Vesti od Microsofta

Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za OS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
Windows OS
Odgovori
Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Vesti od Microsofta

Post od Evindzer »

Čitao sam to pre dan-dva, otprilike nastavak na onu Tošinu informaciju. Verovatno će biti nešto od svega toga, ali da li dovoljno dobro da zaživi na duže staze i među narodom, ko zna.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Vesti od Microsofta

Post od Green »

Posle tolike blamaže i propasti u mobilnom sektoru, vi se i dalje nečem dobrom nadate od Microsofta...!? :roll:
Kako vas lepo vozaju, ko na ringišpilu.

sizif
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 218
Pridružio se: Čet, 13. Avg 2015. 11:12
:: W10Mx2
:: smsg Note III

Re: Vesti od Microsofta

Post od sizif »

ringišpalj je zakon, seća me na mlados'...cirkus je opet u vašem gradu :P

Sent from my L925 using mTalk

1808
Expert
Expert
Postovi: 2077
Pridružio se: Sre, 03. Apr 2013. 23:02
:: Smartphone
Lokacija: Beograd/Zemun

Re: Vesti od Microsofta

Post od 1808 »

Green napisao:Posle tolike blamaže i propasti u mobilnom sektoru, vi se i dalje nečem dobrom nadate od Microsofta...!?
Postoje ljudi koje možeš da *ebeš u zdrav mozak koliko god hoćeš, da ih godinama lažeš na najprizemniji mogući način, da ih po 100 puta ispališ na istu foru, da im uzimaš 10 do 20% posto od jadnih plata i penzija, a da ćute i budu ti zahvalni što su uopšte živi, da im svakodnevno pričaš bajke o životnom blagostanju, a da ti opet veruju više nego svojim očima. Kad je već tako, pa zašto da se i Microsoft malo ne okoristi od takvih ljudskih primeraka. :cry:

TosaNS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 733
Pridružio se: Pon, 19. Sep 2016. 16:36
:: Xiaomi Mi 9 lite
:: Huawei p10 lite

Re: Vesti od Microsofta

Post od TosaNS »

To pričaš iz ličnog iskustva 1808?

Sent from mTalk
Ukoliko ti se neki proizvod (ne)sviđa, podeli svoje mišljenje, ali ne pokušavaj da ubediš ostatak planete da živi u zabludi.

1808
Expert
Expert
Postovi: 2077
Pridružio se: Sre, 03. Apr 2013. 23:02
:: Smartphone
Lokacija: Beograd/Zemun

Re: Vesti od Microsofta

Post od 1808 »

TosaNS, odavno sam primetio da ti logičko rasuđivanje nije baš svojstveno, pa otuda potiču i takva tvoja pitanja. :wink:

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Vesti od Microsofta

Post od гари »

Tošo, ne obraćaj pažnju na kolegu, on je samo kivan jer si u onoj turi korisnika koje Microsoft nije zeznuo, i koji su bolje prošli nego što bi sa bilo kojim Androidom. Krivo mu je što ne osećamo i mi tu gorčinu koju oseća on. (Iako je i meni krivo što mi recimo devojka ipak nema offline pretragu mapa kad ode u inostranstvo, i što su joj te Microsoftove aplikacije lošije nego pre godinu dana. Bar da nas ostave na miru, pa da nam daju taj stariji pouzdaniji softver. *ebo ih Fluent Design ako nije aplikacija pouzdana. OK, ima Sygic mape, ali ipak...)

Sent from mTalk

1808
Expert
Expert
Postovi: 2077
Pridružio se: Sre, 03. Apr 2013. 23:02
:: Smartphone
Lokacija: Beograd/Zemun

Re: Vesti od Microsofta

Post od 1808 »

гари napisao:....on je samo kivan jer si u onoj turi korisnika koje Microsoft nije zeznuo, i koji su bolje prošli nego što bi sa bilo kojim Androidom.
Eto ga,.... prepoznao se jedan od onih prethodno opisanih i još naumio da dodatno potvrdi činjenično stanje. :lol: :lol: :lol:

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Vesti od Microsofta

Post od sugarcoated_ass »

E ako je nokoga MS za*ebao onda je upravo nas koji smo ga koristili u periodu prelaza sa WP8.1 na W10m. Prvo obećaju svima, pa ispale većinu korisnika da bi prodavali novije uređaje, a za tim daju poluproizvod koji je samo pravio problema i posle toliko vremena skoro da nema napretka. Samo su izmišljali toplu vodu umesto da prvo poprave bušne cevi.

Sent from honor 8 lite using Tapatalk

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Vesti od Microsofta

Post od гари »

Hoću da kažem da nije toliko za*ebao nas koji smo prvo koristili osmicu, pa prešli na desetku, i tako koristili te telefone duže od dve godine. Ali je za*ebao one koji su kupili telefone poput Lumije 550, ili 650, a godinu dana kasnije im isporučio novu verziju sistema goru od one iz leta 2016. Takođe je zajebao one sa Lumijama 920, 925, ili 1020... Toša i ja smo tu ispali sa Lumijama 532 i 730 u pojasu Zlatokose. :)

Sent from mTalk

1808
Expert
Expert
Postovi: 2077
Pridružio se: Sre, 03. Apr 2013. 23:02
:: Smartphone
Lokacija: Beograd/Zemun

Re: Vesti od Microsofta

Post od 1808 »

гари napisao:.... i ja smo tu ispali sa Lumijama 532 i 730 u pojasu Zlatokose. :)
https://www.youtube.com/watch?v=-UZ_2m6LAcI

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Vesti od Microsofta

Post od sugarcoated_ass »

Gari, jbt, pa upravo nas su najviše i za*ebali koji smo počeli od osmice!!! Nama su prvo obećali 10ku za sve pa smo dobili srednji prst. Ko je već imao tel. sa fabričkim 8.1 je bolje prošao, ali jarac! Dali su krš od sistema, a dalje valjda ne treba da se ponavljam.

Sent from honor 8 lite using Tapatalk

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Vesti od Microsofta

Post od Evindzer »

sugarcoated_ass napisao:Nama su prvo obećali 10ku za sve pa smo dobili srednji prst.
Ja ne znam zašto se žališ, pa srenji prst je najduži - znači, dobio si najviše. :D :D

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Vesti od Microsofta

Post od гари »

Evi, vrh! :D
sugarcoated_ass napisao:Gari, jbt, pa upravo nas su najviše i za*ebali koji smo počeli od osmice!!! Nama su prvo obećali 10ku za sve pa smo dobili srednji prst. Ko je već imao tel. sa fabričkim 8.1 je bolje prošao, ali jarac! Dali su krš od sistema, a dalje valjda ne treba da se ponavljam.

Sent from honor 8 lite using Tapatalk
Ja kažem da su nas manje zeznuli jer smo mi imali izbor. :) Zato kažem, najgore su prošli oni koji su ostali na wp8.1 bez mogućnosti nadogradnje, i oni sa w10m telefonima bez mogućnosti da koriste pouzdaniji wp8.1. I još ovo što sam već rekao - da su određene važne Microsoftove aplikacije postale nepouzdanije tim ljudima samo oko godinu dana nakon kupovine telefona.

Mada se slažem da je w10m razočarenje u odnosu na ono što smo očekivali od njih. Microsoft je sistem upropastio, a ovo što mi sad govorimo je već samo subjektivno mišljenje ko je gore s njima prošao, prvi, drugi, ili treći.

E, da, i kupci Lumije 630 su isto loše prošli, tj. onaj deo koji je očekivao da će dobiti desetku, a w10m izašao samo godinu - godinu i po dana nekom što se taj telefon kupovao.

Sent from mTalk

TosaNS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 733
Pridružio se: Pon, 19. Sep 2016. 16:36
:: Xiaomi Mi 9 lite
:: Huawei p10 lite

Re: Vesti od Microsofta

Post od TosaNS »

Meni niko nije obećao ništa niti sam očekivao da ću dobiti novi OS u trenutku kada sam kupovao Lumiju, to mi nije bilo bitno niti sam mario da li će uopšte biti neki novi OS za moj telefon. Razumem ljude koji su kivni jer su ostali uskraćeni za w10, verovatno da bi i ja bio besan ali ispalo je tako da je Lumia 735 ipak bila podržan uređaj. Do sada nemam nikakvih problema niti imam primedbi na Lumiju i dalje radi ok.
Ukoliko ti se neki proizvod (ne)sviđa, podeli svoje mišljenje, ali ne pokušavaj da ubediš ostatak planete da živi u zabludi.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Vesti od Microsofta

Post od miodrage »

Ja sam svesno kupio 3 Win telefona, sebi, odnosno ako racunam sve koje sam i kome sam uzeo ima ih 10-ak. Niko se nije zalio do sada. Toliko o tome.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Vesti od Microsofta

Post od Evindzer »

Ja ću prvi da se požalim: niko neće da mi pokloni 950xl. :D
A na one koji koriste (samo) Android još sam ljući: niko mi nije kupio Nout 8. :D
I onda se još čudite što sam ljut. :lol: :lol: :lol:

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Vesti od Microsofta

Post od sugarcoated_ass »

Miodrage, garant od tih 10 njih 4 ne postoje, a 3 ih je već prešlo na Android ili iOS samo ti to nikada nećeš priznati. Tvoji postovi su odavno ravni pecaroškim pričama tako da nemoj da se trudiš više. ;)

Sent from honor 8 lite using Tapatalk

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Vesti od Microsofta

Post od Evindzer »

Ne mora da znači, u mom okruženju dvoje ljudi koristi Lumije i ne nameravaju da ih menjaju dok ne crknu. Nisu zaluđenici za telefone, a ovi im rade osnovni posao i neće da bacaju pare na nove.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Vesti od Microsofta

Post od sugarcoated_ass »

Pa i moja tašta ne planira da menja jer ga koristi isključivo za SMS i pozive, ali zato svi drugi koje znam da su koristili WP/WM su ili već prešli ili čekaju obnovu ugovora da bi uzeli neki Android jer ipak koriste i druge stvari na telefonu.

Sent from honor 8 lite using Tapatalk
Poslednja izmena od sugarcoated_ass u Sub, 21. Okt 2017. 08:18, izmenjeno 1 put ukupno.

Odgovori