Samsung Galaxy A8/A8 plus

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
darkman
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 165
Pridružio se: Uto, 19. Jul 2016. 14:31
:: lgl70

Re: Samsung Galaxy A8/A8 plus

Post od darkman »

Meni se ovaj telefon sve vise i vise dopada...mozda ga i budem uzeo u Vipu ako mi odogovara cena, paket...i ako ne bude bio dual sim.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Samsung Galaxy A8/A8 plus

Post od Evindzer »

Na mene nije ostavio nikakav utisak kad sam ga video prošle nedelje. Estetski potpuno neubedljiv, previše uočljive ivice za izduženi ekran, pa nekako izgleda klaustrofobično. Zadnja strana takođe izgleda neupadljivo i indiferentno. Prikaz boja na ekranu prilično fin i zadovoljavajući. Sve u svemu, moj utisak je da je previše skup i ne bih dao 65k, koliko je radnica u Samsungovoj prodavnici rekla da će koštati.

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: Samsung Galaxy A8/A8 plus

Post od Joxy »

Po mom misljenju nista nece dobiti ovom promenom polozaja FP ssnzora u odnosu na S8, i dalje je to previse blizu kamere. Cak je na S8 mozda i bolji polozaj koliko god to cudno zvucalo, vece su sanse ovde da se prilikom svakog otkljucavanja pipne i kamera. Da su ga spustili jos malo dole, recimo gde je Samsung logo a njega skroz dole na dno e to bi vec imalo smisla, ovako nista posebno nisu dobili ni na funkcionalnosti ni na estetici, mada ostaje da se vidi i isproba uzivo, najlakse je ovako na slepo pricati. :)

darkman
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 165
Pridružio se: Uto, 19. Jul 2016. 14:31
:: lgl70

Re: Samsung Galaxy A8/A8 plus

Post od darkman »

Slazem se da ga treba vizuelno videti i isprobati. Mada po specifikacijama je bolji od A5 (2017) ali mi je moram priznati proslogodisnji model malo lepsi. Gledao sam jednu od recenzija gde je receno da mu je SOT 9 hrs a meni je baterija bitna stavka, jedna od...kao i ekran. Koliko sam uspeo da vidim kamera mu je sasvim pristojna, selfi jedna od boljih, cak i fotografije u nocnim uslovima su dosta dobre. Sta ja znam, ljudi zanovetaju (ne mislim na vas koji komentarisete ovde) te nema 4k, nema OIS (ali zato ima EIS) pa da telefon ima sve te nedostatke koje nabrajaju kostao bi 100.000 din. Ne kazem, jeste skup u slobodnoj prodaji, mada Samsungovim telefonima cena pada brzo, tako da...treba sacekati. Videcemo kod operatera koja ce cifra biti u igri.

vojopd
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 450
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2017. 16:17
:: Galaxy S7 Edge

Re: Samsung Galaxy A8/A8 plus

Post od vojopd »

Sot 9 sati? Hahaha, nema sanse...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

darkman
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 165
Pridružio se: Uto, 19. Jul 2016. 14:31
:: lgl70

Re: Samsung Galaxy A8/A8 plus

Post od darkman »

Pa i meni je to suludo...samo sam preneo sta je rekao ovaj lik koji je radio recenziju, evo bacite pogled.

https://www.youtube.com/watch?v=t_kvIdpA9HA

darkman
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 165
Pridružio se: Uto, 19. Jul 2016. 14:31
:: lgl70

Re: Samsung Galaxy A8/A8 plus

Post od darkman »

Evindzer, apsolutno si u pravu za ovaj model...ne vredi ove pare, cak ni kod operatera, dugo sam se razmisljao i odustao. Mislim nije to los model u principu, korektan je zaista i kupio bih ga ali za ovaj novac, ne.

igorv.
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pon, 12. Feb 2018. 00:08
:: honor 9
:: samsung j5

Re: Samsung Galaxy A8/A8 plus

Post od igorv. »

Da li je neko poredio -testirao kamere A8 i Honor 9 ? i da li mnogo bolja kamera zadnja naravno na s7 ?

petar789
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 45
Pridružio se: Čet, 27. Sep 2012. 09:31
:: S3
:: 5610

Re: Samsung Galaxy A8/A8 plus

Post od petar789 »

Može li neko iz iskustva sa ovim telefonom da napiše ukratko kakvi su utisci i da li je ok davati za ovaj telefon 350evra? Ono što me najviše zanima su baterija, ekran i da li ima onog štucanja u svakodnevnom normalnom korišćenju koje se moglo primetiti na starijim samsungovim telefonima?

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: Samsung Galaxy A8/A8 plus

Post od zoreli »

petar789, imaš ih nove i po 330 na oglasima. Trajanje baterije izvanredno , nema lagova u radu . Sjajan telefon za te pare , još Oreo da stigne i milina . Svaka preporuka za A8 (2018) za 300-tinak evra novo nema bolje .
16 godina na forumu MOBILNISVET

mazzy
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1653
Pridružio se: Pon, 10. Dec 2007. 18:34
:: s9+

Re: Samsung Galaxy A8/A8 plus

Post od mazzy »

Kakav se pokazao ovaj telefon? Ima li nadogradnje na Oreo ?

Plovsn za 260eura se moze naci... Za djevojku bih kupio...

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

majky89
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 69
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2016. 23:48
:: Galaxy S6 Edge

Re: Samsung Galaxy A8/A8 plus

Post od majky89 »

Gledam po forumima da se dosta ljudi zale na seckanje zvuka. Kakva je situacija kod vas koji imate ovaj tel ?

Odgovori