Huawei Ascend P6

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
cole85
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Čet, 02. Maj 2013. 21:08
:: Huawei p6

Re: Huawei Ascend P6

Post od cole85 »

Jel ima neko b512 verziju kit kat-a a da mu radi normalno nikako da izadje b708 verzija, da li da nosim u servis ako nema resenja za 512 .

95Darko
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 278
Pridružio se: Sre, 10. Dec 2014. 16:34
:: Xiaomi Redmi Note 7
:: //

Re: Huawei Ascend P6

Post od 95Darko »

http://imgur.com/OWeSDax
ovako je kod mene, nista nisam menjao kad sam uzeo fon i sasvim ok radi... u cemu ti je problem?

cole85
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Čet, 02. Maj 2013. 21:08
:: Huawei p6

Re: Huawei Ascend P6

Post od cole85 »

Ja imam noviju verziju a kod kineza izasla je vec b 708 emui 3.0 verzija a ova verzija sto ja imm neradi kako treba a i citam po netu da svi manje vise imaju problem .
Gps wifi se gubi viber whatsapp nedobijam odmah poruke nego tek kad udjem u aplikaciju., browseri idu sporo i fabricki i chrome morao sam da instaliram dolphin i on je poceo da koci jednom mi je cak izbrisalo sve sa memorijske kartice.
Neznam sta da radim da li ima resenja i hoce li kinezi se vise setiti da daju ispravke sa b708 koji je vec aktuelan od decembra za kinesko trziste.

http://i.imgur.com/ZQJ9bXN.jpg

jovackopolje
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 45
Pridružio se: Uto, 28. Apr 2015. 16:23
:: LG G3
:: Huawei P6

Re: Huawei Ascend P6

Post od jovackopolje »

Kinezi obećavaju internacionalnu verziju emui 3.0 još od decembra.Lolipop tek nema šansi da dođe.Najviše sam nezadovoljan baterijom,mnogo slaba za mene a i crkla je posle 11 meseci.Nova baterija isto slabi traje.Povremeno mi se zablokira pa moram da ga restartujem.Sve u svemu vrlo sam nezadovoljan

95Darko
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 278
Pridružio se: Sre, 10. Dec 2014. 16:34
:: Xiaomi Redmi Note 7
:: //

Re: Huawei Ascend P6

Post od 95Darko »

Dobar je telefon, samo je baterija slaba, sto i stoji u specifikacijama... Bas se brzo trosi, nazalost, ali sve ostalo je super..

95Darko
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 278
Pridružio se: Sre, 10. Dec 2014. 16:34
:: Xiaomi Redmi Note 7
:: //

[Huawei p6] Nece da sacuva video snimak

Post od 95Darko »

Imam problem vec dugo, uzmem nesto da snimam, i kad stopiram snimak, telefon zakuca i u 90% slucajeva ne sacuva snimak koji sam napravio... U cemu jmoze da bude problem?

filip89x
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1291
Pridružio se: Sub, 07. Sep 2013. 17:38
:: Nokia808PureView
:: Xiaomi Mi note 10
Lokacija: Berlin (D) - Beograd (RS)

Re: Huawei Ascend P6

Post od filip89x »

telefon zabo ugasio se, kad hocu da ga ukljucim dodje do Huawei Logo-a i tako ostane, nece da bootoje dalje, ne moze da se ugasi, odnosno kad se ugasi na dugme odmah se upali i ponovo stane na Logo i stoji dok ne ostane bez baterije. Moze da udje u Recovery, obrisao sam podatke i odradio factory reset, ali opet isto... Sta moze da bude? Ima li mu spasa?

filip89x
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1291
Pridružio se: Sub, 07. Sep 2013. 17:38
:: Nokia808PureView
:: Xiaomi Mi note 10
Lokacija: Berlin (D) - Beograd (RS)

Re: Huawei Ascend P6

Post od filip89x »

Odradio sam update preko stock recovery na B512 verziju firmware-a (kitkat). Dorbo je porslo, tel je uspeno butovao...
Ovo je ucestali problem u poslednje vreme, tako da ako se nekome desi to je resenje.
Fastboot preko PC-a nikako nije hteo, konstanto je pisalo "waiting device". Jedno resnje je firmware na SD karticu.
Sad radi i fastboot, tako da nisu bili problem drajveri iako je tako izgledalo na prvu loptu :wink:

Odgovori