Huawei MediaPad M2 8.0 LTE

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
rock9855
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1288
Pridružio se: Sre, 15. Jan 2014. 20:23
:: MS Lumia 950
:: OnePlus 7T

Re: Huawei MediaPad M2 8.0 LTE

Post od rock9855 »

Evo malo da prodrmam temu :)
Konacno mi je juce stigo M2 8.0 LTE. Utisci na prvu loptu su jako pozittivni. Izrada fenomenalna, ekran takodje. Jako cist i prijatno izbalansiran. U radu nema problema. Sve klizi za sada. Uvek skoro 1gb rama slobodan mada nisam puno aplikacija instalirao.
Zvuk je cist i kvalitetan ali sam ocekivao glasnije. Mada nisam testirao bas detaljno vec pustio par klipova sa yt. Imam kuci HK 5.1 sistem koji ne smem da pustim ni 25% pa sam mislio da ce i ovo tako biti :D Nije puno jace od nekih telefonaali moram jos da istestiram.
Interna memorija je mogla da bude i 32gb ali i 16 je ok za sada. MUI mi je malo dosadan pa sam stavio Novu za sada. Bateriju kos nisam detaljnije testirao ali nadam se da moze da izgura 5-6h SoT na wifi-ju.
Jel zna kako stoji sa podrskom sa XDA? Ima li root i custom romova. Kad mi malo dosadi Lolipop na njemu da ubacim nesto svezije:) Ako ima neko pitanja neka postavlja :)

kvaka33
Expert
Expert
Postovi: 2349
Pridružio se: Sub, 11. Sep 2010. 19:34
:: Samsung S6 Edge Plus
Lokacija: Beograd

Re: Huawei MediaPad M2 8.0 LTE

Post od kvaka33 »

Cestitam,odlican fablet ili tablet(ne znam gde da ga svrstam ),jos ako je cena bila dobra milina

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
Ono sto WP nema,znaci da ti i ne treba

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: Huawei MediaPad M2 8.0 LTE

Post od bata bogdan »

E fino, stigla mašina i drago mi je da je prvi utisak ok. Pa sad, emui, jbg možda i jeste dosadan, al opet kako kome to sve legne. Meni je npr skroz ok, stvar navike već. A sto se tice zvučnika, bem li ga, meni je delovalo da je bas dobar zvuk dok sam ga njakao u saturn.de, npr ovaj moj M2 10.1 tablet bas gruva dobro, razlika jeste jer M2 8.0 ima dva zvučnika a ovaj kod mene ima 4 zvučnika. Izrada, nema tu sta puno da se piše, odlična, ekran takodje skroz ok.
Što se tiče podrške i root, ja u to nisam upućen nikako.
Evo ti korisna zajebancija, da skidas teme za Huawei, ima ih raznih, pa eto promeniš citav izgled svega... Pogledaj, ako ne znaš kako se ubacuje, piši ovde :)
http://emui.huawei.com/plugin/hwtheme/theme_index

Ako sam Lud, Nisam Blesav :)
Huawei

rock9855
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1288
Pridružio se: Sre, 15. Jan 2014. 20:23
:: MS Lumia 950
:: OnePlus 7T

Re: Huawei MediaPad M2 8.0 LTE

Post od rock9855 »

Hvala BataBogdane pogledacu pa da ubacim neku. Stabio Novu i nije lose.
@Kvaka33 cena je bila odlicna pa ga zato i uzeo 200fr ili oko 180e plus postarina. Nov neotpakovan lte varijanta 16/2gb. U radnjama cena oko 120fr vise. Ne bi ga plati u punoj ceni. Ovako extra kupovina ispala :)

rock9855
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1288
Pridružio se: Sre, 15. Jan 2014. 20:23
:: MS Lumia 950
:: OnePlus 7T

Re: Huawei MediaPad M2 8.0 LTE

Post od rock9855 »

Evo da iznesem par utisaka posle nedelju dana :) Tablet je super. Brz je nem bagovanja za sada. Sve klizi. Za surf je odlican. Niti prevelik niti premali. Meni taman. Ekran kristalno jasan i ne treba veca rezolucija od ovoga. Zvucnici na prvu loptu nisu bili preglasni ali sad vidim da su dost glasniji od telefona. Nisam probao kako radi LTE jer ga nisam iznosio iz kuce. Autonomija nije losa ali nije sad kao na X2 10 sati SOT nego se krece oko 6 na Wifi netu. Ne znan koliko bi gurala na LTE. Sve u svemu ako neko planira da kupi, moja preporuka :)

rock9855
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1288
Pridružio se: Sre, 15. Jan 2014. 20:23
:: MS Lumia 950
:: OnePlus 7T

Re: Huawei MediaPad M2 8.0 LTE

Post od rock9855 »

Evo da napravim novi presek sto se baterije tice. Predhodni put je izdrazao 3 dana bez punjenja uz impresivnih 7h sot. Za 24 sata bi sigurno izvuko i 8-9h. Jeste sve na wifi jer jos ga nisam testirao na 3/4G. Baterija je stvarno vrhunska iako ima samo 48000mah na 8"

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: Huawei MediaPad M2 8.0 LTE

Post od bata bogdan »

Drago mi je da si zadovoljan sa Huawei M2 8.0, odlican je to tablet.

Gesendet von meinem HUAWEI M2-A01L mit Tapatalk
Huawei

rock9855
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1288
Pridružio se: Sre, 15. Jan 2014. 20:23
:: MS Lumia 950
:: OnePlus 7T

Re: Huawei MediaPad M2 8.0 LTE

Post od rock9855 »

Da jesam. Za 180e je bas vrh. Nisam probao samo kako radi na LTE i koliko mu je tad potrosnja. Ali uovako mi sluzi kao kucni tablet. Ako zatreba lako cu ubaciti data karticu

Odgovori