Nokia N82

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Nokia N82

Post od Deksi »

Potreban ti je file kojim ceš otključati garmin, kako doći do njega tj. kako ga napraviti imalo je na gigalon forumu. Imam ja nešto na kompu pa ću ti večeras posle 22h. javiti šta i kako a možda će ti se umedjuvremenu javiti i toda.

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Nokia N82

Post od Deksi »

majkon80, dajmi na pp tvoj imeil da ti posaljem upustvo i programčiće kako da napraviš Sw.unl file.

majkon80
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1988
Pridružio se: Pet, 03. Okt 2008. 07:25
:: ..
:: ..

Re: Nokia N82

Post od majkon80 »

e prijatelji jel ima neko onajprogram za trcanje sto meri metre predjenje i kilometre?naravno na poruke ako neko ima,i ako moze na ne hakovan telefon,mislim da se program zvao sport tracker ili nesto slicno

dopuna-kako da iskljucim da mi se ne konektuje na wirles non stop automatski,ja ga diskonektujem,on posle minut se konektuje?

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Nokia N82

Post od acamatic »

Majkon da program se zove sport tracker. Ja sam sada pogledao u svom kompu aplikaciju nemam, jer sam je i skinuo sa njihovog offi sajta, naravno aplikacija je besplatna. Samo ne znam dal će raditi kod tebe, na starijim symbian - anima. Imaš tamo u podešavanjima, pa povezivanja da odabereš wifi, pa u dodatna podešavanja imaš da uključiš režim uštede energije, da ti se wifi gasi kada ga ne koristiš..

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Nokia N82

Post od Deksi »


majkon80
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1988
Pridružio se: Pet, 03. Okt 2008. 07:25
:: ..
:: ..

Re: Nokia N82

Post od majkon80 »

acamatic napisao:Majkon da program se zove sport tracker. Ja sam sada pogledao u svom kompu aplikaciju nemam, jer sam je i skinuo sa njihovog offi sajta, naravno aplikacija je besplatna. Samo ne znam dal će raditi kod tebe, na starijim symbian - anima. Imaš tamo u podešavanjima, pa povezivanja da odabereš wifi, pa u dodatna podešavanja imaš da uključiš režim uštede energije, da ti se wifi gasi kada ga ne koristiš..
nigde ja ne mogu da nadjem to za ustedu energije jbg...@dexicom hvala

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Nokia N82

Post od acamatic »

Ne mogu tačno da se setim da bih te navodio baš kako treba, ali to bi trebalo da uključiš..

majkon80
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1988
Pridružio se: Pet, 03. Okt 2008. 07:25
:: ..
:: ..

Re: Nokia N82

Post od majkon80 »

inace imam problem sa ovim programom,povezem se na usb,kliknem na download via pc,ali nista se ne desava,a inace mi je ukljucen pc suite kao konekcija na telefonu

Uspeo sam,nasao na internetu izguglao i nasao i skinuo,isteko mu sertifikat ja samo vratio godinu u telefonu na 2011 i to je to,ali i dalje ne mogu da resim samokonekciju na wirles,ja ga diskonektujem,on posle minut opet sam od sebe se konektuje

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Nokia N82

Post od Deksi »

Nesto ti samo povezuje wifi. E-mail ili neka druga aplikacija. Pregledaj telefon.

majkon80
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1988
Pridružio se: Pet, 03. Okt 2008. 07:25
:: ..
:: ..

Re: Nokia N82

Post od majkon80 »

moguce da je whats up njega sam instalirao i kada restartujem fon sve uredu ali ako udjem u whats p krene to da se desava,ne znam jelmoze u okviru programa aplikacije to da se podesi da se ne desava

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Nokia N82

Post od acamatic »

Što se tiče whatsapp, on zahteva non stop konekciju, tako da njega jedino možeš ubiti iz procesa, za to je dobar program swiss manager pro ili neki task manager običan. E sad mislim da za njih treba biti hakovan telefon, ali kada budem bio na kompu videću, ako ne treba šaljem ti..

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Nokia N82

Post od Deksi »

Za ovaj prvi mislim da nemora biti hakovan telefon.

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Nokia N82

Post od acamatic »

Sada upravo pogledao za swiss mora biti hakovan, dok za ovaj best taskman ne mora, tako da ti šaljem ovaj drugi..

9R94
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1092
Pridružio se: Uto, 15. Jan 2013. 18:08
:: Lumia 520
:: 6233

Re: Nokia N82

Post od 9R94 »

Meni se čini da sam na e72 koristio onaj task menager što dođe uz NetQin, preko njega sam gasio whatsapp

Odgovori