Da li moze yahoo email ?

konfiguracija mobilnih telefona za MMS/GPRS i ostale usluge domaćih operatora
Peramob
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Uto, 08. Avg 2006. 09:26

Da li moze yahoo email ?

Post od Peramob »

Pogledao sam lepljivu temu oko setovanja emaila. Tu se prica o accountu koji je telekomov. Ali mene interesuje da li ja kao new account mogu da definisem moj mail na yahoo, npr pera@yahoo.com. Pokusao sam ali mi nesto ne radi i ne znam da li to moze. Ne znam da li je pop3.yahoo.com i smtp.yahoo.com ispravno setovanje?
Da li ja uopste preko mobilnog mogu da proverim svoj mail na yahoo, ili na infosky, ili na drenik....svejedno...i kako?

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

Peramob, jedini nacin da proveri yahoo mail preko moba je da to uradis iz wap browsera ..... ili da platis za neki napredniji yahoo mail servis ..... gmail podrzava pop3 server tako da je on bolje resenje ...

Peramob
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Uto, 08. Avg 2006. 09:26

Post od Peramob »

A sta je sa mailovima infosky, verat, yubc....jel oni mogu da se proveravaju sa mobilnog i kako?

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Peramob, verujem da mogu i oni da se podese...ja sam iz nekoliko pokusaja uspela da podesim za Sezampro i Sbb...ali nikako nisam uspela da podesim da sa njih mogu i da saljem mailove...Ali da se proverava e-mail account...to sigurno moze... 8) :D
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

Peramob, znam i da beotel moze, ali za ostale nisam probao ..... jedino da proveris sam....

pozdrav...

nevidljivi
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 293
Pridružio se: Sre, 18. Jan 2006. 03:18
:: LG Optimus L7 II
:: Samsung GT-C3322
Lokacija: Beograd

Post od nevidljivi »

Peramob, ako ti telefon podržava Java aplikacije, skini program Mova Mail, ja sam ga skinuo i stavio na SE K700, taj program omogućava da pogledaš mailbox sa bilo kog naloga, samo se podesi u programu. Ja sam podesio za Yahoo i radi odlično, odmah otvara mailbox i GPRS protok je jako mali. Program je potpuno besplatan, pozdrav.
Ghost

nick6
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 317
Pridružio se: Čet, 12. Okt 2006. 21:20
:: Cubot Note S
:: Lumia 640
Lokacija: BG

Post od nick6 »

[quote="b_udder"][/quote]

Na sajtu gmail.com nude sign-up samo za odredjene zemlje (npr. USA, Turska, Australija). Kako upisati gmail account iz Srbije? i dali je uopste moguce? ;) Sto se tice yahoo mail-a, ja sam uneo parametre na fon, ali stalno dobijam mesage : "temporary network problem". :dry:

Moze li neko da objasni podesavanja za bilo koji e-mail acount za Symbian S60 3rd ed., operater Telekom? :blinky:

apu
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 67
Pridružio se: Sub, 26. Avg 2006. 00:07
Lokacija: Novi Sad DETELINA

Post od apu »

pop3 i smtp servisi na yahoo-u nisu dzabe.Morash imati neke "daj dinar" naloge pa mozesh da koristish.
veseli p0z
@pu

Animsaj
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Čet, 21. Jun 2007. 11:44

Post od Animsaj »

[quote="nevidljivi"][/quote]

Ovaj - jel moze taj Mova Mail i na Nokiicu? :oops:

-----------
da se ispravim, vidim da moze za razne telefone- istina nisam sigurna da li hoce i ovaj moj Nokia 6085 (nabraja mnoge iz njegove serije..ali opet)
8) devojka mora biti oprezna

Izmenio:gameforce:Zabranjeno citiranje celih poruka!

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Danas sam nasao zanimljiv clanak, naime na telefonima E-serije je navodnomoguce staviti Yahoo mailbox. Fora je da se stavi IMAP4 podesavanje, a za incoming server upishe imap.mail.yahoo.com, a za outgoing smtp.mail.yahoo.com
Cak sam nasao i sledeca podesavanja:
I: imap.next.mail.yahoo.com
O: smtp.next.mail.yahoo.com
Ja nisam uspeo, neprekidno mi trazi username/pass i iako ukucam, vraca me na pocetak. Ljudi tvrde da su uspeli.

Isto tako, da sad ne otvaram novu temu, navodno moze preko default IM klijenta u telefonu da se ide na ICQ, MSN, Yahoo... Treba otici na www.yamigo.com, registrovati se, i pratiti uputstvo za konekciju. Ispodesavao sam telefon, ali mi ne da da se konektujem.

Ajde neka neko proba ove stvari, pa da mi javi jel samo ja ne mogu, ili... Inace idem preko Telekoma.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Odgovori