Tesla Smartphone 3.1 Lite

probotzor
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 110
Pridružio se: Sre, 22. Apr 2015. 17:15
:: iPhone SE
:: iPhone 4

Tesla Smartphone 3.1 Lite

Post od probotzor »

Nisam imao prilike da probam obican 3.1 i 9, ali imam priliku da probam 3.1 Lite.

Da ne pokrecemo pricu, odakle je telefon, sta je i kako je, jer svi znamo vec...

Ako nekog zanima, moze da pogleda unboxing, a bice i ostalih klipova za telefon.

Namerno ce biti seljacki bez seckanja i edita, da se vidi i sta radi i sta ne radi, posto nemam nameru da u editu prikrivam nedostatke, kao sto nisam ni do sad radio, pa se videlo kako stara sestica baguje u igrama i jos dosta drugih nedostataka za odredjene modele.

https://www.youtube.com/watch?v=nBwBQUEiYx8

Nemam interes da pricam samo pozitivne stvari posto ne radim ni za koga, ne dobijam nista na poklon i nisam veliki kanal koji moze nekome da daje reklamu na taj nacin. Ako se telefon ispostavi dobar, necu namerno pokusati da ga predstavim lose. Ako ispadne lose, videce se na snimcima.

Za sada mi deluje sasvim korektno za 11k dinara u srbiji u legalnim radnjama.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Tesla Smartphone 3.1 Lite

Post od sugarcoated_ass »

Gotron GQ3029 :)

Moram priznati da mi se dopada dizajn Gotron uređaja. :)

Skroz ok unboxing. Thumbs up! ;)

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk

srdjanyo
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 236
Pridružio se: Ned, 31. Avg 2014. 09:04
Kontakt:

Re: Tesla Smartphone 3.1 Lite

Post od srdjanyo »

Moram priznati da si jako uporan i da ne znam gde to vodi?
Svojim "razotkrivanjem" nećeš stati na rep ni Jevrosimoviću,ni Vučiću,ni kompletnoj toj mašineriji koja forsira Tesla Phone brend.Da ne pominjem 5 miliona kineza koji rade da sklope ove telefone.


Sony Xperia Z3

Ledjo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 832
Pridružio se: Sre, 05. Feb 2014. 15:03
:: G2

Re: Tesla Smartphone 3.1 Lite

Post od Ledjo »

Ovaj telefon nije Gotron, nema smisla da gotron napravi telefon, pa da skine znak pa da zalepi Tesla. Ja kapiram da postoje fabrike koje prave generic telefone, dakle bez imena, bez softvera bez icega. I ti onda narucis 5000 komada, kazes hoces da imaju Android 6.0 ,posaljes im aplikacije koje da ti ubace i zalepe znak/logo. I posle se isporuce za Srbiju.

Tako da telefon nikako nije Srpski telefon, klasican je kinez, ali takodje nije ni Gotron, iNew ili koji vec model

probotzor
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 110
Pridružio se: Sre, 22. Apr 2015. 17:15
:: iPhone SE
:: iPhone 4

Re: Tesla Smartphone 3.1 Lite

Post od probotzor »

ako pise na ratelu da je gotron, onda jeste

ali da, postoje fabrike koje prave generic, pa dolaze ljudi i kupuju pa brendiraju

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Tesla Smartphone 3.1 Lite

Post od sugarcoated_ass »

Ledjo, Gotron je firma koja radi telefona za druge kompanije. Idi na njihov sajt i sve ti lepo piše tamo. Oni nisu brend već proizvođač za druge brendove.
Gotron ima u svom vlasništvu i jedan brend - Ulefone - o kom smo već pisali, i npr. Tesla 6.1 je prvo Gotron izbacio za svoj brend kao Ulefone Paris 4G, a kasnije ga je ComTrade uvezao kao Teslu.
Osim toga RATEL u registrima mora imati tačan naziv proizvođača tako da Gotron, iNew i još par komada jesu proizvođači ovih uređaja. :)

srdjanyo, Nije meni cilj da bilo kome stanem na rep. Pa cela ova država je zasnovana na mućkanju i prevarama... Cilj mi je da skrenem pažnju potencijalnim kupcima u šta se upuštaju. :)

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Re: Tesla Smartphone 3.1 Lite

Post od mezzano »

Zna li neko gde može da se nađe silikonska maska za ovaj telefon?

Sent from my LG-D280 using Tapatalk

liman3
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 407
Pridružio se: Sre, 28. Maj 2014. 08:54
:: P10 Lite

Re: Tesla Smartphone 3.1 Lite

Post od liman3 »

Pitaj u com trade (gigatron),oni su ga "pravili"

Odgovori