Gasi se S4 I9505

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
Kulijana
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 102
Pridružio se: Ned, 15. Dec 2013. 13:47
:: Samsung Galaxy S4

Gasi se S4 I9505

Post od Kulijana »

E ovako ljudi, gasi mi se telefon negde izmedju 60-80% baterije, ne znam sto i kad se ugasi sam od sebe, ponovo ga upalim i upali se ali cim se upali se ugasi i to je to, ne znam da li je do baterije ili se mozda pregreje ploce ili sta vec, ne znam a nebi da kupujem deo za koji na kraju se ispostavi da nije do toga, bateriju sam kupio novu na ali-u pre 2 meseca otprilike i stvarno je full, i dugo drzi, probao sam fabricki reset i nista, onda sam ubacio softwer preko odina i nista, opet isto...jel zna neko u cemu je problem? baterija? ploca ili nesto trece?
hvala

EDIT: telefon radi na punjacu i usb na komp, cim ga prikljucim radi sve i procenat baterije se dize gore.

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Re: Gasi se S4 I9505

Post od janka_88 »

Po ovome što si napisao mogu samo zaključiti da je do baterije. Da li si kupio original bateriju jer ako nisi sasvim izvjesno da je do toga a nikad ne treba isključiti i original da je faličan model.

Sent from my Mate 10 Pro

Kulijana
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 102
Pridružio se: Ned, 15. Dec 2013. 13:47
:: Samsung Galaxy S4

Re: Gasi se S4 I9505

Post od Kulijana »

original samsung bateriju za s4 sam uzeo... :P ne znam sta je, ajde da vidimo da li jos ima neko iskustva slicnih ili zna kako da resim ovo...

1808
Expert
Expert
Postovi: 2077
Pridružio se: Sre, 03. Apr 2013. 23:02
:: Smartphone
Lokacija: Beograd/Zemun

Re: Gasi se S4 I9505

Post od 1808 »

Kulijana, sve indicije govore da je baterija, verovatno je neki falš čega ima mnogo više nego prave originalne baterije, koju verovatno možeš naći samo u ovlašćenom servisu.

servis.kompa
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 218
Pridružio se: Ned, 31. Jul 2011. 22:02

Re: Gasi se S4 I9505

Post od servis.kompa »

Da li se telefon gasi kada je na punjacu?
Ako da, postoji sansa da je baterija problem.
Ako ne, onda ploca verovatno odlazi u vecna lovista...

Kulijana
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 102
Pridružio se: Ned, 15. Dec 2013. 13:47
:: Samsung Galaxy S4

Re: Gasi se S4 I9505

Post od Kulijana »

ma i ja pre mislim da je ploca, ali nikako da zamenim, videcu bas za koji dan...
pozdrav

Odgovori