LG G6 vs Honor 9 vs Xiaomi mi 6

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
mitasi
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 17. Feb 2018. 18:30
:: mi a1

LG G6 vs Honor 9 vs Xiaomi mi 6

Post od mitasi »

Treba da kupim sledece nedelje telefon treba mi savet koji od ovih je najbolji izbor sto se tice kamere izgleda baterije i sve zajedno kvaliteta?

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: LG G6 vs Honor 9 vs Xiaomi mi 6

Post od Batak »

A to sto ga nosi svaki drugi gradjanin zemlje je neki problem? Moras da budes primecen na taj nacin pa nosis drugog proizvodjaca? E muko...


Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: LG G6 vs Honor 9 vs Xiaomi mi 6

Post od Apolo »

Kao bivši korisnik Mi5 mogu reći samo reči hvale za Xiaomi, shodno tome moja preporuka za Mi6.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Festina lente.

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Re: LG G6 vs Honor 9 vs Xiaomi mi 6

Post od dimi89 »

Dobre telefone si izabrao definitivno,tako da ako ti je najvise stalo do kamere (ne verujem sta cu da napisem) ja bi iso na LG,uvek su imali dobre kamere i komicno los softver. Tu je i IP67 sertifikat pride i baterija za divno cudo nije losa. Procesor mu je 2016/17 top tako da nikakve probleme sa performansama ne bi trebao da imas. Sto se tice izgleda po meni jedan od najinteresantnijih modela svakako. Posle njega bi iso na Mi6 jer je MIUI ispeglan,ne koci ima brdo opcija itd. Jedina mana na Mi6 kao i na svim xiaomi uredjajima je nocno slikanje (preko dana slike su super), softver im nije dobar i lose obradjuje tako da slike nisu u rangu top modela. Procesor je ovogodisnji top i ima dovoljno rama da bilo kakav multitaskin mu ne predstavlja problem. Po bateriji mislim da je najbolji od ova 3 modela. Da napomenem da nema slot za micro SD kartice. Honor 9 nista losiji telefon od ova dva ali nema OIS i za procesor ima Kirin (huawei / honor home made procesor) koji ne zaostaje mnogo po performansama iza qualcommovih SnapDragon.



Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: LG G6 vs Honor 9 vs Xiaomi mi 6

Post od Azimuth »

@sasabor, poslednja dva komentara sam ti ja obrisao jer nemaju apsolutno nikakvu poentu, niti bilo kakve veze sa naslovom. Forum nije i neće biti mesto gde se leče frustracije, te te ovom prilikom javno opominjem da paziš kako pišeš.

Zemun
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 260
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2009. 22:02

Re: LG G6 vs Honor 9 vs Xiaomi mi 6

Post od Zemun »

Od ova tri koristim G6 i za njega ti mogu reći reči hvale sto se tice kamere i baterije, presao sam sa s7 koji je takodje odlican telefon al G6 mi je za nijansu bolji. Jedino sto se meni nije svidjalo je ta malo vise izrazenija vibracija pod prstima na poklopcu baterije kad pustis neku muziku, sad sa maskom je neprimetno, bio juce do Usca i uporedio i u VIPu tamo je bio i sivi G6 i u Telenoru gde je bio crni i na njima kao i na mom se oseca malo ta vibracija al ne skodi zvuku i zvuk je odlican, nema da krci, meni je to malo zapalo za "oko".
Kamera je stvarno odlicna i sad u kombinaciji sa gcam jos bolja, ne treba root za gcam.
Baterija je brutalna, na s7 obicnom i kad je bio nov baterija izvuce od ujutru do 20h, 21h, na G6 od ujutru do uvece do 23h mi ostane oko 30% al telefon i koristim, ne stoji kao fikus, u njemu su svi zderaci baterije fb, insta....kombinacija 4g i wifi.
Izgled nije los i meni se svideo sto nije edge ekran, da je Samsung izbacio s8 obican bez edge ivice uzeo bih s8.
I poseduje IP68 sertifikat, cim sam dosao kuci odmah je leteo u lavabo pod vodom, takav test je imao i s7, medjutim s7 je propustio vodu na bazenu. Al se uvazavaju garancije ako propuste vodu i ako je budes posedovao.
To je sto se tice G6 za druga dva ce ti neko reci ko ih je koristio ili ovi sto su gledali na YT pa vise znaju nego vlasnici istih. :)

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: LG G6 vs Honor 9 vs Xiaomi mi 6

Post od Sale_M »

Svaki ciga svoga konja hvali...
Koji god da uzmes neces pogresiti,moj glas za Mi6 pa onda H9.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

sasabor
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 262
Pridružio se: Pon, 08. Mar 2010. 18:47

Re: LG G6 vs Honor 9 vs Xiaomi mi 6

Post od sasabor »

Azimuth napisao:@sasabor, poslednja dva komentara sam ti ja obrisao jer nemaju apsolutno nikakvu poentu, niti bilo kakve veze sa naslovom. Forum nije i neće biti mesto gde se leče frustracije, te te ovom prilikom javno opominjem da paziš kako pišeš.

Ovde gomila odgovora u bilo kojoj temi nema veze sa naslovom,ne znam zasto vam smeta moj odgovor.Cinjenica je da je ovde na forumu 90% Samsung fanova I gotovo uvek preporucujete taj model.Ja sam samo izneo svoje misljenje.Pozz

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: LG G6 vs Honor 9 vs Xiaomi mi 6

Post od Azimuth »

Jedno je iznositi objektivno zapažanje, a nešto sasvim drugo i nedopustivo da bilo koga vređaš.
Nije fan svako ko koristi neki brend, naprotiv, koristi ga jer smatra da je za njega to najbolja opcija te iz tog razloga, ukoliko im se želje i interesovanja poklapaju, predlaže taj neki brend koji god da je.

Dakle, ako imaš nešto konstruktivno da napišeš, a da pri tome nije obrazloženje "svi ga imaju", budi slobodan da pišeš. Ako pak nemaš nešto takvo da napišeš, ili nije objektivno ili je uvredljivo, onda bolje nemoj ništa pisati.

O ovome i na ovu temu se nećemo više prepucavati.

brankisha
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1028
Pridružio se: Čet, 04. Sep 2014. 07:33
:: Xiaomi Mi5
:: Lumia 925

Re: LG G6 vs Honor 9 vs Xiaomi mi 6

Post od brankisha »

Zavisi koliki telefon hoces. G6 je ogroman. Juce kad sam kupovao S8 poredio sam ga sa G6. Ogroman ali lep. Iskreno vise volim ravan ekran nego zaobljen.
Mada od svega najvise bih gadjao Mi6. Lepo lezi u ruci, malko tezi od mi5, taman koliko treba. Lep telefon. Xiaomi interfejs i macin koriscenja je krajnje jednostavan, a telefon leti.
Ako hoces veci onda gadjaj G6. E da i ako imas koji evro vise da kupis mi6 sa keramikom na ledjima, to je tek lepota.

Sent from my SM-G950W using Tapatalk

Odgovori