Iskrena poruka administratoru i moderatorima

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
Odgovori
iamivan
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1167
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 11:11
:: Sexus 6P Graphite
Lokacija: Bor
Kontakt:

Re: Iskrena poruka administratoru i moderatorima

Post od iamivan »

Mogu li ja da pitam zašto je obrisan moj današnji post sa slikom u S6 temi? Ne znam da li sam prekršio neko pravilo, pa čisto da znam za ubuduće.

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: Iskrena poruka administratoru i moderatorima

Post od zoreli »

iamivan, Ja sam je obrisao ... razlog : ta fotka spada u kategoriju "Malo Šale" :wink: , neko će to ozbiljno shvatiti i eto ti problema :D , drugo - nemoj kačiti tako velike fotografije , dovoljno je da postaviš preko dodaj.rs i svako će klikom na malu sličicu videti šta je u pitanju , treće - uvek ispod objavljene slike napiši i propratni tekst i izvor odakle je :)

Jel OK :) ?
16 godina na forumu MOBILNISVET

iamivan
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1167
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 11:11
:: Sexus 6P Graphite
Lokacija: Bor
Kontakt:

Iskrena poruka administratoru i moderatorima

Post od iamivan »

Ma, ok je, nema problema. Direktno sam sa 9GAG-a okačio sliku, pa mi se činilo da nije preterano velika, nisam pogledao sa kompa. :-)
A ispod slike sam napisao naslov sa 9GAG-a, samo preveden na srpski.
Meni je ono delovalo stvarno, nisam ocenio da je za temu "Malo šale", pa sam zato okačio u "S6" temi. My bad. [emoji6]

Edit:
Otkad se drug gadno opekao na punjač od laptopa, počeo sam da verujem u ovakve stvari. [emoji1]
Izvinjavam se za dupli post, nemam edit opciju na TT-u.

Mr. Jingles
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 150
Pridružio se: Ned, 17. Nov 2013. 18:07
:: Lumia 730

Re: Iskrena poruka administratoru i moderatorima

Post od Mr. Jingles »

Imam problem sa slanjem PM poruka, sve se smeštaju u folder "za slanje", slao ih sa kompa ili preko TT-a... :?

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Iskrena poruka administratoru i moderatorima

Post od Azimuth »

I u tom folderu ce stojati sve dok ih ne procita onako kojem si ih poslao. Tako barem znas da li je taj neko bio na forumu ili nije, pod pretpostavkom da mu inbox nije pun.

Mr. Jingles
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 150
Pridružio se: Ned, 17. Nov 2013. 18:07
:: Lumia 730

Re: Iskrena poruka administratoru i moderatorima

Post od Mr. Jingles »

Aaaaa... Ok. Ako nije pun inbox, biće sad... :-\

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Iskrena poruka administratoru i moderatorima

Post od Green »

Imam kritiku na racun moderatorstva. Obrisan mi je saljiv komentar u temi Samsung Galaxy Note5. Svakodnevno vidjam masu istih komentara, bez ikakve veze sa temom, a koji i dalje ostaju. Je l' to zato sto nisam u nicijoj "ekipi" ili...? :roll:

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Iskrena poruka administratoru i moderatorima

Post od Azimuth »

Ako mislis na one postove o "africkim sljivama", ja sam to obrisao. Smatram da posle tolike price o svemu i svacemu, a opet konkretnom i vezanom za telefon nije bilo mesta bas tolikom totalnom off-u i zaokretu.
Nemam problem sa malo off-a, ali da je taj off nekako vezan za temu. Ovo je bilo kao da je psyhound trolovao, a to je eksluziva i ta titula pripada njemu :P

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Iskrena poruka administratoru i moderatorima

Post od Green »

Izvinjavam se sto se nakon mog komentara napravila svinjarija od teme, nisam uspeo da vidim ostala pisanija. Steta...

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Iskrena poruka administratoru i moderatorima

Post od Azimuth »

Nemas sta da se izvinjavas, mali ispadi su ok i to se tolerise (nismo gestapo), ali kad se nadoveze jos nekoliko postova i cela prica krene u off onda se to brise ;)

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Iskrena poruka administratoru i moderatorima

Post od Evindzer »

^ Ali takve komentare svi najradije čitamo. :D :D

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Iskrena poruka administratoru i moderatorima

Post od Azimuth »

Evindzer, ja sam uvek za salu i zezanje, ali se zna gde se sta pise. Kao sto rekoh, ovde na forumu vlada opustena atmosfera, sto je pozitivno, ali treba imati granica. Off je dozvoljen u maloj meri i kad je vezan za temu, ali sve preko toga se brise i brisace se, inace bi svaka tema otisla dodjavola i izgubila bi se svrha foruma. Zamisli da ti treba nesto za L930, odes u temu da se informises i skontas da se tamo prica o fudbalu ili filmovima poslednjih 10 strana. Da li bi okrenuo i 11. stranu? Isto kao i ja, ne bi. O tome se ovde radi.
Prosto svi zajedno trebamo da povedemo racuna o tome gde sta pisemo, u suprotnom nema svrhe imati ove silne podforume i sva pisanija bi se mogla strpati u jednu offtopic temu.

1808
Expert
Expert
Postovi: 2077
Pridružio se: Sre, 03. Apr 2013. 23:02
:: Smartphone
Lokacija: Beograd/Zemun

Re: Iskrena poruka administratoru i moderatorima

Post od 1808 »

Green napisao:Izvinjavam se sto se nakon mog komentara napravila svinjarija od teme,...
Uopšte nije bilo ništa problematično,... obično zezanje.
Green napisao:.....nisam uspeo da vidim ostala pisanija. Steta...
Obrisana su svega 3 posta, a diskusija je tekla ovako nekako.....

Green: Propao mu uvoz afričke šljive (misleći na člana kvaka33)
1808: Nije, nego je sad uvezao neke malecke afričke šljive koje služe samo za podjebavanje, pa isprobava da li deluju.
kvaka33: Jesu malecke, ali su zato neprskane.

Sve u svemu, šaljivi komentari, ali nemam ništa protiv brisanja ako odgovorni već smatraju da nisu za pomenutu temu.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Iskrena poruka administratoru i moderatorima

Post od Evindzer »

Azimuth, ma naravno, razumemo se, mogao si i da obriseš onaj moj gornji komentar jer sam se samo našalio.
PS: Drago mi je da znaš koji telefon imam i nadam se da ne smaram mnogo, hvaleći ga. ;)
1808, obrisaće ti i ovaj komentar, jer opet iskače iz teme. :D

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Iskrena poruka administratoru i moderatorima

Post od Baraba »

I gde su ljubavna pisanja između mene i @Evindzera ? C c c, a tako je postalo moderno, to se sada kaže gej :D

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Iskrena poruka administratoru i moderatorima

Post od Evindzer »

^ Nisu valjda i to izbrisali? :D
A tako sam se trudio da te kulturno odbijem, a da te ne uvredim. :D :D

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Iskrena poruka administratoru i moderatorima

Post od Deksi »

Nevidim nigde mogucnost pracenje odredjene teme. Moguce je samo pratiti deo foruma, gore levo postoji dugme to znam, ali recimo pojedinacno neku temu npr. samo ovu to nevidim dali je moguce.
Ranije je to cinimise moglo, ja imam u podesavanju mog profila prikaz od ranije nekih tema koje sam pratio.

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Re: Iskrena poruka administratoru i moderatorima

Post od Ninolina »

Deksi, skin koji Forum sada koristi ne podržava da se odabere tema za praćenje onako kako je nekad bilo. Ali evo načina da započneš praćenje neke teme: u okviru teme koju hoćeš da pratiš, kada postuješ i kada si u "kompletnom editoru" ispod polja za tekst posta imaš da odabereš razne opcije a između ostalog i "Pošaljite mi email kada neko odgovori". Kada to štikliraš i postuješ, stizaće ti obaveštenja kada neko postuje na toj temi. :) Jesi li na to mislio? :)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Iskrena poruka administratoru i moderatorima

Post od Deksi »

Da da na to sam mislio. Evo upravo sada i pisem ovu poruku u editor polju i vidim dole poslednje dugme je za tu namenu. Hvala za savet.

simbijanac
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 196
Pridružio se: Sub, 17. Jan 2015. 20:12
:: Sony XA2 Ultra
:: Sony XZ2 / Nokia E7
Lokacija: Bar,Montenegro

Re: Iskrena poruka administratoru i moderatorima

Post od simbijanac »

Dva puta mi je obrisan post u temi Posravite slike vasih mobilnih telefona.Komentari su u poslednja tri posta i otisla mozda u off topic pa su i zasluzila brisanje.Ali ako je covjek zakacio sliku svoje Nokie E71 onda se takva slika i komentarise jer tema tome sluzi.Ne pravimo slikovnicu od teme pa da samo lijepimo slike.Ja sam siguran da svojim postom nisam prekrsio niti jedno pravilo foruma pa sam se drznuo da post iskopiram i ponovim.Bio je dugacak i odnosio se iskljucivo i samo na sliku telefona koju je covek postavio.I post je po drugi put obrisan!Moderatori ovdje briskaju postove kako im padne na pamet i prvi krse pravila foruma.Bez ikakvog razloga,cisto eto tako...da bi "uredjivali".Nismo mi ovdje zbog foruma nego je forum ovdje zbog nas.I da nije nas,ovo bi bila samo prazna internet stranica.Pogotovo se tako ne postupa sa nekim ko nema ni 200 postova i ko je tek forumu pristupio.

Odgovori