Da li ostati na mts ili ne

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
kenzoki
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 303
Pridružio se: Pon, 05. Nov 2007. 08:39
Lokacija: bg
Kontakt:

Da li ostati na mts ili ne

Post od kenzoki »

Imam mixnet s na mtsu i uskoro mi ističe ugovor. Koliko sam gledao kod drugih operatera ne vidim povoljne pakete koji bi mi odgovarali a da imaju internet.
Jel propuštam nešto ili ne vidim neki paket do 500 din sa netom kod bilo kog operatera? Preneo bih broj ako treba.

Ledjo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 832
Pridružio se: Sre, 05. Feb 2014. 15:03
:: G2

Re: Da ostati na mts ili ne

Post od Ledjo »

Uzmi 50% kod mtsa i pevaj

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Da ostati na mts ili ne

Post od miodrage »

Vip net za 0 din, pa da izgradis paket sa dodacima? Mozda malo jace izadje, proveri
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Da ostati na mts ili ne

Post od Evindzer »

Ja imam MTS-ov postpejd nekih 6-7 godina, a uz njega i Telenorov broj od 2003. kad je još bio Mobtel. Planiram da Telenorov broj prenesem u MTS (na zimu, kad mi istekne ugovor) jer paket sa manje MB u Telenoru plaćam duplo više nego MTS-ov paket sa više MB (naravno, 50% popusta). Plus, MTS omogućava besplatan (mada spor) internet i nakon potrošenih MB iz paketa, a Telenor ne. Pošto mi ne treba novi telefon (a i ne uzimam ih nikad od operatera) kad mi oba broja budu u MTS-u, oba računa ću ukupno plaćati manje nego što sad plaćam Telenorov jedan. Sve u svemu, za mene dovoljno razloga za prelazak/ostanak u MTS.

kenzoki
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 303
Pridružio se: Pon, 05. Nov 2007. 08:39
Lokacija: bg
Kontakt:

Re: Da ostati na mts ili ne

Post od kenzoki »

Evindzer, naravno, na telenor nisam ni pomislio, sećam se da su najveći pljačkaši.

miodrage napisao:Vip net za 0 din, pa da izgradis paket sa dodacima? Mozda malo jace izadje, proveri
kakav je to paket? ne nalazim ništa slično na vip sajtu, link?

kod vipa vidim samo ove varijante sa smartovima i onda ispadne 1000 rsd sa tim dodacima.

zato i pitam, reko, možda imaju neke tarife koje ne nalazim (na uvek nepreglednom sajtu :x

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Da ostati na mts ili ne

Post od miodrage »

http://www.vipmobile.rs/privatni/vip-in ... .2361.html

Evo info, pa iscitaj sve. Ima na vise mesta, iscitavaj sve linkove, da pohvatas veze (meni je trebalo neko vreme da sve skontam i svarim)
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Tyrael
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 215
Pridružio se: Uto, 02. Sep 2014. 00:21
:: Xperia Z2

Re: Da ostati na mts ili ne

Post od Tyrael »

Kontrola troškova je najbolja za 500 din (50% popust na kontrolu troškova 1000). Dobijaš mnogo kredita, bonus kredita, i prenosi se u naredni mesec. Pričam,saljem poruke, idem na net,BUKVALNO ne razmišljam i imam nekoliko hiljada tog kredita. Još možeš da uzmeš omiljeni broj pa je sve još ludje.

kenzoki
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 303
Pridružio se: Pon, 05. Nov 2007. 08:39
Lokacija: bg
Kontakt:

Re: Da ostati na mts ili ne

Post od kenzoki »

hm, ček, ovo mnogo nešto kredita za 500 din :D

znači 1000 din kredita, a šta mu dođe bonus kredit? platiš još 2000 za taj bonus?

300mb neta mi baš tesno al ajde.

pitaću sutra da li važi 50% i za ovaj paket, jeftinije pakete su sada stavili na 40% popusta :dry:

liman3
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 407
Pridružio se: Sre, 28. Maj 2014. 08:54
:: P10 Lite

Re: Da ostati na mts ili ne

Post od liman3 »

Zna li neko da li može da se uzme KT 500 sa 50% popusta i da li se poruke u KT prema CG računaju kao mts saobraćaj?

Tyrael
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 215
Pridružio se: Uto, 02. Sep 2014. 00:21
:: Xperia Z2

Re: Da ostati na mts ili ne

Post od Tyrael »

Ja koristim 50% popusta na KT,da. I ako mi veruješ zaboravio dam kolko dobijam kredita (toliko mnogo ga ima) ali mislim da je 1000 za mts i 2000 za sve i 300 mb,to mi uz wifi radi posao. Trenutno sam u CG i poruka mi košta 10 din ako ti znači nesto

<Milanche>
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 203
Pridružio se: Ned, 11. Jan 2009. 23:39

Re: Da ostati na mts ili ne

Post od <Milanche> »

Onda je to kt1000, a plaćaš 500din sa popustom. Meni ističe kt2000, pa sam mislip da uumem priča tarifu, ali možda bude i k t500
Nokia Efiftyone

kenzoki
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 303
Pridružio se: Pon, 05. Nov 2007. 08:39
Lokacija: bg
Kontakt:

Re: Da ostati na mts ili ne

Post od kenzoki »

Tyrael napisao:Ja koristim 50% popusta na KT,da. I ako mi veruješ zaboravio dam kolko dobijam kredita (toliko mnogo ga ima) ali mislim da je 1000 za mts i 2000 za sve i 300 mb,to mi uz wifi radi posao.
obrnuto je, 1000 din u paketu i 2000 bonusa samo za mts kad se potroši 1000 iz paketa.

kad izračunaš samo paket tačno imaš npr. 8 razgovora od po 10 minuta i ostane ti 50 poruka. to mnogo? :/

čini mi se da ću ipak da idem na mix paket, naročito mi se ne sviđa na KT što mora da se kupuje dopuna svaki mesec

Tyrael
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 215
Pridružio se: Uto, 02. Sep 2014. 00:21
:: Xperia Z2

Re: Da ostati na mts ili ne

Post od Tyrael »

Ne moram da pišem da zavisi od osobe do osobe...rekoh da imam aktiviran omiljeni broj tako da meni ovo već 3 godine radi lagaaaano,nadam se da neću morati da menjam nikad.

misapop
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 187
Pridružio se: Pet, 03. Feb 2012. 01:50
:: Microsoft lumia 550
:: Samsung J5 2016
Lokacija: Kraljevo,Kragujevac

Re: Da ostati na mts ili ne

Post od misapop »

Nij bas tako.
Na Kt kad zoves u mrezi,prvo skida bonus,pa tek onda kredit.2000 dinara je cca 180-200 minuta
Regularni kredit moze da se iskoristi za kupovanje promocija,poruka minuta,neta,kao i placanje parkinga.A moze se i poslati na drugi pripejd broj sa boljom promocijom.

kenzoki
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 303
Pridružio se: Pon, 05. Nov 2007. 08:39
Lokacija: bg
Kontakt:

Re: Da ostati na mts ili ne

Post od kenzoki »

Znači ipak se troši paralelno? U poslovnici mi rekoše da se bonus troši kad se istroši paket, bravo za njih. Ok, to onda zvuči bolje, imam par ljudi na mtsu

kenzoki
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 303
Pridružio se: Pon, 05. Nov 2007. 08:39
Lokacija: bg
Kontakt:

Re: Da ostati na mts ili ne

Post od kenzoki »

misapop napisao:Nij bas tako.
Na Kt kad zoves u mrezi,prvo skida bonus,pa tek onda kredit.

neko ovde nema proverene info. ja sam opet pitao u poslovnici i potvrdila mi žena da je obrnuto. bonus se aktivira tek kad potršiš sve iz paketa, dakle ostane ti samo mogućnot da zoveš u mreži. jel oni mene lažu u mts-u?

misapop
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 187
Pridružio se: Pet, 03. Feb 2012. 01:50
:: Microsoft lumia 550
:: Samsung J5 2016
Lokacija: Kraljevo,Kragujevac

Re: Da ostati na mts ili ne

Post od misapop »

Na klasicnom postpejdu jeste tako kao sto su ti rekli.
Ja govorim o kontroli troskova.1 broj mi je na kt plus babin plus dedin plus druga baba.Plus burazer.
I situacija je sledeca
Ukoliko zoves VAN MREZE skidace ti kredit,i samo kredit,bonus se nece nikada trositi
Ukoliko zoves U MREZI prvo BONUS,pa KREDIT.
Kada zoves operatera i postavljas pitanja o kontroli troskova,pricas sa onim za pripejd,jer je on zaduzen i za KT.Onaj sa postpejda,pojma nema.
A ti u poslovnici su neki preko veze primljeni.

kenzoki
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 303
Pridružio se: Pon, 05. Nov 2007. 08:39
Lokacija: bg
Kontakt:

Re: Da ostati na mts ili ne

Post od kenzoki »

ma razumeo sam ja tebe i prvi put, zato sam i proveravao naknadno za KT. dakle, dvoje različitih zaposlenih (u različitim poslovnicama) su mi rekli istu POGREŠNU stvar. da li je moguće?? majke mi, ako je tako kao što pričaš, ima da ih tužim.

misapop
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 187
Pridružio se: Pet, 03. Feb 2012. 01:50
:: Microsoft lumia 550
:: Samsung J5 2016
Lokacija: Kraljevo,Kragujevac

Re: Da ostati na mts ili ne

Post od misapop »

Toliko si me sad istripovao,da sam morao da proverim i da pozovem da vidim sta ce mi trositi :lol:
Ipak je onako kako sam i napisao.
Tako je od kad su kredit(nekada je bio dupli kredit) koji se dobijao,podelili na kredit i bonus.Znaci godinama unazad.

kenzoki
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 303
Pridružio se: Pon, 05. Nov 2007. 08:39
Lokacija: bg
Kontakt:

Re: Da ostati na mts ili ne

Post od kenzoki »

Neverovatno kakvi idioti. Još pitam ovu radnicu dal je potpuno sigurna, kažem, čuo sam drugačije, kaže, ne, 100% je kako ona kaže

Odgovori