MTS novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: MTS novosti

Post od acamatic »

Ma dačo problem je što svaki radnik drugačije kaže neko mi kaže može a neko da ne može. Kome verovati???

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: MTS novosti

Post od dachakragujevac80 »

Pa nema sta da verujes ili ne verujes,ako ti daju 3 meseca po 1 dinar prilikom produzetka onda nema lazi nema prevare. A kazem ti,meni su dali.


Sent from my iPhone using Tapatalk

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: MTS novosti

Post od acamatic »

Ma ok je to, nego je problem kada sam išao da se raspitam 2 radnika mi govore potpuno drugačije. Jedan može, jedan da ne može..

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od Azimuth »

Odeš kod onog što kaže da može, potpišeš ugovor i posle neka oni vade oči jedan drugome ;)

darkonda
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 840
Pridružio se: Pet, 01. Avg 2008. 01:12
:: iphone 5s 32gb
Lokacija: Beška

Re: MTS novosti

Post od darkonda »

Da li se i uz box dobije 100gb interneta?

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od гари »

Šta je ovo, toliko im je teško da dostave račun na papiru i da ubace račun u PDF-u na nalog da kao moramo da biramo... Kad dođem kući ima da odjavim eRačun, iz principa, ima da mi šalju papir trebao mi ne trebao mi. :D

Evo tekst iz mejla koji mi je malopre poslat.
Poštovana/i,

Zahvaljujemo Vam što koristite uslugu eRačun i što ste izabrali da mts račune dobijate u elektronskoj formi.

Ovom prilikom želimo da Vas obavestimo da opcija dostave računa i u papirnoj i u elektronskoj formi više nije dostupna i da ćete Vaše račune dobijati samo u elektronskoj formi, počevši od računa za novembar.

Podsećamo Vas na prednosti računa u elektronskoj formi:
• Svi računi na jednom mestu i lako dostupni, u sandučetu Vašeg mail-a
• Ostvarujete jednokratno umanjenje računa u iznosu od 100 dinara, za prvi odabrani eRačun (ukoliko ovu pogodnost već niste iskoristili)
• Čuvate životnu sredinu, jer utičete na smanjenje potrošnje papira
• Pogodno za elektronska plaćanja, bez provizije
• Jednostavan pregled i uvid u prethodne račune na portalu Moj mts.Za dostavu mts računa samo u papirnoj formi, možete da se prijavite u mts poslovnicama, pozivom na 0800 100 100 ili na portalu Moj mts.


S poštovanjem,
Vaš mts


Sent from mTalk

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: MTS novosti

Post od dachakragujevac80 »

Pa sta ce ti u papiru?


Sent from my iPhone using Tapatalk

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od гари »

Ne treba mi, ali namerno jer su grbe. :) Svakako ću dobiti SMS koliko treba da uplatim za račun, i na koji broj računa i poziv na broj. Mada razmisliću...

Sent from mTalk

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od Azimuth »

Sinoć sam baš pričao sa nekom ženskom iz korisničke podrške. I onda kad sam se prijavljivao za eRačun vidim to što mi je i rekla. Imaš 3 opcije. Prva je da ti stiže papir na kućnu adresu. Druga je da ti stiže isključivo u elektronskom obliku. Treća je kombinovano, i mejl i papir.
Verovatno da si prevideo ovu treću opciju pa ti zbog toga ne stiže papir, ali meni je ta ista devojka potvrdila da ukoliko se odlučim za tu opciju dobijam u oba oblika račun. Jedina razlika je u tome što ukoliko ideš na treću opciju onda ti ne smanjuju taj prvi račun za 100 dinara kao što to rade ukoliko se pak odlučiš za drugu opciju.

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: MTS novosti

Post od dachakragujevac80 »

Da,ali njemu su poslali mail da ta treca opcija vise ne postoji


Sent from my iPhone using Tapatalk

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od гари »

Da, ja sam tu treću opciju koristio sve do sad, i sad sam dobio ovaj mejl od njih.

A tih 100 dinara je samo jednokratno, dobije se taj popust samo za maksimum par meseci.

Sent from mTalk

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: MTS novosti

Post od Evindzer »

Jednokratno smanjenje od 100 dinara - ala su se ispružili. :D
Ako žele da im klijenti pređu na elektronski račun, neka uvedu, recimo, 5-10% popusta na svaki račun za sve vreme ugovorne obaveze, pa će veliki broj ljudi izabrati tu opciju.

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: MTS novosti

Post od yocasylver »

I ja sam se nadao tome ali nista.Evo prekosutra prelazim u VIP a juce me zvali i pitali da li bi ostao u mrezi.Nude mi da predjem na jaci paket zbog brzeg neta i to mesecno prvo je rekla neograniceno a onda 100GB.Mozda se pomislila da sam neki DL manijak pa bolje da spomene da je 100Gb i daju mi prva dva meseca besplatno .Zahvalio sam se.Nisu bili ni blizu VIP-ovoj ponudi.

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od гари »

Ma nisi razumeo, to ti oni daju 100GB neograničenog interneta. :P :D (Inače oni to tako provlače i kroz svoj sajt, i kroz taj korisnički meni. Uđeš u podmeni "neograničeni internet", pa dalje biraš koliko ćeš megabajta ili gigabajta. Tako im je barem za pripejd.)

Sent from mTalk

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: MTS novosti

Post od yocasylver »

Bez obzira.Sta cu kad prodje pola ugovora?Par sati sam razmatrao sve opcije i odlucio da je Nova 2 trenutno najisplativija.Ne uzimam telefon samo osnovni paket sa popustom.

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od гари »

Možda me nisi razumeo, nisam ja rekao da nisi dobro odlučio, ili da ih zaista nisi dobro razumeo, ja se samo sprdam s time kako oni 100GB neta zovu neograničen internet. :)

Sent from mTalk

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: MTS novosti

Post od yocasylver »

Imaju verovatno statistiku moje potrosnje pa misle da mi je 100GB neograniceno a ne znaju da ako krenem DL ne postoje granice za mene :D :D :lol:

ciklon
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 532
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 07:03
:: Mi Note 10 Lite

Re: MTS novosti

Post od ciklon »

Nepostojanje treće opcije (papir + e-račun) i nije neki problem, jer na njihovom sajtu uvek može da se preuzme poslednji neplaćeni račun i da se vide prethodne uplate, listing, statistika i slično. Šteta je što svi pružaoci javnih usluga vezanih za tekuće troškove (vodovod, komunalne službe, toplifikacija) nemaju normalne stranice na kojima postoji korisnički servis puteem koga se mogu pratiti potrošnja, trenutno stanje i ranije uplate. Mnogi ljudi ne znaju da EPS ima, preko svojih distributivnih podružnica, mogućnost za proveru računa. Tako je i za MTS, a verujem i za druge oparatere.

Uzgred, papirni računi su dobri samo za potpalu. :-D

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: MTS novosti

Post od Baraba »

Ne bih se složio, papirni računi su majka, jer oni znaju posle 10 god. da pošalju neko dugovanje, a ti nemaš dokaz o uplati pa plati ponovo. Sličnih situacija je bilo, nije da nije.

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Re: MTS novosti

Post od PetarI »

Tu nisi u pravu.Ako plaćaš preko m-banka ili e-banka,uvek postoji opcija da "vratiš"unazad promet i nadješ to što si platio.Ako ti treba papir štampaš ako imaš na čemu ili se snadješ sa štampačem(ko ga ima)...

Odgovori