MTS novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
Nenad-7791
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 92
Pridružio se: Sub, 10. Mar 2018. 13:22
:: Samsung s3

Re: MTS novosti

Post od Nenad-7791 »

Sluzba prodaje 064733 oni su dali informaciju da od ponodeljka startuju novi paketi a stari ce biti , valjda do kraja meseca sa popustom i 100gb promocijom.Mada sam i ranije nesto nacuo slicno ovome , ali oni su mi danas saobstili dali da sacekam ponedeljak da vidim nove pakete.Mozda vam deluje da sam predhodni post napisao na neki drzak nacin , ali nije tako kao sto deluje.Pa se izvinjavam ako je tako delovalo.

Ensiferum
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 834
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:13
:: Xiaomi Mi 9T 6/128
:: Nokia 8 4/64
Lokacija: Stepa Stepanovic, Voždovac

Re: MTS novosti

Post od Ensiferum »

Nenad-7791, hajde da vidimo i taj ponedeljak, mada ovima iz MTS-a nista ne verujem. :dry: Pretpostavljam da nisu spomenuli ukidanje visokokvalitetne usluge koju zovu 3G pretplata. :uhuh:
"U svetu bez iluzija, covek je stranac" A.Kami

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: MTS novosti

Post od yocasylver »

Ukinuce 3G pretplatu najverovatnije.Uvode novi servis i pretplatu,4G :chytry:

Nenad-7791
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 92
Pridružio se: Sub, 10. Mar 2018. 13:22
:: Samsung s3

Re: MTS novosti

Post od Nenad-7791 »

Ukidaju 3g pretplatu , ali uvode beku novu uslugu koliko sam ih ja razumeo , ako aktivirate tu uslugu posle potrosenog neta iz paketa imate neogranicen net po smanjenoj brzini od 64kb/s. Ako neaktivirate tu uslugu onda svaki potrosen MB van paketa placate.Usluga kosta 99din plus pretplata 1099din , to su cene bez uredjaja. Ako kupujete tel cena pretplate je 1999 din plus ta usluga 99 din.Derikoze ostaju derikoze.Veci bezobrazluk od mts i telenora nema.

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: MTS novosti

Post od m@c|-|oR »

Ima Nenade, tu je i Vip sa njima. Svi su ista sorta .
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

Deana*
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Čet, 14. Dec 2017. 18:23
:: Iphone S6 plus

Re: MTS novosti

Post od Deana* »

Nenad-7791 napisao:Ukidaju 3g pretplatu , ali uvode beku novu uslugu koliko sam ih ja razumeo , ako aktivirate tu uslugu posle potrosenog neta iz paketa imate neogranicen net po smanjenoj brzini od 64kb/s. Ako neaktivirate tu uslugu onda svaki potrosen MB van paketa placate.Usluga kosta 99din plus pretplata 1099din , to su cene bez uredjaja. Ako kupujete tel cena pretplate je 1999 din plus ta usluga 99 din.Derikoze ostaju derikoze.Veci bezobrazluk od mts i telenora nema.
Dakle, ipak, nove tarife! Ne vidim neke povoljnosti jer to isto ima VIP za 999 dinara. Svaka ti čast što si uspeo da izboksuješ povoljnije cene. Ja ću podneti zahtev za prenos broja, pa ako mi ponude nešto bolje, kao starom korisniku, videću šta ću.

Nenad-7791
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 92
Pridružio se: Sub, 10. Mar 2018. 13:22
:: Samsung s3

Re: MTS novosti

Post od Nenad-7791 »

To im je bio uslov da ostanem kod njh , nije im malo box3 i dva post pejd broja kojima je ugovor isticao u razmaku od po 10dana.Mada kad pogledam po inostranstvu njihove usluge i koliko operater brine o korisniku , mi smo ovde u srbiji niko i nista od korisnika a operateri nas odrase.Tako da neoprastam nista.Razgovori sa sluzbom prodajem mts su trahali po 75min i to nekoliko puta , nisam hteo da pristanem da placam 3g uslugu dok ne refudiraju troskove 3g usluge koja za 24 mesrca iznosi 2836din sto dodje , dve pretplate po 1din na onih tri pretplate po 1din ako se odlucim za tel , ili tri pretplate po 1din bez telefona.

Deana*
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Čet, 14. Dec 2017. 18:23
:: Iphone S6 plus

Re: MTS novosti

Post od Deana* »

Ja ću tražiti tri pretplate gratis ili odoh u VIP.
Telefon mi ne treba, tako da nema plaćanja 3G.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: MTS novosti

Post od Evindzer »

Ja ću tražiti 24 pretplate gratis, plus telefon za 1 dinar. :D
Možemo mi svašta da tražimo, ali malo ko izboksuje nešto dobro - i to su uglavnom oni sa ogromnim računima ili gomilom računa srednjeg opsega.

darkonda
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 840
Pridružio se: Pet, 01. Avg 2008. 01:12
:: iphone 5s 32gb
Lokacija: Beška

Re: MTS novosti

Post od darkonda »

Ja cu mozda i da ispratim da ne prekoracim besplatne megabajte, al kako da objasnim kevi da prati kad potrosi 100mb da treba da ugasi net...strasno

Deana*
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Čet, 14. Dec 2017. 18:23
:: Iphone S6 plus

Re: MTS novosti

Post od Deana* »

Meni su nudili dve pretplate gratis za mix L.
To je bilo tri meseca pre isteka ugovorne obaveze.

Nenad-7791
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 92
Pridružio se: Sub, 10. Mar 2018. 13:22
:: Samsung s3

Re: MTS novosti

Post od Nenad-7791 »

Ako obnavljas ugovor tri meseca pre isteka slabo cete dobiti neki benefit , ali ako sacekate istek ugovora i podnesete zahtev za prenos broja , e tu je vasa prednost i veca mogucnos za bolji benefit. Pa cakmi ako predjete u vip nista vam lose nece biti a ni bolje. Ja licno nisam hteo da ih molim da im dam svoj novac tako lako za njihove usluge , vec su oni moralimda se potrude u granicama normale inrealnosti da ja se odlucim za dalji nastavak saradnje . Nezaboravite samo jedno . Oni su tu zbog nas , a nismo mi tu zbog njih.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: MTS novosti

Post od miodrage »

darkonda, vrlo prosto, uzmes joj jaci paket ili net dodatak. Druga opcija je da joj ti pratis potrosnju pa joj ugasis net.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

darkonda
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 840
Pridružio se: Pet, 01. Avg 2008. 01:12
:: iphone 5s 32gb
Lokacija: Beška

Re: MTS novosti

Post od darkonda »

Ona ne potrosi ni 50mb, al desice se da joj ostane lupam youtube ili nesto sto vuce net i eto belaja.
Bilo bi dobro da imaju opciju da se nakon potrosenih megabajta sam iskljuci data saobracaj kod njih u centrali.
Postali su mnogo alavi u zadnje vreme, gade mi se!

Nenad-7791
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 92
Pridružio se: Sub, 10. Mar 2018. 13:22
:: Samsung s3

Re: MTS novosti

Post od Nenad-7791 »

Imaju opciju da posle potrosenih MB iz paketa , koristi se net neograniceno po smanjenoj brzini , kako se nebi uvecao racun. Ta usluga ce kostati 99 din , ukinu 3g a uvedu nov namet. Naziv novih paketa je morava 1 , morava 2, morava 3 zatim , omorika 1 omorika2 omorika3 . Neznam ni sam koliko ima morava i omorika paketa. Nazivi su kao da su sifre za patrole avala 1 i avala 2. Ko je dao nazive paketa alal mu cufte.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od Azimuth »

Na drugom forumu sam pročitao da će se zvati Javor. Ako bilo šta od toga zaista bude naziv novih paketa, biće sprdnje u nedogled. Ukoliko ostanem kod njih, tačno će me biti sramota da kažem koji paket koristim.

Što se tiče ovog interneta posle potrošenih iz paketa, navodno se gasi odmah, a tih 99din je za onaj spori koji može da posluži samo za neku tekstualnu poruku na whatsapp/viber/signal/telegram aplikacijama.

Nenad-7791
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 92
Pridružio se: Sub, 10. Mar 2018. 13:22
:: Samsung s3

Re: MTS novosti

Post od Nenad-7791 »

Moje misljenje je , da su novi nazivi paketa dno dna.A ato se tice cena pretplate za nove pakete , mts je rame uz rame telenoru.

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Re: MTS novosti

Post od Fox »

Nenad-7791 napisao:...Naziv novih paketa je morava 1 , morava 2, morava 3 zatim , omorika 1 omorika2 omorika3 . Neznam ni sam koliko ima morava i omorika paketa. Nazivi su kao da su sifre za patrole avala 1 i avala 2. Ko je dao nazive paketa alal mu cufte.
Azimuth napisao:Na drugom forumu sam pročitao da će se zvati Javor. Ako bilo šta od toga zaista bude naziv novih paketa, biće sprdnje u nedogled. Ukoliko ostanem kod njih, tačno će me biti sramota da kažem koji paket koristim.
:lol: :D :lol: :lol: :lol: , ozbiljan mozak radi u menadzmentu mts-a na kreiranju paketa, nema sta. :D
"Tebra, na cemu si?
Na Javoru, a ti?
Ma pali brate, Omorika je zakon!" :D
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

Ensiferum
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 834
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:13
:: Xiaomi Mi 9T 6/128
:: Nokia 8 4/64
Lokacija: Stepa Stepanovic, Voždovac

Re: MTS novosti

Post od Ensiferum »

Fox, Nenad-7791, Azimuth, vi se to salite??? :o :o :o
Pa dobro zna li neko cene?
"U svetu bez iluzija, covek je stranac" A.Kami

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: MTS novosti

Post od Evindzer »

I ja sam u prvom momentu pomislio da se sprdaju, ali Azimut nije poznat po takvom ponašanju na forumu, pa sam sklon da poverujem da u svemu tome ima i nešto istine. Ne preostaje mi drugo do da u ponedeljak prošetam do poslovnice u komšiluku, i sam se raspitam o omorikama i javorima. :)

Odgovori