T630 (sms)

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
VooDoo
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sre, 13. Okt 2004. 15:17

T630 (sms)

Post od VooDoo »

Postoji li mogucnost da se na navednom aparat izbjegne arhiviranje poslanih poruka u direktorij "poslane poruke"?? mozda treba ukljuciti/iskljuciti neku opciju? :?: :?:

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Ne moze koliko ja znam i mene to uzasno nervira, posto mi je redovno puna memorija! Ne postoji takva opcija, nazalost!
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Koliko ja znam ne moze :cry: Slazem se sa akkiem da to mnogo nervira ali shta chesh... :( Chini mi se da je to na vecini novih telefona......

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Mislim da ne moze. :(
A i nije to toliki problem, s vremena na vreme svratish u 'poslate poruke' i izbrishesh sve...
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Ponekad mi stvarno nisu jasni proizvođači mobilnih, na jeftin ili stariji mob stave neke opcije, a na skupljim i novijim nema istih. Na T68i sam lepo imao opciju "Save sent messages" i mogućnost da se izabere YES, NO i ASK. Isto kao što T610 nema mogućnost da se isključi "Reply path" ili "Reply via same center"... :roll:

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Ni ja to ne kapiram! Mozda tako navlace kupce na novi model, ili jednostavno im je vaznije da sto pre izbace tel, pre konkurencije, pa to i ne primete! A sto se tice t68i, on je keva! Jedan od omiljenih telefona koje sam imao, zao mi sto mi upao u more :(
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Moguće je da ne primete, mada opet, vrlo malo verovatno, jer se provodi dosta vremena u razvoju nekog modela, tako da bi neko u timu već uočio propust, ili bi to trebalo da isprave u sledećoj verziji firmvera, međutim, uglavnom nije tako. Ili smatraju da to nije potrebno, ko zna.

A što kažeš za T68i, model iz 2002. koji je još uvek aktuelan, za te pare ne može ništa bolje da se uzme. Još uvek ga čuvam, žao mi je da ga prodam... :cry:
Kad se pojavio prvi T68 - bio je čudo, pola mogućnosti nije moglo da se koristi - GPRS, MMS, BT... No, da ne idemo u "off topic"... :wink:

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

i ja se slazem za t-68, prvo sam imao njega pa sam mu flesovao softver na t-68i i bio je ful telefon, mogao si da radis sta si hteo, u to vreme si mu mogao i nakaciti kameru, stvarno ekstra tel za to vreme, 8), a baterija mu drzala osam dana :lol:

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Ali tada je bio skoro beskoristan bluetooh na tom telefonu, jer skoro niko drugi sem te ga nije ni imao. :mrgreen: 8)
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

da ali si zato preko ic porta mogao da skines sve zivo, ja sam prvo sa neta skidao slike i muziku na pc pa presnimim na disketu pa preko laptopa i ic porta ubacim u t-68i u to vreme slike pa jos u boji stvarno hit. :lol: sada je to naravno jednostavnije sa bt :mrgreen:

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

A i mms je bio beskoristan! Ali tad imati ekran u boji... Kao da si dosao sa novim bmw-om :D Jedino sto mu je falilo su polifone melodije!
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Odgovori