LG Optimus L7 II

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
nemanjatomic
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 13. Sep 2014. 20:01
:: LG Optimus L7 II

LG Optimus L7 II

Post od nemanjatomic »

Zasto mi izmedju brojki koje pokazuju vreme u gornjem desnom uglu stoji jedna tacka ako je pravilno da stoje 2?
Kada sam ranije ukljucivao slusalice ekran mi se odmah palio i pisalo je obavestenje da su slusalice ukljucene,a sad kad ih ukljucim ekran se ne pali ali kad pritisnem dugme za otkljucavanje obavestenje da su slusalice ukljucene stoji.

Zamolio bih za pomoc oko ovoga,unapred zahvalan :) .

markovic2001
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sub, 30. Maj 2015. 10:27

Re: LG Optimus L7 II

Post od markovic2001 »

Dobar je telefon za normalnu potrebu.
Ja volim da igram igrice ,ali telefon nemoze da prihvati malo vece igrice zato sto ima sam 1.5 giga i dosta laguje.
Ja sad pisem preko ovog telefona i sve je normalno a star je 2 godine.
Ako pandne sa maskom( s visine kuka)
nista mu nece biti meni je pao 15 puta i ima samo male ogrebotine sa strane

kenoo_98
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 10. Nov 2015. 21:26
:: LG p710
:: Acer

LG L7 II (p710) POMOĆ!!!

Post od kenoo_98 »

Zdravo svima,
Imam ogroman problem na telefonu koji ne znam riješit. Skinuo sam neku retricu sa neta i prebacio na telefon preko usb kabla. Sve normalno instaliro odjednom se ugasi telefon. Upalim sve normalno, kad ono odradjen hard reset. Otišlo sve u pm, hajd nema veze sad to. Nakon nekog vremena poče se meni same aplijacije instalirati, a najgore što ih ne mogu obrisat. Ima samo za nasilni prekid i iskljući. Ostavim ja preko noci telefon sa izvadjenom baterijom kad ono ujutru aplikacija šalje znak da je zaustavljena. NONSTOP MI DOLAZI TAJ ZNAK DA JE ZAUSTAVLJENA NEKA APLIKACIJA weQR, neki barkoder koji se sam instaliro.

ŠTA DA RADIM, sve sam pokušo i hard reset nema šta nisam i ništa. Ako je neko imo slićan problem neka kaže kako je došo do riješenja. Da li ima pomoći da se radi novi sistem i znate li koliko se kreće to u servisima ?

Coni
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1743
Pridružio se: Ned, 21. Apr 2013. 10:26
:: LG Leon LTE

Re: LG Optimus L7 II

Post od Coni »

LG Flashtool, kdz fajz za tvoj model (dobro proveri poklapa li se kodno ime modela sa kdz fajlom) i ne mora u servis.

Odgovori