Huawei Honor 8 Lite (2017)

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Huawei Honor 8 Lite (2017)

Post od sugarcoated_ass »

Ako vama smeta, ok. Meni, a sada i mojoj devojci, mat folija radi posao i meni izgleda bolje nego sa sjajnom folijom. Sestra je isto ima na J5 16 i isto joj je bolje od sjajne folije. Mislim da malko preterujete i da uopšte ne utiče puno na prikaz, a naročito bi Batak malo mogao da se smiri sa izjavama i vređanjem neistomišljenika.

Sent from honor 8 lite using Tapatalk

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: Huawei Honor 8 Lite (2017)

Post od Batak »

Kakvo vredjanje? Vidis da sam stavio smajli na kraju prve recenice i sasvim lepo napisao da degradira prikaz.
Ako se tebi svidja nema problema, ali moze se neko vrlo neprijatno iznenaditi kad je stavi posle tvoje preporuke. I ne, ne vredjam te uopste. ;)

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Huawei Honor 8 Lite (2017)

Post od sugarcoated_ass »

Konstantno kada neko napiše nešto sa čime se ti ne slažeš taj za tebe stalno "piše gluposti" i slične izjave. Ovaj forum zaista postaje utočište za one koji su sa razlogom proterani sa benčmarka.

Sent from honor 8 lite using Tapatalk

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: Huawei Honor 8 Lite (2017)

Post od Batak »

Koliko se secam nisam napisao da pises gluposti iako to jesu. Hvaliti mat foliju na ekranima ovolike rezolucije je glupost, sta drugo?
Pa pisi onda na benchmarku posto je ovo utociste za "proterane" odatle.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Huawei Honor 8 Lite (2017)

Post od гари »

Proglašavanje tuđem mišljenja za gluposti, i obeležavanje onoga ko brani svoje mišljenje kao spamera je upravo suština tog drugog foruma.

Inače bih se složio s Batkom po pitanju folije. I meni se na prvu loptu sviđala mat folija, ali manje je čista slika tako, što jeste jeste. Ali je svakako stvar ukusa, očigledni su razlozi i zašto bi se nekome mat više sviđala, kao i za tu glatku. I svakako nije vredno prepirke, folija košta 100-200 dinara, staviš je, ne svidi ti se, staviš drugu. :)

Jedino što se sve to može reći i bez nazivanja tuđeg mišljenja glupošću, no navikao sam na to kao prozordžija. :D

Sent from mTalk

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: Huawei Honor 8 Lite (2017)

Post od Sale_M »

Tema ljudi, tema :d

Sent from my Honor 9 using Tapatalk
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: Huawei Honor 8 Lite (2017)

Post od Batak »

Pratimo temu, folija je za H8L. [GRINNING FACE WITH SMILING EYES][GRINNING FACE WITH SMILING EYES][GRINNING FACE WITH SMILING EYES]

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Huawei Honor 8 Lite (2017)

Post od sugarcoated_ass »

Izgleda da imaš i problem sa pamćenjem ili si jednostavno toliko bezobrazan, što mi se više čini da je slučaj jer samo par postova iznad:
Batak napisao:Pa kad se izjavljuju ovakve gluposti onda moram.
I onda isto napišeš ponovo.

Ako se tebi ne sviđa to je tvoje pravo, a moje pravo je da mi bude ok. I meni su mnoge druge i ozbiljnije stvari gluposti koje su mnogo veća stvar od vrste folije pa čim sam napisa odmah skačeš u odbranu svoje omiljene marke uređaja i opet vređaš na isti način jer je različitost mišljenja tebi izgleda malko teža konstrukcija za shvatanje.


Sent from honor 8 lite using Tapatalk

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: Huawei Honor 8 Lite (2017)

Post od Batak »

Ne vredi se sa tobom ubedjivati. Ne bih nastavljao jer si svoje znanje i kompetentnost pokazao preporukom mat folije.
Sto se mene tice neka koristi ko sta hoce ali postoje ljudi koji nisu bas upuceni posebno i ne treba ih dovoditi u zabludu.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Huawei Honor 8 Lite (2017)

Post od sugarcoated_ass »

Kakve veze to ima sa bilo kakvim znanjem? Ti si se dobrano istripovao izgleda i imaš potrebu da lečiš neke komplekse i bustuješ ego na svakom ćošku. Ako meni nešto odgovara zašto je problem reći nešto pozitivno? Ah da, a probaj reći nešto loše za Samsung tu se odmah skače u oči. Ponašaš se kao balavac koji misli da je popio svu pamet sveta i niko drugi ne sme da ima drugačije mišljenje i da mu nešto drugo odgovara.

Ovde nije bilo potrebe nizakakvim ubeđivanjem već jednostavno imaš neki problem sam sa sobom i u sve moraš da se mešaš i da tvoja bude zadnja. To ukazuje na neke druge probleme, ali ti nije za ovaj forum.

Sent from honor 8 lite using Tapatalk

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Huawei Honor 8 Lite (2017)

Post od гари »

Batak, stvar ukusa.

Sent from mTalk

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: Huawei Honor 8 Lite (2017)

Post od Batak »

sugarcoated_ass napisao:Kakve veze to ima sa bilo kakvim znanjem? Ti si se dobrano istripovao izgleda i imaš potrebu da lečiš neke komplekse i bustuješ ego na svakom ćošku. Ako meni nešto odgovara zašto je problem reći nešto pozitivno? Ah da, a probaj reći nešto loše za Samsung tu se odmah skače u oči. Ponašaš se kao balavac koji misli da je popio svu pamet sveta i niko drugi ne sme da ima drugačije mišljenje i da mu nešto drugo odgovara.

Ovde nije bilo potrebe nizakakvim ubeđivanjem već jednostavno imaš neki problem sam sa sobom i u sve moraš da se mešaš i da tvoja bude zadnja. To ukazuje na neke druge probleme, ali ti nije za ovaj forum.

Sent from honor 8 lite using Tapatalk
Ne vredi tebi, moras da isteras svoje. Niti sam balavac niti imam komplekse. Zabole mene i za Samsung (na koji stalno gadjas) i za ostale proizvodjace mnogo. Svi oni gledaju da nam izmuzu sto vise kesa.
Nije problem u tome sto tebi odgovara vec kada sam rekao da degradira prikaz (sto je apsolutna istina) ti si poceo da napadas. Prihvati da je to tako, iako se tebi svidja.
A to da li imam problem ili ne, svakako nije tvoja briga. Pozdravljam te. ;)

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Huawei Honor 8 Lite (2017)

Post od sugarcoated_ass »

Standardno, prvi kreneš sa uvredama, pa se onda praviš žrtvom. Samo potvrđuješ pretpostavku dijagnoze.
гари napisao:Batak, stvar ukusa.

Sent from mTalk
To neki ovde ne mogu da prihvate ili jednostavno nisu u mogućnosti da obrade ideju drugačijeg pogleda. ;)

Sent from honor 8 lite using Tapatalk

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Huawei Honor 8 Lite (2017)

Post od Green »

Ako cemo o ukusima, nikad vise mat foliju ne bih stavio na svoje telefone.
Probao sam jedne prilike jos dok sam koristio LG G Flex i skinuo nakon nepar dana. Verujem da je sugarcoated_ass zadovoljan, ali ja nisam bio.
Prikaz na ekranu je zaista bio "musav" i nekako "svetlucav", da se tako izrazim.
Jedina dobra stvar je sto ne reflektuje svetlost.
Covek treba da proba, pa da vidi da li je to to ili nije.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Huawei Honor 8 Lite (2017)

Post od znemanja »

Mat foliju sam zadnji put koristio na Noki N95 i nikada više. Dosta degradira prikaz na ekranu. Nisam ni znao da to đubre od folije još uvek ima u prodaji.

Sent from my Samsung Galaxy S8 using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Huawei Honor 8 Lite (2017)

Post od sugarcoated_ass »

Ima zato što ima nas koji smo zadovoljni istom. Je l' to zaista toliko teško za shvatanje? Green je lepo rekao, probaš, ako ti se ne svidi - ne koristiš.

Sent from honor 8 lite using Tapatalk

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Huawei Honor 8 Lite (2017)

Post od znemanja »

Ništa ti ja nisam rekao na konto toga. Ako si ti zadovoljan nemam ništa protiv toga, iskazao si svoje mišljenje, ali isto tako sam i ja rekao svoje da te folijem smatram đubretom.

Sent from my Samsung Galaxy S8 using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Huawei Honor 8 Lite (2017)

Post od sugarcoated_ass »

Naravno, nego odgovor zašto se još prodaju. [emoji14] [emoji38]

Sent from honor 8 lite using Tapatalk

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Huawei Honor 8 Lite (2017)

Post od znemanja »

Svašta se prodaje, pa ne znači da je sve to i dobro ;)

Sent from my Samsung Galaxy S8 using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

TosaNS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 733
Pridružio se: Pon, 19. Sep 2016. 16:36
:: Xiaomi Mi 9 lite
:: Huawei p10 lite

Re: Huawei Honor 8 Lite (2017)

Post od TosaNS »

Kod mat folije je prednost što se ne masti u tolikoj meri kao obična. Skoro sam stavio mat foliju na neki stari galaxy s2+ lepo izgleda dok bi na nekom drugom telefonu bila bzvz. Stvar ukusa što kaže Gary, ko šta ceni.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
Ukoliko ti se neki proizvod (ne)sviđa, podeli svoje mišljenje, ali ne pokušavaj da ubediš ostatak planete da živi u zabludi.

Odgovori