Samsung Tab 3.7 SM T210R

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
flayfinger
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Uto, 23. Feb 2016. 00:34
:: +387 63 347 321

Samsung Tab 3.7 SM T210R

Post od flayfinger »

Pozdrav!!
Da li ima neko na forumu ko je specijalista za ovaj tablet!!??
Ako neko postoji molio bih da se javi,ovako,najbolje preko foruma ili na bilo koji drugi nacin,bio bih veoma zahvalan!!
Naime,tablet sam dobio kao poklon iz Amerike,i ne dozvoljava instalaciju novih aplikacija!!
Da ne duzim,ako ima neko zainteresovan,mogu postaviti detalje u vezi tableta!!
Veliki pozdrav!! :D

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Tab 3.7 SM T210R

Post od Dexter »

Da bi ti neko pomogao moras da das malo vise detalja. Jel si se ulogovao na play store? Jel izbacuje neku gresku pri instalaciji?

flayfinger
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Uto, 23. Feb 2016. 00:34
:: +387 63 347 321

Re: Samsung Tab 3.7 SM T210R

Post od flayfinger »

Pozdrav Dexter,hvala na javljanju!!
Imam dosta podataka,nego nisam zelio zatrpavati forum podacima ako nema nikoga ko bi mogao da rijesi ovaj moj problem!!
Naime,tablet sam dobio,prije pola godine,kao poklon iz Amerike!!
Radio je sasvim normalno sa aplikacijama koje je imao instalirane,ali nije dozvoljavao instaliranje novih aplikacija!!
1)Instaliranje preko GooglePlay aplikacije>>Prijavljuje gresku nakon downloada i pokusaja instaliranja>>Install error 110
2)Nezavisno instaliranje,iz drugih izvora,ista greska>>Install error 110
3)Instaliranje preko SD kartice ili Recovery opcije>>Install error>>Signature verification failed
4)Instaliranje preko ODIN aplikacije,u DOWNLOAD modu:
-ODIN ne prepoznaje uredjaj>>Nedostaje USB Samsung Composte device driver(IAKO JE DRIVER INSTALIRAN)
5)ADB modus
-sideload opcija>>Install error>>No such file or directora>>rm failed for-f
-klasicna instalacija apk file>>Instal error>>No such file or directory ili >>Verification signature failed
Napominjem da u adb modusu,nakon naredbe>>adb devices>>software prikazuje-prepoznaje uredjaj,ali nije moguce instalirati niti
jednu "apk" niti "zip" file,niti "tar" file!!
6)Nikakav reset,preko Recovery opcije,cashe,factory data itd >>ne pomaze niti ima ucinka

7)Na kraju sam uradio root uredjaja,sa KingoRoot aplikacijom!!
KingoRoot prikazuje>>ROOTED!!
Medjutim,nakon reboot uredjaja>>NE MOGU da otvorim HOME SCREEN,prvu stranicu na tabletu,nakon ACCESSIBILITY WIZARD procedure uredjaj prikazuje>>Error>>Wizard stopped
-Ne mogu da pristupim niti jednoj aplikaciji,osim opcijama >Settings>>BlueTooth etc
-U sekciji>>Settings>>Aplications >>vidio SAM da je instaliran>>SuperUser,ali nemam pristup toj aplikaciji!!
Eto to je moja nocna mora unazad pola godine,pa ako neko ima kakav konstruktivan prijedlog,bilo bi dobro da napokon rijesim ovu misteriju,barem za mene!!
Veliki pozdrav!!

flayfinger
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Uto, 23. Feb 2016. 00:34
:: +387 63 347 321

Re: Samsung Tab 3.7 SM T210R

Post od flayfinger »

Pa zar nema "strucnjaka" na ovom forumu??
Ponadao sam se da "domaca pamet" moze rijesiti ovaj moj problem,ili barem dati neku ideju,ali vidim,kao i na mnogim drugim forumima,ljudi se smaraju i zatrpavaju samo nekakvim tutorijalima i prezentacijama novih modela telefona!!??
Ccccccc.... :uhuh: :disgust:

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Tab 3.7 SM T210R

Post od znemanja »

flayfinger, Uradi hard reset uređaja, drži pritisnuto istovremeno power+home button+volume up, drži pritisnute tastere dok se ne pojavi andordi logo, a zatim ih pusti, posle toga izaberi opciju wipe date/factory reset, potvrdi sa yes i to je to.

Na sledećem video snimku je prikazano kako se radi hard reset na sličnom tabletu https://www.youtube.com/watch?v=Abnk8btYnwoo
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

flayfinger
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Uto, 23. Feb 2016. 00:34
:: +387 63 347 321

Re: Samsung Tab 3.7 SM T210R

Post od flayfinger »

Hvala na javljanju znemanja!!
U prvom postu sam vec napisao da>>NE POMAZE nikakav reset,niti bilo kakve,barem meni,slicne metode resetovanja!!
Pozdrav!!

flayfinger
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Uto, 23. Feb 2016. 00:34
:: +387 63 347 321

Re: Samsung Tab 3.7 SM T210R

Post od flayfinger »

Znaci niko nema pojma o ovome tabletu??
Bilo kakva ideja ili prijedlog??
Nevjerovatrno zaista.... :dry:
Ipak sam ocekivao da neko zna nesto vezano za androide i na nasem govornom podrucju,ali izgleda da je android jos "spansko selo" i neprocitana knjiga za nase programere..
Nista,hvala za prijem ma forum i sa srecom svim "strucnjacima" .....

Odgovori