Bluboo Maya,pametna kupovina - uporedjenje ???

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Savke011
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pet, 01. Sep 2017. 09:05
:: Samsung Galaxy S4

Bluboo Maya,pametna kupovina - uporedjenje ???

Post od Savke011 »

POzdrav,
video sam u win win da ima na prodaju bluboo Maya telefon. Estecki lep i ekran od 5,5 inca je super. E sad me zanima da li je to pametna kupovina ?
Imam S4 trenutno i gledao sam da uzmem S5 Neo i izleteo mi ovaj telefon nov. PA me zanima dal bi bilo pametno da uzmem njega,posto je nov ili da pazarim S5 Neo ili sam cak gledao da uzmem J5 2016 isto nov,mada je slabiji nego S5 neo. A maya je koliko sam ja gledao slabija i od S4. Zanima me da li taj telefon brze radi od S4. po karakteristikama je slabiji ocigledno - procesor,ali ima noviji sistem,pa sad ne znam dal to moze da se uporedi.
Sve u svemu budzet je 150e. Gledao sam S5 neo da uzmem ali sad gledam ovaj bluboo dal je pametna kupovina ?

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Bluboo Maya,pametna kupovina - uporedjenje ???

Post od Azimuth »

Ja prvi put čujem za taj brend/model.
Sa kojim parama raspolažeš? Raspiši se slobodno pa kad saznamo šta očekuješ od telefona onda ćeš dobiti i neke konkretnije predloge.

BaneZi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 67
Pridružio se: Uto, 25. Jul 2017. 12:43
:: Samsung J7 (2016)

Re: Bluboo Maya,pametna kupovina - uporedjenje ???

Post od BaneZi »

Sad moze da se nadje J7 (2016) nov sa 2 god garancije operatera za 170 .. 180 e negde manje negde vise , treba prelistati oglase ... dodaj jos 20 , 30 e i kupi njega to ti je moj savet kupis nov i zdravo .... dobre kamere ... baterija monstrum traje li traje ... 5.5 'inča , lep velik i svetao ekran , trebalo bi uskoro da dobije Nougat, sve u svemu lep i super telefon .. licno sam vlasnik ovog telefona i zadovoljan sam ..
Lift do uspeha je u kvaru. Moraćete se popeti do njega stepenicu po stepenicu

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Bluboo Maya,pametna kupovina - uporedjenje ???

Post od Evindzer »

Savke011 napisao:Estecki lep (...)
Ako je tako, ja ga nikad ne bih uzeo. Ali, da je estetski lep, onda bi mogao da dođe u obzir. :D
Preskoči tu Maju, to je garantovano neki ribrend, na takve stvari samo bacaš pare.

Odgovori