V3x

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
Odgovori
zarkop
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Uto, 25. Apr 2006. 16:29

V3x

Post od zarkop »

Nisam imao vremena da cesljam po forumu da bih video da li ovakva tema vec postoji....

Danas sam kupio V3x i prezadovoljan sam svime... e sad... jedno me zanima...

Kako da pristupim kartici koju sam dobio uz telefon (128 MB)???? Preko kog programa, sta mi je sve potrebno?

Hvala unapred

zarkop
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Uto, 25. Apr 2006. 16:29

Post od zarkop »

Provalio... nisam video da ima dva tipa USB konekcije... Sa ovim drugim ga prepoznaje kao Flash disk :)

Jos kad bi moglo da se iskljuci punjenje preko USB-a (preko kompa) bilo bi dobro :)

TeCHNiCS_
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 90
Pridružio se: Sre, 06. Okt 2004. 18:44
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od TeCHNiCS_ »

kako ne moze????? meni ne puni bateriju kad je preko kompa. hmmm...

e sad ja imam jedno pitanje. jel moze da se namesti da blic trepne u trenutku slikanja kao na digitalnom aparatu ili ne moze vec radi samo kad ga upalim da konstantno sija????

zanima me takodje kako da sklonim one precice sa ekrana... rovario sam po mobu ali nisam uspeo da provalim kako se sklanja to.

takodje sam primetio da neke rechi nisu prevedene sa italijanskog i to me nervira. inace telefon je skinut sa italijanske 3 mreze. nisam nasao nigde da nije skidan vec su uglavnom bile vodafone i ova 3 pa sam izabrao 3. jesam pogresio???
BANE BRE!

TeCHNiCS_
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 90
Pridružio se: Sre, 06. Okt 2004. 18:44
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od TeCHNiCS_ »

ja se izvinjavam i meni puni preko usb-a juce sam kupio mob i bio je pun pa nije punio ali sad kad sam prikacio on se puni hehe zanimljivo :)) samo bedak kad formiram bateriju....
BANE BRE!

zarkop
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Uto, 25. Apr 2006. 16:29

Post od zarkop »

Kod kuce :) Sa kablom i programom :)

Imas ovde viewtopic.php?t=5391 kratko objasnjenje kako se radi...
a malo duze objasnjenje mozes naci na http://motomodders.net/

TeCHNiCS_
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 90
Pridružio se: Sre, 06. Okt 2004. 18:44
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od TeCHNiCS_ »

jesi provalio kako da namestis da blic trepne kad slikas???? ja i dalje ne mogu da nadjem... a i softwer sa cd-a me zeza blah. ne znam kako da ga instaliram. imam xp sp2. jel ima to neke veze???
BANE BRE!

TeCHNiCS_
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 90
Pridružio se: Sre, 06. Okt 2004. 18:44
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od TeCHNiCS_ »

hmmm.... videcu sta je. jel i tvoj mob sa 3 ili je sa vodafone??? kolko si ti platio tvoj mob i gde si uzeo i sta si dobio od opreme???

najveca fora je sto su mi na kartici koju sam dobio uz mob bile pesme od anastasie ona mtv muda sarme.... upakovana kartica u kutijicu i kao djuskaju njene pesme... o boze... elem da primetio sam da jedan deo opcija nije preveden sa italijanskog i to me bash nervira.... ja cu chekam tvoja iskustva sa softwerom pa ako valja cimacu te da pomazes xi xi xi xi xi :roll: :wink: :lol: :D
BANE BRE!

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

ja sam flashovao telefon, u opshte nije teshko... ako nekako mogu da pomognem...
inache jeste li uspeli da "nabudzite" zvuk???

TeCHNiCS_
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 90
Pridružio se: Sre, 06. Okt 2004. 18:44
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od TeCHNiCS_ »

kada pustis pesmu idi options-soun setup i imas bass boost stavi na on i imas spatial audio i to stavi ON, prikazace ti se jos dve opcije - bass boost level i spatial width control. tu pojacavas jacinu.
BANE BRE!

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

da... ali postoji mogucjnost izmene u samom softveru, tj ubacivanje audio.sfg fajla preko USB kabla... i tek onda zvuk gruva

TeCHNiCS_
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 90
Pridružio se: Sre, 06. Okt 2004. 18:44
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od TeCHNiCS_ »

vidis to nisam znao.... videcu kad flashujem softwer u neki ne brandirani jbsh ovo italijansko njesra...
BANE BRE!

zatoichi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 55
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 11:24

Post od zatoichi »

Da li moze da se stavi video clip kao zvono na V3x ???? trebalo bi da uzmem telefon uskoro pa me zanima. Imam LG8360 i kad sam video tu opciju odlepio sam...bas je cool 8)
i jel tacno da su kod nas svi sa neke mreze? Ovaj sto bi terbao da uzmem je sa italijanske 3.ovaj lg sad sto imam je isto sa 3italia a meni nije promenjen kao na vodafonovim telefonima, jedino sto mi na ekranu u donjem densnom uglu stoji neko dugme koje ne mogu da promenim, al bas me briga za to

TeCHNiCS_
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 90
Pridružio se: Sre, 06. Okt 2004. 18:44
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od TeCHNiCS_ »

nema... svi su skidani sa mreze... moja je sa H3G itili italijanske mreze i sve ok radi... inace ne moze da se stavi video clip za zvono!

pozdraVW
BANE BRE!

zatoichi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 55
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 11:24

Post od zatoichi »

Hvala TeCHNiCS_
dobio sam juce v3x iz italije...i da, dobio sam u kutijici karticu sa 128 mb memorije i albumom anastasije...i to sve fino upakovano...ima neka ambalaza..kao slike anastasije i spisak pesama ovo no..kao sony music bla bla.. ali razocarao sam se kad sam shvatio da ne moze da se namesti delivery report da bude stalno ukljucen..ali dobro...za poruke koje su mi bas bitne iscimacu se u meniju. recite vi meni sta ja dobijam tim flesovanjem..sta uopste radim telefonu kad ga flesujem? da li mogu nesto da zabrtljam pa da mi se pole baguje i da li se nesto preopterecuje sistem ako ga nesto ja nabudzim..ubacim mu ovo ono..? negde sam video da se flesovanjem moze resiti problem delivery reporta i valjda da se skloni ono u donjem desnom uglu ekrana sto mi pise TV...
Poz

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

pa flashovanjem menjas softver telefona, a tom promenom softvera dobijes:
brzi meni
lepse ikone
duze trajanje baterije
bolji zvuk
otklanjanje bagovitosti
i josh milijardu drugih stvari... tako da obavezno flashujesh telefon

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

jel treba da se formira baterija kod ovog modela,ono tri puta po 12 sati ili samo dok se ne napuni??? hitno mi je za odgovor...hvala...

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

luca, ne treba,po 1000 put...postoji i opshirana tema u vezi toga... :uhuh: 8)

NeXuS
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 37
Pridružio se: Pet, 19. Maj 2006. 20:18
Lokacija: Kraljevo
Kontakt:

Post od NeXuS »

Mene interesuje par stvari da li na motoroli v3x koja je skinuta sa vodafone mreze ima negde oznaka vodafone na aparatu ?Kakav je kvalitet zvuka?I sta tacno sve ide od opreme uz njega?

poz

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

ja mislim da su ti sa vodafona jako problematicni.."najpouzdaniji" su sa italijanske tre mreze uz koji ide USB kabal,kartica od 128MB,disk,punjac,slusalice i nesto kao mala kasetica ustvari to su samo tekstovi anastasijinih pesama koji se nalaze na kartici u MP3 formatu i koji se mogu obrisati...ako hoces da kupujes telefon javi se na PP da ti preporucim radnju u kojoj daju SVE za pristojne pare...pozz 8)

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

da li mozes da mi detaljnije opises kako se to radi pomocu tog programa? ne verujem da cu sam to da radim nego me zanima postupak...hvala...

Odgovori