Broj u Memoriji

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
AleksandarPocetnik
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Pet, 11. Nov 2016. 16:08
:: S Duos 2 GT-S7582

Broj u Memoriji

Post od AleksandarPocetnik »

Postovanje svima

Ljudi treba mi pomoc,naime ne znam kako da izbrisem broj telefona sa svog mobilnog sta hocu da kazem,zvao me je neko sa tog broja u vezi posla i broj je ostao u memoriji slucajno sam ukucao taj broj kad sam hteo da posaljem poruku ali je na kraju nisam poslao ali to nema veze,naime hteo bih da ga izbrisem da ne bih slucajno pozvao taj broj,da li neko moze da pomogne?u pitanju je Samsung Galaxy S Duos 2 S7582,nadam se da pitanje ne zvuci glupo.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Broj u Memoriji

Post od Azimuth »

Ne zvuči glupo već nejasno. U kakvoj memoriji? Da li si memorisao broj ili samo hoćeš da ga obrišeš iz liste poziva? I kakve veze poruke imaju sa brojem koji je zabeležen u listi poziva?

AleksandarPocetnik
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Pet, 11. Nov 2016. 16:08
:: S Duos 2 GT-S7582

Re: Broj u Memoriji

Post od AleksandarPocetnik »

Pa hocu da izbrisem iz liste poziva tacnije hocu da ga izbrisem trajno ako je moguce ,nego kad sam hteo da posaljem poruku taj broj sam ukucao slucajno pa sam zato spomenuo poruke,tako da ako mozes reci mi sta da radim?

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Broj u Memoriji

Post od Azimuth »

Odes u listu poziva, klikneš na ikonicu pored tog broja i onda na delete. Ne može biti jednostavnije od toga.

AleksandarPocetnik
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Pet, 11. Nov 2016. 16:08
:: S Duos 2 GT-S7582

Re: Broj u Memoriji

Post od AleksandarPocetnik »

Hvala ti Azimuth otisao sam i izbrisao broj iz liste poziva,mislim znao sam ja za to nego nisam postavio pitanje kako treba,ali poruka sa tog broja mi je ostalo na telefonu a ja ne znam kako to da izbrisemsa svog mobilnog ako mozes pomozi.


Pozdrav

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Broj u Memoriji

Post od Azimuth »

Pa prvo si rekao da te je zvao taj broj i da ti je ostao u listi poziva i da samo odatle hoćeš da ga obrišeš. Sad kazeš da imaš i poruku od njega... Bojim se da to ne možeš da obrišeš :P
Šalim se. Odeš u poruke, uđeš u tu konverzaciju i imaš gore desno delete. To valjda znaš i sam ako si koristio telefon duže od 10 minuta.

AleksandarPocetnik
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Pet, 11. Nov 2016. 16:08
:: S Duos 2 GT-S7582

Re: Broj u Memoriji

Post od AleksandarPocetnik »

Pa to je problem ja kad odem u poruke u gornjem desnom uglu stoji mi slusalica a kad kliknem na konverzaciju on nece da ide dalje ,da mozda ne treba da idem u podesavanje?

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Broj u Memoriji

Post od Azimuth »

Onda prosto zadrži prst na toj konverzaciji, pa će ti ponuditi neke opcije među kojima mora biti i opcija da obrišeš tu konverzaciju.

AleksandarPocetnik
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Pet, 11. Nov 2016. 16:08
:: S Duos 2 GT-S7582

Re: Broj u Memoriji

Post od AleksandarPocetnik »

Hvala ti Azimuth uspeo sam,nisam znao za tu opciju ali sada znam,Hvala ti jos jednom Azimuth i pozdrav :)

Odgovori