Microsoft Lumia 950 (Dual sim)

Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za OS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
Windows OS
Odgovori
гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Microsoft Lumia 950 (Dual sim)

Post od гари »

Možda je odgovor potvrdan, ali ovaj video to ne bi potvrdio. Mislim, odgovor je sigurno potvrdan za većinu ljudi jer ne ispunjava zahteve većine smartphone korisnika. Samo što je ovaj video relevantan kao i kad bi neko ko je samo par dana probao Android nešto o njemu komentarisao (a da ga je pre toga video samo na slici). Pa nije čestito ni podesio telefon.
Poslednja izmena od гари u Uto, 06. Mar 2018. 17:40, izmenjeno 1 put ukupno.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Microsoft Lumia 950 (Dual sim)

Post od Green »

Instalirao Android? Gde to, na telefonu? :?

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Microsoft Lumia 950 (Dual sim)

Post od гари »

Lapsus, malo sam izbrljao. :D Hvala, sad sam popravio. Hteo sam reći: kao kad bi neko komentarisao Android nakon jednog dana korišćenja, a da ga pre toga nije skoro ni video.

Sent from mTalk

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Microsoft Lumia 950 (Dual sim)

Post od Green »

Onaj ko redovno koristi smartphone i bolje se razume, nema sta da komentarise. Kupi telefon i vozi...
To se samo jos miodrage izmotava da bi mu nakon Symbiana, iOS-a i Windowsa, Android bio tezak i nelogican za navikavanje.

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Microsoft Lumia 950 (Dual sim)

Post od Apolo »

Evindzer napisao:The Lumia 950 in 2017; does it suck? [MikeTheTechSavvy]:

https://www.youtube.com/watch?v=6XzfhogUBt0
Zar je odgovor i potreban za iole objektivne korisnike...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Festina lente.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Microsoft Lumia 950 (Dual sim)

Post od miodrage »

Green, ne izmotavam se, zaista je tako. Pokusao sam, pisao sam o tome, i posle sat i nesto odustao. Jednostavno, ne svidja mi se i tacka. Ni tebi se ne svidja Win, a nisi ga ni probao.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

1808
Expert
Expert
Postovi: 2077
Pridružio se: Sre, 03. Apr 2013. 23:02
:: Smartphone
Lokacija: Beograd/Zemun

Re: Microsoft Lumia 950 (Dual sim)

Post od 1808 »

Green napisao:Onaj ko redovno koristi smartphone i bolje se razume, nema sta da komentarise. Kupi telefon i vozi....
To tako može da funkcioniše sa svim telefonima, a jedini izuzetak su ovi sa win platformom. Tu niko nema prava da komentariše ništa, ako prvo nije prošao specijalnu obuku i posle toga još koristio WinPhone bar 2-3 godine. Ko preživi takvu torturu uz sve one krš update i razna ispiranja mozga, taj verovatno više i nije pri zdravoj pameti, ali je bar stekao pravo da komentariše WP. :D :lol:

kinkel
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 173
Pridružio se: Sub, 06. Sep 2014. 10:24
:: L950 : Mi4 sMIUI8

Re: Microsoft Lumia 950 (Dual sim)

Post od kinkel »

1808 napisao: To tako može da funkcioniše sa svim telefonima, a jedini izuzetak su ovi sa win platformom. Tu niko nema prava da komentariše ništa, ako prvo nije prošao specijalnu obuku i posle toga još koristio WinPhone bar 2-3 godine. Ko preživi takvu torturu uz sve one krš update i razna ispiranja mozga, taj verovatno više i nije pri zdravoj pameti, ali je bar stekao pravo da komentariše WP. :D [emoji38]
ha,ha,ha .. istina.
da nisu odustali i dalje bih se zamlacivao sa wp, zao mi je sto nisu uspeli, al ruku na srce nisu se ni trudili.

TosaNS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 733
Pridružio se: Pon, 19. Sep 2016. 16:36
:: Xiaomi Mi 9 lite
:: Huawei p10 lite

Re: Microsoft Lumia 950 (Dual sim)

Post od TosaNS »

Čemu ovakvi komentari o kakvoj torturi je reč, okakvim šit updatejtima? I dalje komentarišeš nešto o čemu pojma nemaš, niti si ikad koristio. Rekao bih besmisleno trabunjanje i pametovanje, očigledno nekom zanimljivo...

950ka radi okay nema se tu šta prigovoriti. Problem je što se OS ne razvija i dalje samo sigurnosne zakrpe.

Poslato uz pomoć Tapatoka
Ukoliko ti se neki proizvod (ne)sviđa, podeli svoje mišljenje, ali ne pokušavaj da ubediš ostatak planete da živi u zabludi.

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Microsoft Lumia 950 (Dual sim)

Post od гари »

Osmice, možeš ti komentarisati šta želiš, pitanje je samo da li ćemo mi tvoje mišljenje uvažiti. Za neke stvari hoćemo, ako za to nije neophodno imati neko iskustvo sa Windows telefonom. Ali za neke stvari ne. Jednostavno, ne uvažavam "mišljenje" nekoga ko u stvari samo ponavlja neke stvari kao papagaj.

I dok je bila bolja situacija sa Windowsom takvi kao ti su pisali stalno gluposti, i sve se svodilo na to da svaki problem koji se pojavio na bar jednom Windows telefonu, pojavljuje na svakom Windows telefonu.

Neki problemi su takvi, neki nisu, ali priznaj, ti o tome pojma nemaš. Demonstrirao si već dovoljan broj puta.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Microsoft Lumia 950 (Dual sim)

Post od miodrage »

гари, on samo gluposti i pise, ja ne znam da je i jednu jedinu pametnu stvar ovde napisao. Mene naziva ostrascenim, a on je jos gori od mene. Ja njegovo pisanijei u principu i ne citam, znam da nista novo saznati necu. Mnogo toga pametnijeg saznam i procitam iz svakog tvog kilometarskog posta, i svi do jednog su mi bili zanimljiviji, nego sto pojedinci, dezurni pljuvaci, ovde pisu. Takodje jos volim da citam sta pise tosa, zavodnick, Evi... i mozda jos par njih, ako nekog nisam nabrojao, da se ne oseti izostavljenim. Dezurni pljuvaci znaju ko su, da ih ne apostrofiram posebno, ni to ne zasluzuju.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Microsoft Lumia 950 (Dual sim)

Post od sugarcoated_ass »

Odgovara ti da čitaš jer ti leži to što pišu. Evi je još i najrealniji u celoj priči. Nego onda smo pljuvači i mi koji i dalje koristimo Win i pišemo realnu situaciju da ovakvim tempom ovaj OS nema apsolutno nikakvu budućnost? Slažem se da ljudi koji ne koriste isti ne bi trebali mnogo da se prave pametni, ali eto, ti upravo radiš potpuno isto za "zalenu kanticu".

Kao što sam već napisao, pa je obrisano zajedno sa tvojim ispadima - ponašaš se na nivou deteta nižih razreda osnovne škole. "Moj tata je jači od tvog!" [emoji38]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Microsoft Lumia 950 (Dual sim)

Post od гари »

Hvala, Miodraže. Eno taman još jedan takav post u Windows 10 mobile temi, nadovezao sam se na jednu staru, ali aktuelnu priču. :D

Sugar, ti nikad nisi bio pljuvač. Evo još jedan detalj kojim to dodatno potvrđuješ.
sugarcoated_ass napisao:Nego onda smo pljuvači i mi koji i dalje koristimo Win i pišemo realnu situaciju da ovakvim tempom ovaj OS nema apsolutno nikakvu budućnost?
Znaš kad bi Osmica naposao ovakvu rečenicu? Kad bi napisao "ovakvim tempom"? Nikad. On što pročita mišljenje drugih korisnika na forumu, to je za njega apsolutna istina. Kad mu se čini da će se nešto najverovatnije dogoditi, on "zna" da će se to dogoditi.

Ranije ako sam se malo nastavljao sa tobom, to je bilo iz razloga što sam vas ovde mnogo upoznao odjednom, pa nisam odmah uspevao da zapazim ko je tačno kakav, ko ima kakvo iskustvo, kakvo mišljenje... Dosta toga mi u početku bilo izmešano.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Microsoft Lumia 950 (Dual sim)

Post od Evindzer »

miodrage napisao: Takodje jos volim da citam sta pise tosa, zavodnick, Evi....
Ja na poslednjem mestu, a? :D
Priznaj da je to zato što imam i Android. :P :D
sugarcoated_ass napisao:Evi je još i najrealniji u celoj priči.
Sad si me ovako uvredio i nikad više, jesi čuo! :D :D
sugarcoated_ass napisao:(...) ovakvim tempom ovaj OS nema apsolutno nikakvu budućnost (...)
Nema tu više nikakvog tempa ni budućnosti. Onog trena kad su odlučili da ubiju proizvodnju Lumija, efektivno su ubili i OS, nismo morali da čekamo zvanično saopštenje da nam to bude jasno.
Poslednja izmena od Evindzer u Sre, 07. Mar 2018. 18:38, izmenjeno 1 put ukupno.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Microsoft Lumia 950 (Dual sim)

Post od Green »

miodrage, u nekoliko navrata sam napisao da mi se Win kao sistem svidja, da sam ozbiljno nameravao onomad da kupim Samsung Omniu 7. Nije bila rec konkretno o sviđanju, već navikavanju na neki drugi sistem. Ok, da bi se nešto koristilo mora prvo i da se svidi, razumem, ali nadam se da i ti razumeš poentu.
Da se Win i dalje razvijao kako je trebao, da su aplikacije bile dobre i lepo dizajnirane, odavno bih probao. Ovako, za mene je i dalje đubar. Ne mora se koristiti da bi se to utvrdilo. Milioni ljudi na vreme napustili tu budalaštinu od sistema. Šta, i oni su sad neznalice i kreteni? Ni sama kompanija ga više neće, a vi ga i dalje branite. Za to stvarno treba biti posebna sorta korisnika.

1808
Expert
Expert
Postovi: 2077
Pridružio se: Sre, 03. Apr 2013. 23:02
:: Smartphone
Lokacija: Beograd/Zemun

Re: Microsoft Lumia 950 (Dual sim)

Post od 1808 »

гари napisao:Osmice, možeš ti komentarisati šta želiš, pitanje je samo da li ćemo mi tvoje mišljenje uvažiti.
Ha, ha, ha,.... nemoj ni slučajno, jer ću se odmah zabrinuti za svoje mentalno zdravlje. :lol: Od ljudi koji ne znaju da povežu najjednostavnije oblike logičkog rasuđivanja, uopšte mi nije potrebno uvažavanje mišljenja.

Ejjjjjjjjj, pa TI sa nekima ovde još uvek očekujš da će biti nešto od mrtvog i raspalog WP-a i pišete postove u stilu „još se ne zna, možda će bit, ko bi ga znao, M$ još nije saopštio....“ Skoro dve ipo godine M$ nije pustio ni jedan novi telefon na tržište, puštaju vesti o prodaji starih zaliha, Bill Gates pre dve godine prešao na Android, a TI i Toša se još uvek nečemu nadate???? :shock: :lol: Samo TI još fali da crknutog magarca prijaviš i vodiš na konjske trke i sve si kompletirao.

I na sve to, još TI pomišljaš da nekome treba vaše uvažavanje mišljenja??? Šta je sledeće baš me zanima. :lol: :D :lol:

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Microsoft Lumia 950 (Dual sim)

Post od гари »

Ti si svoje logičke sposobnosti već pokazao, tako da bi bolje bilo da ćutiš. 8) Raspravljaš se sam sa sobom. Pa ti čak za sve ovo vreme nisi uspeo ni da shvatiš koje je moje mišljenje o ovoj temi. Čemu onda diskusija.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Microsoft Lumia 950 (Dual sim)

Post od miodrage »

Green, nisi ga probao. Ja se apsolutno slazem sa cinjenicom da SADA sistem nema vise perspektivu, pa sam MSFT ga je ubio. Ali pre godinu dana i vise to nije tako izgledalo. Ja jesam probao Android, i to na vise uredjaja, a imao sam kod sebe na duze samo onaj L7II, ali meni je to sve preterano konfuzno. Na iOS mi je trebalo da se naviknem posle E61, a sa iOS-a na WP sam presao u roku od nekoliko sati, ali bukvalno, kao da sam ga oduvek koristio.

No nema svrhe raspravljati, Win 10 za mob je mrtav. Da li ce ili ne biti ta Andromeda nije za ovu temu.
sugarcoated_ass, sve sto je pametno citam, pa i tvoje sada vec pljuvacke postove, ali nisu usmereni na necije vredjanje.
Evindzer, kako si znao? Ti si za mene izdajnik :D :lol:
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

dejan87dex
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 441
Pridružio se: Sre, 12. Dec 2007. 01:41
:: Lumia
Lokacija: Pancevo

Re: Microsoft Lumia 950 (Dual sim)

Post od dejan87dex »

Jeste mrtav ali i dalje sluzi kao telefon, kamera, podcast player...
Ne znam sta vise, ah da nema fensi app kao na droidu, e pa recimo da na droidu nema yt app koju w10m ima a to je MyTube [emoji41] vidis i mtrva platforma ima neke cool stvari.
Nokia N9 Cyan, Lumia 800 Black, Lumia 720 Black

ciklon
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 532
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 07:03
:: Mi Note 10 Lite

Re: Microsoft Lumia 950 (Dual sim)

Post od ciklon »

Kao telefon služi i HTC Titan i mnogi drugi Win7 modeli. Uzgred, gde vam je aplikacija za Bandcamp? :D :D :D

Odgovori