MTS novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
Ensiferum
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 834
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:13
:: Xiaomi Mi 9T 6/128
:: Nokia 8 4/64
Lokacija: Stepa Stepanovic, Voždovac

Re: MTS novosti

Post od Ensiferum »

Evindzer, sad videh javore na benchmark forumu, izgleda da nije šala,osim ako im je to neki "radni" naziv. :oops:
"U svetu bez iluzija, covek je stranac" A.Kami

darkonda
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 840
Pridružio se: Pet, 01. Avg 2008. 01:12
:: iphone 5s 32gb
Lokacija: Beška

Re: MTS novosti

Post od darkonda »

Ja potpisao pre mesec ipo ugovor na 12 meseci, ovaj xl paket 100gb ceo ugovor. Nisam hteo duze da se obavezem jer sam očekivao za godinu dana neke povoljnije pakete sto se tice interneta. E sad dal sam se zaje*ao ili nisam videcemo :D
Mozda sam trebao na 3 godine da budem miran sa 100 gb, al posto im je mreza kanal i signal katastrofa (putujem svaki dan vozom Bataja - Indjija i na pola puta nema signalaza surf, mislim da ce biti bezanija u vip ili telenor...

Nenad-7791
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 92
Pridružio se: Sub, 10. Mar 2018. 13:22
:: Samsung s3

Re: MTS novosti

Post od Nenad-7791 »

Ovi novi mts paketi bez telefona su skuplji od vipovih za oko 200din mesecno sto za 24ugovorne obaveze izadje 4800 din.Oni pravdaju time , sto u okviru paketa imate 100min ka mtel mrezi u Rs i Cg. Nekome treba tih 100min a nekome sto netreba on ce placati , ono sto nece koristiti.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: MTS novosti

Post od Evindzer »

Ensiferum napisao:Evindzer, izgleda da nije šala,osim ako im je to neki "radni" naziv. :oops:
I ja sam to pomislio, da su to neka njihova interna imena, ali, više me ništa ne bi iznenadilo.

Nenad-7791
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 92
Pridružio se: Sub, 10. Mar 2018. 13:22
:: Samsung s3

Re: MTS novosti

Post od Nenad-7791 »

Na sajtu mts imate zvanicno objavljene tarife , morava omorika soko. Soko zove orla , orao pao. Dodjavola ako ce oni da sacuvaju moj svet .Nazivi paketa nemaju veze smozgom .Koliko znam , soko orao jastreb pripadaju pticama grabljivica , sto znaci da je mts grabljivica. Nemam komentara za nazive paketa.
Poslednja izmena od Nenad-7791 u Pon, 16. Apr 2018. 00:22, izmenjeno 1 put ukupno.

yocasylver1
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 258
Pridružio se: Uto, 24. Maj 2016. 01:50

Re: MTS novosti

Post od yocasylver1 »

Jesu tradicionalna imena ali za telefoniju zvuče smešno i bez veze.

Ensiferum
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 834
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:13
:: Xiaomi Mi 9T 6/128
:: Nokia 8 4/64
Lokacija: Stepa Stepanovic, Voždovac

Re: MTS novosti

Post od Ensiferum »

"U svetu bez iluzija, covek je stranac" A.Kami

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Re: MTS novosti

Post od Fox »

Sve tarife nude neograničene razgovore u 4G mts mreži.
:?
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: MTS novosti

Post od znemanja »

Xaxa, pa oni su carevi, "svaka čast" njihovom menadžmentu na ovako inspirativnim nazivima tarifnih paketa :)
No, bar se razlikiju od drugih, teško da će neki normalan operater imati "Omoriku" "Moravu" i "Sokola" u svojoj ponudi :)
Na stranu nazivi tarifnih paketa, Soko tarifni paket, sve neograničeno, pa i net za 4.000 din (bez telefona), to je svakako povoljnije od bivšeg ekvivalentnog paketa Super plus (ili kako se već beše zvao).

Sent from my Samsung Galaxy S8 using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od sugarcoated_ass »

Ahahahaha! Želim da znam priču koja stoji iza ovih naziva. Kako je nekome ovo moglo pasti na pamet? [emoji38]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: MTS novosti

Post od znemanja »

^Ako je verovati informacijama sa njihovog sajta izgleda da 1 dinar od svakog računa odvajaju za očuvanje prirode Srbije, pa su uveli nazive paketa koji asociraju na to.
Na stranu što su mogli da odvajaju nešto na konto očuvanja prirode pa opet da imaju normalne nazive tarifnih paketa.

Sent from my Samsung Galaxy S8 using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

ciklon
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 532
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 07:03
:: Mi Note 10 Lite

Re: MTS novosti

Post od ciklon »

Сад је питање да ли ће и даље наплаћивати накнаду за коришћење 3Г/4Г услуге ако се узима телефон.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od Azimuth »

U suštini nisu loši paketi ili barem nije ovaj za 1099din. Uzmeš ga online dobijaš 4 gb neta, neograničene minute i 100min ka mtel mreži. Praktično za 100din više dobijaš 1gb više od Vip-a, a za 100din manje dobijaš 2,5gb više nego u Telenoru.
Kome signal odgovara, to je pun pogodak.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od sugarcoated_ass »

znemanja, interesantno, ali opet zvuči smešno, jbg. :D

Azimuth, sasvim je ok opcija. Meni, da nemam ovih 3GB zauvek u Vipu, bi taman legao sa tom online opcijom. :D
Jedino što je pitanje da li bez tog dodazka tih 1GB vredi dodatnih 300din, a onih 100 minuta za mtel baš ne znače puno većini... ili da?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Ensiferum
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 834
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:13
:: Xiaomi Mi 9T 6/128
:: Nokia 8 4/64
Lokacija: Stepa Stepanovic, Voždovac

Re: MTS novosti

Post od Ensiferum »

Jos nisu ubacili mogucnost online kupovine novih tarifa, mislim , kad su ih vec ubacili, mogli su i "kupi" dugme da ubace odmah, ovako samo mozes da gledas tarife. :dry:
"U svetu bez iluzija, covek je stranac" A.Kami

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: MTS novosti

Post od Azimuth »

Jedino sto ne vidim nigde da li su ukinuli onu 3G taksu ili nisu i cene telefona uz ove pakete.

Paket kao takav deluje sasvim konkurentno, ali ako se uzima i telefon onda je ipak povoljnija opcija Vip.

Čekamo da srede malo sajt pa da vidimo sve detalje.

Ali imena paketa su mi i dalje pobednička, ne prestajem da se smejem :D

pelleruma
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 699
Pridružio se: Ned, 27. Nov 2011. 16:59
:: LG G2
Lokacija: Ruma

Re: MTS novosti

Post od pelleruma »

Nisam mogao da verujem da su to zaista moguci nazivi paketa!? Vise je vojnicki. Napravili su pomak u ponudi, ka boljem, i to je najvaznije. Pa, ovaj paket, sto gos'n Azimuth pominje, je ok. Mislio sam da predjem u Vip, i ovo sada menja stvar. Nazivi su stvarno uzasni, ne mogu se tom osecaju odupreti.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
stara japanska poslovica - nikad ne veruj staroj kineskoj poslovici

iKe
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1289
Pridružio se: Čet, 18. Mar 2010. 20:57
:: S6 edge
:: Nexus 7 2013
Lokacija: Sokobanja

Re: MTS novosti

Post od iKe »

Stvarno nisu normalni s ovim nazivima. Mada ovaj Soko je odličan. Nije što je po mom mestu, ali za 4K sve neograničeno je extra.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
The Member formerly known as L.S.I. .... Genuine vanilla ice cream sandwich... Nexus Prime

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Re: MTS novosti

Post od Ninolina »

Sad i ja gledam ove nazive tarifa. Blago rečeno - KATASTROFA! :shock: :blinky: :o

Ja sam uspela da u poslednjem momentu (zvali me u subotu pre podne, a zahtev sam mailom poslala u četvrtak), obnovim Ugovor po starim uslovima, nešto više od 3 meseca pre isteka starog Ugovora. Prešla sam sa L na XL, dobila 100GB neta tokom celog Ugovora i potpisaću ga na 2 godine sa prve 2 pretplate za 1 din. Nešto sam gore prošla od Dream Weaver-a, koji je dobio 3 prve pretplate za 1 din. Čekam tokom ove nedelje da mi stigne Ugovor na potpisivanje.

Jeste li primetili da (a sad sam zvala i korisnički servis da proverim) sa novim tarifama, kada potrošite Internet iz paketa nadalje vam se internet naplaćuje, osim ako ne aktivirate uslugu Net Limit koja košta 99 dinara mesečno i omogućava korišćenje interneta po najmanjoj (čitaj: neupotrebljivoj) brzini? Ovim su tek napravili sr*nje! :wacko:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Re: MTS novosti

Post od PetarI »

Pa kod Vipa ni takva mogućnost ne postoji.Nazivi tarifa,pa ovo je nacionalni operater,neće se zvati Zulu,tango,Alfa Romeo...neće me sigurno biti sramota da prilikom produženja ugovora kažem da koristim Omoriku.Samo da poprave situaciju sa ponudom telefona i šta im fali?

Odgovori