram da to moze i u "kucnoj radinosti" da se odradi. Tako da bih vas zamolio da neko ko ima vremena i zivaca, iste malo posveti meni i resavanju ovog problema. Znaci interesuje me samo otkljucavanje telefona, samim tim pretpostavljam i rootovanje. Hvala unapred.

Chobby88
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1247
Pridružio se: Uto, 12. Jun 2012. 22:27
:: LG Nexus 5X

Re: Root/Unlock hitna pomoc!!!

Post od Chobby88 »

Za rutovanje se potrudi sam a za trajno otkljucavanje cu ti ja poslati apk kad obavis root.
Pozdrav.

Anony
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 97
Pridružio se: Čet, 01. Jul 2010. 00:00
:: iPhone 6 16GB Silver
Lokacija: Pozarevac

Re: Root/Unlock hitna pomoc!!!

Post od Anony »

Nasao sam tutorial neki, koji cu ispratiti. Zamolio bih te samo da kad imas vremena, pustis na pp apk i usputno kratko uputstvo. Hvala

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Root/Unlock hitna pomoc!!!

Post od Azimuth »

Anony, uradi root, to ti je 5min posla, a posle toga sa marketa skini GalaxySim Unlock i to je to. Pokreni aplikaciju, neka odradi svoje i imas otkljucan S2.
Ziv bio i svako dobro.

Anony
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 97
Pridružio se: Čet, 01. Jul 2010. 00:00
:: iPhone 6 16GB Silver
Lokacija: Pozarevac

Re: Root/Unlock hitna pomoc!!!

Post od Anony »

Odradjeno sve i reseno. Hvala Chobby88 i Azimuth. :)

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Root/Unlock hitna pomoc!!!

Post od Azimuth »

Napravice ti folder u rutu interne mem. Nemoj ga brisati i sve ce biti ok. Sama aplikacija ti vise ne treba, mozes je skinuti slobodno ;)
Ako ti bas bode oci taj folder mozes ga i sakriti uz pomoc es file explorera i sl aplikacija.
Ziv bio ;)

Miloss94
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 30. Jan 2016. 10:50
:: coolpade501

Re: Root/Unlock hitna pomoc!!!

Post od Miloss94 »

Da li neko moze da mi pomogne da root moj andorid telefon 5.1.1 Coolpad modena e501 ?

Odgovori