LG G6

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
Diogenes985
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 106
Pridružio se: Sub, 16. Nov 2013. 02:19
:: LG G4
:: Tesla 6.1

Re: LG G6

Post od Diogenes985 »

Ljudi,jel neko od vas rootovao telefon,instal twrp i sl? Ako jeste,da li mu pri bootovanju telefona,pise unlocked bootloader ?

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
Diogenes985

AcaVrsac
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 94
Pridružio se: Čet, 23. Apr 2015. 22:50
:: Iphone 5S
:: Huawei P9
Lokacija: Vrsac

Re: LG G6

Post od AcaVrsac »

Ja sam zeni trebao da uzem G6 nov sa garancijom od 3 godine,ali me je sad strah sta sam sve procitao. Jeste garancija 3 god i iz mediamrkta je,poznate radnje,ali ipak NE. Uzecemo oboje S7 i mirna kuca,ili iphone 6.
Ono si sto radis,ne sto govoris da jesi...

Diogenes985
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 106
Pridružio se: Sub, 16. Nov 2013. 02:19
:: LG G4
:: Tesla 6.1

Re: LG G6

Post od Diogenes985 »

Ja ga imam par nedelja..I nema da mrdne tel. Ali ozb..Ore toga sam debelo iskritikovao p10lite,nemam problema da budem realan..Za ove pare,tel radi sve to treba.. Meni je camera app nest sto ni jedan drugi tel nema..ako ti to nije bitno,uzmj neki drugi..Ali ne vidim poentu vati vise oara sa sgs7 ,a polovinu mogucnosti ne mozes da iskoristis

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
Diogenes985

AcaVrsac
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 94
Pridružio se: Čet, 23. Apr 2015. 22:50
:: Iphone 5S
:: Huawei P9
Lokacija: Vrsac

Re: LG G6

Post od AcaVrsac »

Da budem iskren ja tebe nista nisam razumeo. :oops: Jel hvalis ili kritikujes telefon? I sta npr G6 moze a da ne moze S7 sto se kamere tice? Nije cinicno pitanje,da se razumemo,nego znatizelja.
Ono si sto radis,ne sto govoris da jesi...

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: LG G6

Post od Green »

I taj S7 može da crkne isto kao i po tim horor pričama za G6. I iPhone X sad ima neke probleme s ekranom, pa to neće sprečiti masu da ga kupi ko da košta 100 evra.

filip11314
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1332
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2014. 16:37
:: Xiaomi Mi 10

Re: LG G6

Post od filip11314 »

AcaVrsac, G6 ima wide kameru. Po meni veliki plus, za razliku od monochrome.
Green, taj S7 ima sigurno 3x manju šansu da crkne od G6, ako ćemo realno.
Ne bih da poredim ali ajde...
G2 vs S4 - G2 curenje lepka na ekranu usled pregrevanja, mrtvi pikseli, fix za kameru... S4 nije imao tih problema sem što je delovao jeftino i imao krš bateriju.
G3 vs S5 - opet curenje lepka, mrtvi pikseli, tamniji ekran, loša baterija. S5 problem sa lomljenjem poklopaca za punjenje i guljenje lajsne. I debilski fp senzor.
G4 vs S6 - jeftina izrada, crkavanje matične ploče 6/10 slučajeva, nema fp senzor, baterija loša. S6 glavna zamerka loša baterija.
G5 vs S7 - klackanje donjeg "modularnog" dela, neravnomerno osvetljenje ekrana, loša baterija. S7 skoro pa nikakve zamerke.
Tako da se iz ovoga jasno vidi zašto ljudi beže od LG telefona. Iskreno ja sam jedno vreme hteo da menjam S7 za G6 ali ipak nisam spreman na rizik, pogotovo za telefon bez validne garancije. Da telefon košta 200e, kao neki kineski pa i ajde jbg crkne prodaš za delove i teraš dalje. Ovako mi je Samsung proveren ( ako izuzmemo note 7 :lol: ) i zna se da nikada nije imao toliko problema kao LG.
Generalni sponzori foruma: Samsung & Apple

AcaVrsac
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 94
Pridružio se: Čet, 23. Apr 2015. 22:50
:: Iphone 5S
:: Huawei P9
Lokacija: Vrsac

Re: LG G6

Post od AcaVrsac »

Ja kad bih uzeo G6 imao bih garanciju 3 godine. Uzeo bih u mediamrktu u Austriji.
Ono si sto radis,ne sto govoris da jesi...

AcaVrsac
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 94
Pridružio se: Čet, 23. Apr 2015. 22:50
:: Iphone 5S
:: Huawei P9
Lokacija: Vrsac

Re: LG G6

Post od AcaVrsac »

Inace zanima me da li je veliak razlika u kameri na S7 i G6. Danas sam cackao S7,kamera je super to stoji,G6 nije bio u ponudi da bih ga video. Videcu da uzmem ipak G6,3 godine garancije je ok,do tad cu ga verovatno i zameniti sa drugim. Svakako ako se nesto nedaj boze desi garanciju imam.
Ono si sto radis,ne sto govoris da jesi...

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: LG G6

Post od Apolo »

Obe kamere su odlične, mada bih lično dao prednost S7, posebno u low light uslovima. Evo jednog poredjenja pa možeš posuditi.

https://youtu.be/A75hZqgKMoY

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Festina lente.

AcaVrsac
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 94
Pridružio se: Čet, 23. Apr 2015. 22:50
:: Iphone 5S
:: Huawei P9
Lokacija: Vrsac

Re: LG G6

Post od AcaVrsac »

Nisam vise pametan i ne znam kom klipu da verujem. Nagledao sa se brdo klipova gde je G6 bolja kamera i brdo gde je Samsung bolja. Evo malo cas bas gledao camera test g6 vs s7,i u low light g6 nosi pobedu,a na ovom klipu sto si ti dao kontra. Danas sam cackao S7,ok tel,klasican samsung style. Nisam fan ni jednog ni drugog telefona,ili ti brenda,volim iphone,ali uzeo bih sad neki od ova dva meni i zeni,ali po svemu sudeci ja cu na kraju iphone 6,posto za bolji nemam love,posto gospoda i dalje drze cenu,iako je vec i X izasao.
Ono si sto radis,ne sto govoris da jesi...

somi92
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 859
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2014. 03:15
:: xperia p

Re: LG G6

Post od somi92 »

Uzimati ip6 pored g6 ili s7 je..... Uzmi g6, ovogodisnji flagship, imaces duze podrsku, imas 3 god garanciju i miran si. Neces pogresiti ni sa s7, ali ip6 je vec promasaj uzimati sad...da je 2016 pa i ajde, a ne evo 2018ta.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: LG G6

Post od Batak »

iP6 ni i ludilu. 6s vec moze da prodje ako volis iOS.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: LG G6

Post od Azimuth »

Ali kako ovde pisemo o G6, tako nema mesta prici o poredjenju i odabiru izmedju dva i vise drugih modela.

Divine
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 63
Pridružio se: Ned, 18. Jan 2009. 04:25
:: Htc 10

Re: LG G6

Post od Divine »

Uzeh g6 onaj sa quad dac-om, pre ovog imao htc 10. Quad dac se i ne pali ako imate slusalice ispod 50omh tako da znate. Ne znam kakav je zvuk sa quad dacom upaljenim ali ovako htc jede, ali bukvalno jede g6 u kvalitetu i snazi.

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: LG G6

Post od dachakragujevac80 »

Ajde malo nekih zapazanja nakon pet dana koriscenja:
- baterija je otprilike na nivou one na s7e i tu nema bojazni, lagano od ujutru do uvece
- ne svidja mi se sto u podesavanjima baterije ne postoji mogucnost da se iskljuci brzo punjenje,ili bar ja to ne znam
- zumiranje je dosta sporije nego ma s7e,ali zato sirokougaona kamera je vrh
- zvuk pri razgovoru u vrhu klase
- wifi signal izgleda da slabije hvata od s7e, bar kod mene u kupatilu [emoji16]
- sve ostalo radi super i otprilike to je taj nivo s7e i kompanija [emoji3]

Послато са LG-H870 уз помоћ Тапатока

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Re: LG G6

Post od bestboy »

Има ли ћирилице у менију? [emoji7]

Послато са SM-A710F уз помоћ Тапатока
Слобода или смрт

brankisha
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1028
Pridružio se: Čet, 04. Sep 2014. 07:33
:: Xiaomi Mi5
:: Lumia 925

Re: LG G6

Post od brankisha »

A senfi?
To je mislim najbitnija sta ka ljubiteljima Sljamsunga i jabuke.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

vlade93
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 640
Pridružio se: Pet, 02. Maj 2014. 13:42
:: LG G1, LG G2.. IP 5S
:: Sony ericsson k800i

Re: LG G6

Post od vlade93 »

Otisak? Ono sto sam video po review-ovima je najsporiji otisak kakav sam video, jel bar precizan? Nisu mi jasni, ako vec moze xiaomi u svoj telefon od 150e da stavi otisak koji radi bez greske, zasto ne moze i LG?!
Ocigledno si bio skrt sa iznosenjem utisaka, cim te zatrpavamo silnim pitanjima [emoji3]

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: LG G6

Post od Baraba »

bestboy napisao:Има ли ћирилице у менију? [emoji7]

Послато са SM-A710F уз помоћ Тапатока
Našao sam telefon za tebe, ćirilica:
SlikaSlikaSlika

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: LG G6

Post od dachakragujevac80 »

E telefon iz Mađarske,a ima Srpski. Bas lepo od nasih suseda! Salim se naravno,ali bas sam se pribojavao da ga kozda nece biti. I naravno sa sve cirilicom! [emoji16]
Selfi jos nisam probao (nisam ni imao neke potrebe),ali videvši rivjue,mislim da je na s7e bolja kamera.
Otisak prsta je odlican i savršeno precizan,ne znam odakle to da je loš! Cak i otkljucavanje prepoznavanjem lica radi solidno (ne kao na x,ali solidno). Za sekundarnu zastitu odlicno.

Послато са LG-H870 уз помоћ Тапатока

Odgovori