Instagram

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
ZacinC
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Pet, 23. Mar 2012. 14:49
:: Xiaomi A2 Lite
:: Xiaomi Redmi 4 prime
Lokacija: Bor

Instagram

Post od ZacinC »

Jel koristi neko od vas instagram na wp? Postoje dve aplikacije u prodavnici, instagram beta i 6tag. Mene konkretno zanima zasto nema opcija da nekome posaljem poruku? :disgust:

fannY
Expert
Expert
Postovi: 2534
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 21:31
:: Redmi Note 7

Re: Instagram

Post od fannY »

Verovatno su je batalili.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Instagram

Post od Evindzer »

Kako nema?

6tag sam bio instalirao dok sam bio na Denimu, i ne sećam se da li je bilo te mogućnosti (mada ne sumnjam da jeste), a u ovoj novoj aplikaciji za W10M portovanoj sa iOS-a - koja se i zove Instagram, radi tvog lakšeg snalaženja - imaš ikonicu u gornjem desnom uglu koja te vodi do svih poruka, a za novu poruku klikni na znak + i to ti je sva filozofija.

Inače, Instagram koristim jednom mesečno, toliko mi je bitan :D ali dobijam poruke redovno, i mogu da šaljem odgovore bez problema.

Nadam se da ćeš se snaći, ako ne, opet se javi, pa ćemo pokušati da pomognemo. :)

ZacinC
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Pet, 23. Mar 2012. 14:49
:: Xiaomi A2 Lite
:: Xiaomi Redmi 4 prime
Lokacija: Bor

Re: Instagram

Post od ZacinC »

Za win. 10 su verovatno skarabudzili tu opciju ali za 8.1 jok moreSlika

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Instagram

Post od Evindzer »

Moguće, j*biga, zaboravio sam kako je bilo na Denimu. Ako hoćeš, pređi na desetku preko Insajdera, jedino ti ne mogu obećati da nećeš imati povremenih problema (o tome imaš više u temi za W10M).

ZacinC
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Pet, 23. Mar 2012. 14:49
:: Xiaomi A2 Lite
:: Xiaomi Redmi 4 prime
Lokacija: Bor

Re: Instagram

Post od ZacinC »

Ukinuli su win 10 za 925 jer je "stariji" model :x

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Instagram

Post od Evindzer »

Ne možeš ni preko Insajdera? :o

ZacinC
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Pet, 23. Mar 2012. 14:49
:: Xiaomi A2 Lite
:: Xiaomi Redmi 4 prime
Lokacija: Bor

Re: Instagram

Post od ZacinC »

Na insajder sam i mislio, zvanicno su to i objavili prokletnici :x

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Instagram

Post od Evindzer »

Onda stvarno ne znam, sačekaj da se javi još neko ko je na 8.1 koristio 6tag, ja sam ga imao, ali sam ga koristio skoro nikad :D tako da ti, nažalost, nisam od dalje pomoći.

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Instagram

Post od гари »

Ima neka fora da se na nepodrzani telefon stavi windows 10 mobile.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Instagram

Post od sugarcoated_ass »

Kažu WP korisnici da ne vole da se bakću sa rootovanjima, flešovanjima, krekovanjima i sl., a sad se tu spominju neke varijante sideloadovanja OSa. [emoji38]

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Instagram

Post od miodrage »

гари, na tvoj mislim da nema nikakve sanse. Na neki jaci (ipak je 532 relativno slab uredjaj) mozda i moze ali je dosta zamrseno, citao sam o tome na XDA, ali sam se kod trece recenice izgubio...
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

filip89x
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1291
Pridružio se: Sub, 07. Sep 2013. 17:38
:: Nokia808PureView
:: Xiaomi Mi note 10
Lokacija: Berlin (D) - Beograd (RS)

Re: Instagram

Post od filip89x »

гари, Ima ima... Ja sam u svoje vreme ( pre nekih 4-5 meseci) budzio svoj L928 da radi na windows 10 redstone insider tadasnji. Ima ovde dosta postovo o tome. Radio extra ali je Cortana bagovala ( bagovala je svima tad ukljucujuci i L950)...

920/5/8, i Lumije slicnog HW mozes da probash ponovo da budzis
http://forum.xda-developers.com/windows ... d-t3319375

Sve ispod toga nema poente slab je to HW za poslednju desetku... Al ima fora i kako na Deset TH2 da se predje ( ko ne moze ni na njega) trebalo sve da ima u toj temi koju sam okacio. Na toj desetki i slabije Lumije mogu da rade korektno u teoriji.

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Instagram

Post od гари »

sugarcoated_ass napisao:Kažu WP korisnici da ne vole da se bakću sa rootovanjima, flešovanjima, krekovanjima i sl., a sad se tu spominju neke varijante sideloadovanja OSa. [emoji38]

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk
I ne volim. :) Ko klinac sam se igrao sa telefonima, razne stvari pravio i doterivao, tj. ulepšavao, ali na kraju sam se vraćao na ono što je postavljeno fabrički, ti je uvek ispadalo najbolje. Ne kažem da je tako sad i kod Androida, ali kad bi sad kupio Android telefon, trudio bi se da ga ne rutujem.
miodrage napisao:гари, na tvoj mislim da nema nikakve sanse. Na neki jaci (ipak je 532 relativno slab uredjaj) mozda i moze ali je dosta zamrseno, citao sam o tome na XDA, ali sam se kod trece recenice izgubio...
Lumia 532 je dobila zvanično Windows 10. :) I jeste on slabiji, ali kamera je na njemu najslabija karika.

Sent from mTalk on Windows 10 phone

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Instagram

Post od sugarcoated_ass »

Ma i mene smorilo. I ja sam pre WPa svašta čačkao i sad kako sam se vratio na Android jedino sam dve nedelje vozao Nova launcher. Sad već neko vreme mi je stock EMUI i baš mi je po taman. :)

Miodrage i ti si mi neki WP guru. :D Pa 532 je dobila zvanični apdejt na W10m... Što samo znači da cela ta priča zašto 920, 925, 1020 i sl. nisu dobili update baš i nije tačna.

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Instagram

Post od гари »

Ima neka prica sa l920 i l925 da je do procesora, tj. da jeste jaci procesor od ovog kod mene, ali da ipak ima nekih problema. Ali, l925 je bas bas lep telefon, solidna kamera, savrsene dimenzije za mene, nema na ekranu ona tri tastera nego su joj ispod... Uuuhh, ko da o nekoj ribi govorim... :D

Nisam za kupovinu polovnog telefona jer ne bih da se zeznem, ali za tu Nokiju bih rizikovao da ima w10m, i da joj dobro radi. :D

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Instagram

Post od miodrage »

Sale, quad vs dual core. Nije da mi je politika MSFT jasna, nije nikome, ali to je moguće objašnjenje.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Instagram

Post od miodrage »

Gari, ako si siguran u win10 kao ja, vidi da nađeš L950, nema greške.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Instagram

Post od гари »

Ja, kad je u pitanju telefon za mene, sam siguran. :) Videcu jos, ovaj trenutni ugovor na kome sam kod mts-a mi je od jula 2015, pa cu moci da ga produzim valjda u aprilu naredne godine, i onda cu videti koji cu tacno telefon. E, sad, sa druge strane, ovi iz mts-a nisu normalni sa cenama, sa mojom tarifom l950 skuplja nego u radnjama sto sam vidjao, pa je verovatno bolje da ni ne gledam te stvari. Svakako nisam za to da uzimam terifu vecu nego sto mi treba da bi otplacivao posle na taj nacin telefon.

No, da skratim, i 50.000 mi je puno da dam za telefon (generalno), a 300 evra da je kod nas kao sto je sad snizena u Evropi, onda bi se dvoumio, ali cak ni toliko nikad do sad nisam razmatrao da dam za telefon. 200 evra mi je nekako razumna gornja granica za te "igracke".

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Instagram

Post od sugarcoated_ass »

miodrage napisao:Sale, quad vs dual core. Nije da mi je politika MSFT jasna, nije nikome, ali to je moguće objašnjenje.
Ma da, to je standardna fora kod svih proizvođača. To je na starijim Androidima uvek bio izgovor i onda izbace hardverski sličan uređaj onom nepodržanom sa novijom verzijom OSa.

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk

Odgovori