Yettel novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Telenor novosti

Post od Deksi »

Lopovi su svi, evoga vip za protekla dva ugovora je nudio odlicne van redovne pogodnosti za novi ugovor, sad ni mrvicu od toga.

Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: Telenor novosti

Post od Martin Mystere »

mare-ss napisao:Из ината сам се пребацио, имам тај број од 2003-4 а и боље да плаћам нашим лоповима него њима :D
?

Lopov je lopov, a svako go*no isto smrdi tako da ne vidim razliku između "naših" i "njihovih"...

mare-ss
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 394
Pridružio se: Pet, 16. Okt 2009. 18:18

Re: Telenor novosti

Post od mare-ss »

Још једно несврстано сироче које не зна ни ко је ни шта је ...

Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: Telenor novosti

Post od Martin Mystere »

Meni lično je bolje da plaćam "njihovim" 1000 dinara za neku kvalitetniju uslugu nego "našim" 1000 dinara za lošiju uslugu samo zato jer su jelte "naši", a ko želi može da tera inat kome i koliko želi. Pitanje je samo zna li on šta uopšte dobija od tog inata - ako ser od inata ikad i imalo neke koristi...

I da, interesuje me šta dobijam za svoje pare tako da me taj lokalpatriotizam i fore "kupujmo domaće" baš nešto ne dotiču - naročito kad je reč o hohštaplerskim i pilićarskim firmama poput "Telekonja" kojima je najbolja karta to što su "naši", pa kod koga to prođe.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Telenor novosti

Post od Evindzer »

Kako za koga. Meni je Telekonj i dalje najbolji, 4G u Rakovici cepa odlično, dok Vip ima muke sa 3G. Tako da ću Telenorov broj koji je trenutno u Vipu (po isteku ugovora) prebaciti u MTS, da ga prošetam kroz sve operatere. :)

Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: Telenor novosti

Post od Martin Mystere »

Ma nije poenta u tome već da li je nešto bolje isključivo zato što je "naše". Moje mišljenje je da je prevarant prevarant a lopov lopov isto bio on "naš" ili "tuđ" ali ne mislimo svi isto.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Telenor novosti

Post od Evindzer »

Nešto je bolje samo ako je bolje, a ako je naše, obično je gore. ;)
Mada, u ovom slučaju, za mene je MTS najbolji, posebno ako ne ukinu 100 GB dok ne bude vreme da prebacim broj. :)

Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: Telenor novosti

Post od Martin Mystere »

Drugim rečima slažeš se da to što je naše ne čini ga nužno, po defaultu boljim izborom...

Inače mts može po meni da bude samo najpovoljniji, nakon svega što su radili tokom prethodnih godina za mene nikad ni blizu neće biti najbolji.

Telenor imam ~19 godina, ako računamo "lance i katance Bogija" i nikad nisam imao potrebe za žalbom, reklamacijom na račun niti da su probali da me na brzaka smandrljaju, što na osnovu iskustva baš bliskih ljudi sa mts ne bi baš moglo da se kaže. A da su idealni daleko od toga - imaju oni svojih mana počevši od selektivnih i transparentnih popusta koji su morali da se prose pa nadalje...

mare-ss
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 394
Pridružio se: Pet, 16. Okt 2009. 18:18

Re: Telenor novosti

Post od mare-ss »

Ланци и катанци су били динкићеви али небитно

Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: Telenor novosti

Post od Martin Mystere »

mare-ss napisao:Ланци и катанци су били динкићеви али небитно
Na žalost ponovo krivo - nisu bili Dinkićevi već upravo Karićevi...

Ono što je Bogoljub Karić, na čelu Pokreta Snaga Srbije pre 12 godina govorio tokom svojih promotivnih nastupa, danas govori Donald Tramp kao aktuelni predsednički kandidat republikanaca na izborima u Americi.

Zelena salata, ali i “lanci I katanci” iz kampanje Bogoljuba Karića pre više od jedne decenije, našli su put do kampanje kandidata za prvog čoveka Bele kuće – Donalda Trampa.


http://www.bktvnews.com/info/politika/o ... ideo/70331

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Telenor novosti

Post od znemanja »

Manite se politike i vratite se na temu.

Sent from my Samsung Galaxy S8 using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: Telenor novosti

Post od Martin Mystere »

Nije politika nego pominjanje čoveka preko čije je firme Telenor ušao na tržište Srbije i apsolutno ima veze sa temom.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Telenor novosti

Post od znemanja »

Martin Mystere, Da, ali isti taj čovek je političar, a u to nećemo da ulazimo u ovoj niti bilo kojoj drugoj temi na ovom forumu. Stoga, može da se raspravlja o operateru u pogledu njihivih ponuda, prednosti i mana, iskustava, a politička pozadina mora ostati van ovog foruma.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: Telenor novosti

Post od Martin Mystere »

Ja njega ovde ne posmatram niti sam ga pomenuo kao političara, ja njega pominjem isključivo u kontekstu nekog ko je bio vlasnik "Astra Simit Tel-a" kod kog sam pre približno ~19 godina kupio 063 broj, kasnije prebačen u Telenor. Što se mene tiče mogao je da bude kasnije i serijski ubica, sve dok je u mojim postovima vezan za temu a ne offtopic za druge sfere.

Ne možete nekog i sve ostalo vezano za njega a što ima veze sa temom diskreditovati samo zbog toga što se nekad bavio politikom tim pre što su danas manje više svi vezani za politiku (glumci, pevači, reditelji, profesori fakulteta...).

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Telenor novosti

Post od znemanja »

Dobro, a kako je sada on realavntan za ovu temu. Mogao je biti i Mika, Žika, Pera vlasnik Mobtel koji je kasnije kupio Telenor, to nije bitno za ovaj forum. Bitna je ponuda, poslovanje operatera, paketi, iskustva, mrežna pokrivenost i sl. Nije nam bitno niti potrebno da pominjemo vlasnika i to bivšeg upravo da tema ne otišla u pogrešnom pravcu.

Sent from my Samsung Galaxy S8 using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: Telenor novosti

Post od Martin Mystere »

Slažem se, ne mora da bude relevantno to što je upravo on ali sa druge strane ne vidim da i to što je kasnije ušao u političke vode predstavlja toliki problem jer nismo pričali o njemu kao političaru već kao vlasniku firme koja je bila preteča Telenora. Da je bio Pera, Mika ili Žika prethodni vlasnik - da li bi bio problem pomenuti ih u tom kontekstu? Verujem da ne bi i da to ne bi ni primetili a još manje reagovali.

A garantujem ti da ovde ima dosta njih koji ne znaju ni kako je Telenor upao na tržište, ni ko je "Astra Simit Tel", pa čak ni da je za razliku od ostala dva broja 063 postojao i pre nego što su norvežani došli...

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Telenor novosti

Post od znemanja »

Slazem se donekle sa tobom. Nije problem pomenuti vlasnika, to što je on političar bitno je samo da tema ne ode u pravcu politike, jer to nije potrebno niti poželjno na forumu.

Inače, nije loše izneti neku istorijsku činjnicu o operateru, pogotovo što je veliki broj korisnika foruma zakoračio u svet mobilnih telefona sa tadašnjim mobtelovim brojem. Takođe sam, sada već davne 2001 godine, kupio svoj prvu Mobtel karticu sa 063 brojem koji sam platio u nemačkim markama :)

Sent from my Samsung Galaxy S8 using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

mare-ss
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 394
Pridružio se: Pet, 16. Okt 2009. 18:18

Re: Telenor novosti

Post od mare-ss »

Еее док је Богољуб био газда поруке су биле бесплатне, није било оних будалаштина успостава везе, заокруживања и слично...

Што се тиче политике нама од те политике буквално зависи живот и не разумем шта је страшно ако се спомене нека од тих креатура?

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Telenor novosti

Post od Evindzer »

Sad će Nađ da vam nađe -kako mu prezime i nalaže :D - neki politički gif sa kokicama. :D

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: Telenor novosti

Post od dachakragujevac80 »

Dostavio sam im zahtev da mi daju kod za otkljucavanje telefona, posto sam isti otplatio ma rate, jos pre osam dana. Mailom su mi odgovorili da su prosledili zahtev proizvodjacu i da cim im bude stigao, da ce da ga proslede meni. Koliko im bre treba za tako nesto? [emoji15]
U pitanju je Lenovo K5

Послато са LG-H870 уз помоћ Тапатока

Odgovori