Pokémon GO

Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj igri, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Odgovori
sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Pokémon GO

Post od sugarcoated_ass »

Ooo da... Neko je morao da otvori i ovu temu. :D

Pokémon GO! Nova veoma interesantna igra koja, ako ništa drugo, bar će da pokrene klince (od 30 godina za manje od mesec dana :lol: ) da pomere svoje zadnjice iz kuća/stanova! :)

Za sada još uvek nije dostupna kod nas, ali može se skinuti preko apkmirror i potpuno je funkcionalna!
Ja je ne igram onako manijački nego kad se već šetam od kuće do posla ili se vozam busom, zašto da ne iskoristim priliku. :)

Pa ono, ako neko već igra ili ga zanima, evo i teme. ;)

Pokémon GO Trailer

Pokémon GO: 10 Things To Know When Starting a New Game

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Pokémon GO

Post od Green »

Ooo da... Neko je već morao da baci i kritiku. :D

Nazovite me kako hoćete, ali ne kontam to Pokemon Go ludilo. Ko da je bog otac sišao s neba. Mnogi su već i stradali buljeći u ekran telefona ne gledajući kuda hodaju. Kretenizam...

Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: Pokémon GO

Post od Martin Mystere »

Ooo da - moram da se složim sa Greenom da to što je nešto moda (fensi, in...) u svetu ne mora da znači da je i savršeno, naročito kada izađe iz granice normale - a u svetu se upravo to dešava.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Pokémon GO

Post od sugarcoated_ass »

Svakako da u svemu ima manijaka i zaluđenika. :) Meni je ovo skroz opuštencija onako za usput. Igram par dana, ali sam tek 4. nivo jer nemam vremena da trčkaram po gradu jureći pokémone. :D

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk

vla-do
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1309
Pridružio se: Sre, 19. Nov 2008. 02:06

Pokémon GO

Post od vla-do »

Nije ni čudo što se igrica svidja sugarcoated_ass-u, pa pogledajte prvi video na 1:04 i 1:05. [emoji1]
Sad ako nekog udarim autom na putu, da oboje tužimo igricu, samo ja njega, ili da jednostavno nalupam budalu? [emoji6][emoji1]

iamivan
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1167
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 11:11
:: Sexus 6P Graphite
Lokacija: Bor
Kontakt:

Re: Pokémon GO

Post od iamivan »

Nalupaš budalu, nije kompanija kriva što on ne pazi. :)

Sent from my Sexus 6P using Tapatalk

matorix
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 346
Pridružio se: Uto, 10. Sep 2013. 00:11
:: ma dobar (:

Re: Pokémon GO

Post od matorix »

Green napisao:Ooo da... Neko je već morao da baci i kritiku. :D

Nazovite me kako hoćete, ali ne kontam to Pokemon Go ludilo. Ko da je bog otac sišao s neba. Mnogi su već i stradali buljeći u ekran telefona ne gledajući kuda hodaju. Kretenizam...
Martin Mystere napisao:Ooo da - moram da se složim sa Greenom da to što je nešto moda (fensi, in...) u svetu ne mora da znači da je i savršeno, naročito kada izađe iz granice normale - a u svetu se upravo to dešava.

Potpisujem.

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: Pokémon GO

Post od bata bogdan »

Slika

Huawei Mediapad X2 7.0
Huawei

iamivan
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1167
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 11:11
:: Sexus 6P Graphite
Lokacija: Bor
Kontakt:

Re: Pokémon GO

Post od iamivan »

Martin Mystere napisao:Ooo da - moram da se složim sa Greenom da to što je nešto moda (fensi, in...) u svetu ne mora da znači da je i savršeno, naročito kada izađe iz granice normale - a u svetu se upravo to dešava.
Evo ja sam prvi koji ovo ne igra jer je moda i supermegagiga kul, već sam se još kao klinac nadao da će nešto ovakvo biti i da ću moći da igram jer mi se sviđa ideja. Verujem da postoji još gomila ljudi koji igraju iz istog razloga.

Ovi drugi koji to igraju jer je kul pa hoće i oni da budu kul, oni su druga priča...

bata bogdan, a ostale aplikacije do sad nisu već skupile sve naše podatke. [emoji57]

Sent from my Sexus 6P using Tapatalk

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Pokémon GO

Post od Green »

Ah, neko je već od tih pokemona bespotrebno stvorio i paranoju. :roll:, mislim na tekst koji je bata bogdan postavio.
Sa' će na fejsu lavina statusa tipa "ne igrajte pokemone, sakupljaju vaše informacije, prate vas dronovima, uključuju tajno kameru na telefonu i snimaju vas u spavaćoj sobi, šerujte da i ostali vide, blablabla..."
Fuck man...

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Pokémon GO

Post od sugarcoated_ass »

Zar si od Srba očekivao išta drugo? :D Sve se to pravi da bi uništilo SrBstvo i prave srBske porodične vrednosti. [emoji38]

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk

Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: Pokémon GO

Post od Martin Mystere »

iamivan napisao:Evo ja sam prvi koji ovo ne igra jer je moda i supermegagiga kul, već sam se još kao klinac nadao da će nešto ovakvo biti i da ću moći da igram jer mi se sviđa ideja. Verujem da postoji još gomila ljudi koji igraju iz istog razloga.
Ne sećam se da sam u svom komentaru rekao da bilo ko drugi igra to iz razloga "jer je moda i supermegagiga kul" niti sam uopšte ulazio u razloge zašto ga bilo ko igra već sam rekao "da to što je nešto moda (fensi, in...) u svetu ne mora da znači da je i savršeno, naročito kada izađe iz granice normale - a u svetu se upravo to dešava", tako da ti je zaključak izveden iz mog komentara malo (više) pogrešan.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Pokémon GO

Post od sugarcoated_ass »

Ni ja baš nisam razumeo taj tvoj post jer niko nije ni rekao da je nešto savršeno time što je zanimljivo. :)
Svakako ništa ni ne može biti savršeno jer savršenstvo ne postoji, a da ne pričam tek o “normalnom“ jer dosta toga što je nekome “normalno“ drugome je totalna devijacija, i obrnuto. :)

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk

liman3
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 407
Pridružio se: Sre, 28. Maj 2014. 08:54
:: P10 Lite

Re: Pokémon GO

Post od liman3 »

Evo šetam noćas Podgoricom i vidim 6-7 momaka jurcaju po ulici buljeći u mobilne i onda skontam igraju Pokemon GO.Objasnim ženi o čemu se radi,ona ne može živa da se načudi.
Ovo sa smartfonima je postala debilana do jaja,uz sve poštovanje ljudima koji igraju.

Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: Pokémon GO

Post od Martin Mystere »

sugarcoated_ass napisao:Ni ja baš nisam razumeo taj tvoj post jer niko nije ni rekao da je nešto savršeno time što je zanimljivo. :)
Svakako ništa ni ne može biti savršeno jer savršenstvo ne postoji, a da ne pričam tek o “normalnom“ jer dosta toga što je nekome “normalno“ drugome je totalna devijacija, i obrnuto. :)

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk
Evo samo post iznad ovog imaš primer ponašanja koje možeš da svrstaš u normalno ili ne - meni lično za sve postoji neka granica i kada se ta granica pređe to već izlazi iz okvira normalnog. Opsednutost jurnjavom za virtuarlnim glupostima bez razmišljanja o sopstvenoj ili još gore tuđoj bezbednosti svakako to jeste, da ne ulazim sad dublje u tu priču

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Pokémon GO

Post od sugarcoated_ass »

Ah da, oko toga mislim da smo se već složili. :) Nikakvo preterivanje nije dobro. :)

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk

Drakenzen
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1885
Pridružio se: Ned, 08. Dec 2013. 23:54
:: 00

Re: Pokémon GO

Post od Drakenzen »

Ma dajte ne lupajte gluposti, o kakvoj se bezbednosti prica, pa niko nije blesav da se baci pod auto da bi uhvatio pokemona.
Igra je zanimljiva, povezuje ljude slicnih interesovanja, tera ljude na fizicku aktivnost i super je stvar za ubijanje vremena.
Kome se ne svidja nek zaobidje u sirokom luku i mirna Backa....

~Arkan~
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1459
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 16:06
:: Xiaomi Mi A1
:: Gsmart Aku A1
Lokacija: Leskovac
Kontakt:

Re: Pokémon GO

Post od ~Arkan~ »

Morao da izbrišem jer se baterija isprazno za manje od sat vremena, nenormalna potrošnja

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Pokémon GO

Post od sugarcoated_ass »

*tiho i zločasto se smeje sa 3000 mAh baterijom u telefonu i juri Rattate i Pidgeye* :D

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Pokémon GO

Post od Green »

Drakenzen, nije u pitanju to da li bi se neko bacio pod kola da bi uhvatio pokemona, niko toliko skrenuo nije. Stvar je u tome koliko igrica odvraća pažnju, i uopšte telefon. Koliko sam samo puta mogao udariti u nekog pri pešačenju, jer taj neko blene u ekran piskarajući, a ne gleda kuda hoda. U pitanju su uglavnom klinci, ali sam naleteo i na nekoliko matorih napirlitanih kokoški. Do sada sam se suzdržavao da prigovorim, ali prva na koju naletim je je*ala ježa u leđa. :D

Odgovori